?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороші новини від ПриватБанку

Якщо ви досі не могли платити смартфоном, бо він у вас без NFC, то ми все одно притягнемо вас у технологічне майбутнє))
Отже, ми про вас подбали і встановили QR-коди на екрани POS-терміналів, ні в чому себе тепер не обмежуйте 😎Подробиці в релізі:
ПриватБанк запустив новий «безконтакт» – оплату за QR-кодом у POS-терміналах

ПриватБанк запустив в Україні нову технологію оплати покупок смартфонами за QR-кодом через POS-термінали. Як повідомили в банку, така технологія дозволить оплачувати безконтактно будь-які покупки за допомогою смартфонів, що не підтримують NFC-оплату.

Тепер для оплати покупки можна сканувати смартфоном QR-код, який з’явиться на екрані POS-термінала ПриватБанку після введення касиром суми оплати. Для цього достатньо будь-якого смартфону з додатком Privat24. Після сканування коду клієнту залишається вибрати в додатку картку та підтвердити оплату.

За даними ПриватБанку, у першому кварталі 2019 року обсяг безготівкових оплат у мережі еквайрингу банку виріс на 40,5% порівняно з аналогічним періодом 2018 року. До кінця року банк планує збільшити мережу торгових терміналів до 190 тисяч, причому більшість із них будуть приймати безконтактні платежі.

Інна Музичук

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
bycat 22 апреля, 15:30
Я как программист - с тревогой смотрю в будущее.
Забивание гвозбей микроскопом - ничто по сравнению с вышеупомянутой системой костылей.

den3streifen 22 апреля, 15:40
Проще вставить карту с nfc под бампер смартфона.

Edited at 2019-04-22 15:43 (UTC)

den3streifen 22 апреля, 15:43
У меня был смартфон с nfc, но когда Приват24 прекратил платежи касанием и перевел их на google pay, я перестал им пользоваться, т.к основное преимущество - платеж касанием без ввода пароля или пин кода было утрачено.

dekhannn 22 апреля, 16:34
поставить тег "реклама", автору религия не позволяет?

ibigdan 22 апреля, 17:29
а тебе кто не позволяет не писать идиотские комменты, мама?

это не реклама.

  • 1