?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Брекінг ньюзВи мабуть чули про сонячний цикл календаря? Кожні 28 років він повторюється: дні в місяцях і дні в тижнях співпадають. Прямо зараз ви можете користуватись календарем за 1991 рік, а там вже і до Кучми недалеко.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
У нас кожний президент обіцяє все новіше і новіше покращення. А на ділі ми по ВВП на душу населення найбідніші в Європі. Українці дурні, чи просто малоефективні?

chelovek_truda 30 апреля, 20:02
І те і інше.

Дуже багато людей зайнято на роботах, на яких незрозуміло що роблять.
Особливо прекрасної половини українства стосується.

На мою думку, краще нічого не робити (в сенсі що не ходити на таку "роботу") чим займатись фігнею. Але в суспільстві побутує думка що людина "має ходити на роботу".

Відмітьте - не робити щось, а саме "ходити на роботу".

igorsova 1 мая, 13:23
У вас в рф? Та у вас тілкьи двоє їх і було.
А в Україні Порошенко проводив реформи, на відміну від Кучми. Єдиний з усіх попередніх президентів хто зробив більше аніж усі попередні президенти вжяті разом.

tank_ua 30 апреля, 16:38
да, рыжий гитарист мог. Но не захотел. Ему говорили - идиот, войди в ЕС - потом будешь дерибанить так же, но активы будут стоить НА ПОРЯДКИ дороже.

но увы, у него синица в руках - а вся страна в жопе......

  • 1