?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Не мовчи, преЗЕдент

Вчора інформація про відмову від участі в переговорах нормандського формату. Сьогодні відсутність скільки-небудь виразної реакції на указ Пуйла про роздачу РФівських паспортів колаборантів ОРДіЛО.

І не треба говорити, що він ще не при посаді, не було інавгурації. Це питання національної безпеки та зовнішні загрози, які стосуються зони прямої відповідальності президента за Конституцією. У всьому світі саме обраний президент, а не "кульгава качка", показує публічну реакцію на подібні виклики. Тому що саме це сигнал світовій спільноті про те, якою буде позиція країни з подібних питань у найближчі роки. Не Зе або Пе, а країни.

І всі ці висловлювання типу "В команді Зеленського сказали, що вони за все хороше, проти всього поганого" не мають стосунку до необхідного. Взагалі. Текст "Ти що, блядь, твориш, охуївший педераст?!" у мінімальному перекладі на дипломатичний мусить бути особисто озвучений обраним президентом. І відмова від цієї дії, на мій погляд, є прямим ігноруванням національних інтересів і питань національної безпеки.

У зв'язку із цим звертаємося до обраного президента В.А.Зеленського. Під час дебатів ви обіцяли відстоювати національні інтереси України, боротися за її незалежність і територіальну цілісність. Зараз президентом РФ здійснені недружні дії, які, на наш погляд, потребують негайної та максимально жорсткої, наскільки це дозволяють дипломатичні норми, реакції. Вашої особисто реакції. Ви будете виконувати дану всій країні під час дебатів обіцянку? Дуже на це сподіваємося.

Партія Демократична Сокира
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vladyslav Litvin 24 апреля, 17:50
Він же брехав на дебатах, по зазубреному тексту кремлівському шпарив. Зносити його треба, як Яника, бо натворить біди з своєю "командою"...

tamplier9797 24 апреля, 17:54
Что вы пристали к человеку? У него гастроли, корпоративы. Он человек слова - если пообещал людям, что приедет к ним с концертом, то обещанное выполнит любой ценой. Есть такая профессия - смешить людей.
А на нормандский формат ему еще не написали сценарий.

nadia_76 24 апреля, 17:57
Ему некогда ,он репетирует. У человека два концерта Лиги смеха на носу, а вы тут с какими-то интересами страны лезете.

Не по теме. Предыдущий логотип нравился больше. А тут не сокиры, а нос Теслы.

ibigdan 24 апреля, 18:54
Это потому что Илон Маск - донор партии.
(распускает слухи)

depotmusic 24 апреля, 17:57
на таку реакцію потрібно вміти скласти до купи два або навіть три слова, простіше пісюном по піаніно

Kitsune Kuro 24 апреля, 18:14
Нічого нового у світі :)
Старий гопарь у законі бере на понт новачка-гопаря :)
Сцикун таки засцяв...

nitup_aksider 24 апреля, 18:16
Несмотря на то, что ВСЕ уже давно знают про этого персонажа, ВСЁ обговорили, ВСЯ суть ясна.. но продолжают удивляться, что-то от него требовать и ожидать.

Вова сейчас в каком-нибудь своем наркотрипе развлекается и в ус не дует. Какие нафиг реакции-хуякции? Он же вам сразу сказал:
Я ВАМ НИЧЕГО НЕ ДОЛЖЕН.

Лучше задайте эти вопросы ЗЕживотным, которые за вову активно агитировали (и я имею в виду не прокацапскую вату, а тех, кто позиционируют себя патриотами и хотели новых лиц с ништяками)..

alex_sergant 24 апреля, 18:35
НЕ ЛУЧШЕ - потому что зе-лохторат воспринимает такие вопросы как давление и агрессию и уходит в отрицание. Надо чтобы они САМИ начали его чморить, причём - осознанно разочаровавшись и поняв, что их нае....ли. Пока до детей не дойдёт что праздника не будет, злые гномы тут ни при чём - просто дед Мороз им попался алкоголичный, а на нормального тупо нет денег у родителей - доказывать им что либо просто ТУПО БЕСПОЛЕЗНО.

meltemi113 24 апреля, 18:36
Может его как Хфёдоровича кацапы выкрали , и он сейчас отрабатывает корпоративы в шашлычных Ростова ?

Exurage 24 апреля, 18:44
Головне шоб його зараз не грохнули, бо все на педро повісять.

cherrtina 24 апреля, 18:56
Во время предвыборной компании он врал, скандалил, хамил, скрывался от журналистов, не держал собственных обещаний, не объявил программу, с которой шел на выборы, наконец, пренебрег дебатами в студии, нарушив государственный закон; и еще раз нарушил закон, показав на камеру бюллетень. Что еще можно ожидать от этого избранца? К нему, по идее, вопросов быть не должно. Только отмена выборов или подготовка импичмента.

antimordor 24 апреля, 19:12
А що такого страшного, пробачте, в роздачі російських паспортів колаборантам? Тут є два варіанти.

Гарний варіант, що роздають їх росіяни, аби закріпитися на Донбасі. Це не змінить з точки зору України нічого.

Гірший і більш ймовірний варіант, що їх роздадуть тим, хто не підпадає під амнистію, щоб забрати їх до Росії перед здачею Донбаса під український контроль.

У будь якому випадку це не катастрофа, навіщо істерика? Чи може я щось пропустив?

ibigdan 24 апреля, 20:00
Да, ты пропустил уроки истории.

Теперь стрельба по "ихтамнетам" будет стрельбой по гражданам РФ. Как в Южной Осетии, например.

waysy 24 апреля, 19:18
в Молдове предыдущий президент, случайный человек которого выбрал парламент чтоб никому не мешал, тоже все время молчал, и народ обозвал его "немой уткой", примерно такой же и ваш будет

igorsova 24 апреля, 20:36
Люди ще не втикнули яке лайно вони наклали на тарілку щоби вся Україна їла це наступних 5 років...

Edited at 2019-04-24 20:38 (UTC)

auburn_daddy 24 апреля, 22:00
Пусть сначала хотя бы в баночку посцыт.

zorjan88 25 апреля, 5:06
"..Зеленський зовсім не збирається бути В РЕАЛІ Президентом, ні добрим, ні поганим. Його роль у цьому сценарії - продавець ілюзій, він - те обличчя ("своє", "домашнє", "звичне"), яке прибирає демон у казці, щоб йому відчинили двері (на виборах). Після цього в наш дім безперешкодно ввалиться московська орда (можливо, що й дискретно, не до всіх одразу, і кожен, як у нацистській Німеччині, нічого не помічатиме, поки не вваляться до нього особисто, але тоді вже буде пізно...), - а Зеленського ви побачите в новій серії "Сватов", та ще в записаному після дефолту ролику із зверненням про відречення (і, можливо, з проханням до Путіна про військову допомогу, на яке так і не здобувся свого часу Янукович). Після цього цей "слуга народу" (він же вам не сказав, якого народу, правда? то які претензії, таваріщі хахли, - ні обіцянок, ні пробачень, га-га-га!) відбуде на свою російську віллу в Форте-дей-Мармі ("самый русский курорт Италии"!), або ще кудись-інде, - і ви більше ніколи про нього не почуєте. У вас на той час з'являться зовсім інші проблеми, які - спитайте в донеччан..."
Оксана Забужко

https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko/posts/10157257675443953?__tn__=K-R

tank_ua 25 апреля, 6:59
плюсы не уточнили КАК была "озвучена" реакция сопли, просто пизданули что реакция есть...
ебаные твари.

lll_niti 25 апреля, 7:33
Может, он ногой при них дрыгнул.
Левой.

  • 1