?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Маладец, Зеля
promo ibigdan dezember 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
narid 29 апреля, 18:11
Дивно, але тут я цілком згоден з Путіним. Ніякого окремого "російського" етносу не існує, є лише нащадки мігрантів із стародавньої України до фінських та тюркських земель (більша частина центральної Росії, не кажучи вже про більш східні регіони - неслов’янські території).

Немає й так званої "російської" мови - її скомпілював на колінці великий ефіопський поет О. Гарматний (aka брат Пушкін). А реально існували лише розмаїті архаїчні (середньовічні) діалекти української, часом дуже далекі один від одного, із помітним впливом татаро-монгольської лексики (в чому немає нічого слов’янського, на відміну від полонізмів).

"Російська" - це є фактично українська, що припинила розвиток, вона й самоідентифікується середньовічною назвою - від "Русі", якої давно немає. Сподіваюсь, заліські брати наші менші - так звані "росіяни" - колись схаменуться, згадають хто вони є, і ми знову будемо разом. Від цього виграють усі.

Щодо взаємного надання громадянства ксенопатріотам - плюс полягає в тому, що нелояльні елементи кожної з країн отримають омріяні паспорти, після чого втратять соцзахист, бюджетну підтримку та значну частину прав. Навіть якщо вони не переїдуть до нової батьківщини (що видається малоймовірним у випадку України - ми не в багатшій Прибалтиці), вони перестануть впливати на політику своїми непатріотичними голосами. "Негромадяни" своїми ж руками, без реєстрації (прописки) та СМС (sim-карти).

Відносно подвійного громадянства: де факто, у багатьох випадках (угорські, румунські, коломойські меншини) воно вже давно практикується.

Вася Васичкин 29 апреля, 19:18
Правдорубль, тебя жизнь ничему не учит. Ты походу так и помрешь дурнем

Дупобіль

narid 29 апреля, 19:35
Цілком задоволений своїм IQ, чого й Вам бажаю.

По суті коментаря є щось? А якщо знайду?

Vitaly Trots 29 апреля, 20:18
> Цілком задоволений своїм IQ, чого й Вам бажаю.

Такое состояние может быть только у свиней. Ну, и у людей, которые подобны свиньям.
Нормальные люди всегда чем-то недовольны и чего-то бОльшего желают.

narid 29 апреля, 21:07
Привіт свинопесикам з високим рівнем культури спілкування :)!

Re: Дупобіль

Вася Васичкин 30 апреля, 12:49
Чувак, не ты ли пытался каятся в стиле "і мої дії призвели до перемоги Зе-чма"? Что же я наблюдаю теперь? А теперь ты дорогой правдорубль быстренько прибежал проявлять одобрямс этому дерьму. Я тебе еще раз скажу - тебя жизнь не учит. Хотя о чем это я - ты же просто ольгинский бот.

А по сути коммента - пошли бы нахуй "нелояльні елементи" со страны "Параша". Не для того мы столько лет воюем чтобы всякой швали с той стороны гражданство давать. Это кстати одна из вещей которые мне не понравились в действиях правительства - то что они не усложнили до уровня "Бог" получение гражданства кацапами.

Re: Дупобіль

narid 30 апреля, 17:34
Ви мене з кимось плутаєте, не маю звички публічно каятись. Можете вважати мене навіть особисто Путіним, якщо хочете :). Поважаю право інших на помилку.

Гасло файне і має сенс, хоча я не чекаю великого напливу бажаючих у сьогоднішніх економічних реаліях. Його можна легко реалізувати шляхом складних мовних тестів, на кшталт IELTS високих балів - більшість російських опозиціонерів психологічно не готові до серйозного вивчення мови - фашистські комплекси заважають. Я б навіть розповсюдив його на наших підлітків, що вперше отримують паспорт.

  • 1