?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Не мовчи, преЗЕдент

Вчора інформація про відмову від участі в переговорах нормандського формату. Сьогодні відсутність скільки-небудь виразної реакції на указ Пуйла про роздачу РФівських паспортів колаборантів ОРДіЛО.

І не треба говорити, що він ще не при посаді, не було інавгурації. Це питання національної безпеки та зовнішні загрози, які стосуються зони прямої відповідальності президента за Конституцією. У всьому світі саме обраний президент, а не "кульгава качка", показує публічну реакцію на подібні виклики. Тому що саме це сигнал світовій спільноті про те, якою буде позиція країни з подібних питань у найближчі роки. Не Зе або Пе, а країни.

І всі ці висловлювання типу "В команді Зеленського сказали, що вони за все хороше, проти всього поганого" не мають стосунку до необхідного. Взагалі. Текст "Ти що, блядь, твориш, охуївший педераст?!" у мінімальному перекладі на дипломатичний мусить бути особисто озвучений обраним президентом. І відмова від цієї дії, на мій погляд, є прямим ігноруванням національних інтересів і питань національної безпеки.

У зв'язку із цим звертаємося до обраного президента В.А.Зеленського. Під час дебатів ви обіцяли відстоювати національні інтереси України, боротися за її незалежність і територіальну цілісність. Зараз президентом РФ здійснені недружні дії, які, на наш погляд, потребують негайної та максимально жорсткої, наскільки це дозволяють дипломатичні норми, реакції. Вашої особисто реакції. Ви будете виконувати дану всій країні під час дебатів обіцянку? Дуже на це сподіваємося.

Партія Демократична Сокира
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
nitup_aksider 24 апреля, 18:16
Несмотря на то, что ВСЕ уже давно знают про этого персонажа, ВСЁ обговорили, ВСЯ суть ясна.. но продолжают удивляться, что-то от него требовать и ожидать.

Вова сейчас в каком-нибудь своем наркотрипе развлекается и в ус не дует. Какие нафиг реакции-хуякции? Он же вам сразу сказал:
Я ВАМ НИЧЕГО НЕ ДОЛЖЕН.

Лучше задайте эти вопросы ЗЕживотным, которые за вову активно агитировали (и я имею в виду не прокацапскую вату, а тех, кто позиционируют себя патриотами и хотели новых лиц с ништяками)..

alex_sergant 24 апреля, 18:35
НЕ ЛУЧШЕ - потому что зе-лохторат воспринимает такие вопросы как давление и агрессию и уходит в отрицание. Надо чтобы они САМИ начали его чморить, причём - осознанно разочаровавшись и поняв, что их нае....ли. Пока до детей не дойдёт что праздника не будет, злые гномы тут ни при чём - просто дед Мороз им попался алкоголичный, а на нормального тупо нет денег у родителей - доказывать им что либо просто ТУПО БЕСПОЛЕЗНО.

  • 1