Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ніч збирається, і починається наша варта.

І починається реванш, якого ми не допустимо.

Нового президента обрано тотальною більшістю голосів населення України. Ми не підтримуємо і не можемо підтримати їхній вибір, хоча готові віддати все заради їхнього права на цей вибір. Мінуси демократії.

Але є і плюси.

За останні роки критична маса українців перетворилася з населення на націю. Націю, що має волю. Націю, що хоче перемагати. Націю, яка знає свої права і готова сплачувати залізну ціну за те, аби кожен, хто посягне на ці права, захлинувся власною кров‘ю.

Ці люди не сприймуть реваншу. Ці люди не будуть стояти осторонь, дивлячись на несправедливість. Ці люди не здатні закрити очі, щоб не дивитися, як руйнується збудоване за останні роки.

Ці люди – ми з вами.

Ми впевнені, що новий президент є лише лялькою старих олігархічних сил. Ми впевнені, що він і всі, хто його оточує, є продуктами старої епохи, а отже, людьми, які не можуть мислити сучасними категоріями і вести за собою націю у стані війни з найбільшою країною у світі. Ми бачимо за їхніми словами і діями бажання повернути «як раніше». Але нам не потрібно в минуле. Нам потрібно в майбутнє. Якого в нас може і не бути.

Ми очікуємо на спроби домовитися з Росією замість вести війну з нею до перемоги. Усі ці заяви про «повстанців» і «домовимось посередині» – для нас не обмовки, а сигнали про майбутній підхід до війни. Ми не можемо і не хочемо сприймати такий підхід. Росія хоче знищити нашу націю і захопити нашу землю. Як домовлятися із нею «посередині», якщо це означатиме знищення половини нації та захоплення половини земель? Ніяк. Ба більше, жодна домовленість із Росією не варта навіть паперу, на якому написана. Тільки війна до перемоги дає нашій нації шанси вижити. Війна – і реформи, які дадуть державі гроші на цю війну.

Україна не є президентською республікою. І ще ніколи президент України не займав цю посаду, маючи настільки низьку легітимність серед інтелектуальної еліти. Водночас із заяв людей, що оточують нового президента, зрозуміло, що в його оточенні немає єдиного центру прийняття рішень, немає єдиного бачення напрямів руху, немає навіть єдиної стратегії, а є лише бажання збагатитися та помститися кожен своїм ворогам. Отже, принаймні перші рік-два це буде слабкий президент. Висновок: ми здатні не допустити найгіршого сценарію.

Якщо кожен протиправний крок нового президента буде отримувати опір суспільства, він (президент) буде слабшати. Це і є головна стратегія нашої партії на наступні роки. І саме цю стратегію ми пропонуємо українській нації. Жодних компромісів. Жодних домовленостей. Жодних перемовин. Лише і виключно організований опір суспільства будь-яким спробам розчавити наші права.

Хочеш забрати державний “Приватбанк” і покласти у кишеню Коломойського мільярди доларів із державного бюджету? Прийди та спробуй. Через мітинги, акції протесту й організований спротив тисяч людей.

Хочеш мати підконтрольний парламент? Прийди та спробуй взяти. Нам є що запропонувати суспільству, щоби повоювати за голоси українців, взяти парламент самим і спробувати викинути тебе до біса з крісла або принаймні обмежити твою владу. Прийди та візьми. Легкої прогулянки не буде, ми обіцяємо.

Хочеш переглянути результати декомунізації, хочеш згорнути реформу армії, звернути з курсу держави на ЄС і НАТО? Спитай у Віктора Федоровича, чи є де зупинитись у нього в Ростові.

За останню добу партія отримала величезну кількість листів та повідомлень. Хтось питає, як пожертвувати партії гроші на дії, хтось цікавиться, як вступити в партію, але всі разом хочуть дізнатися, що робити в нинішніх умовах.

Відповідь насправді дуже проста.

Об‘єднуйтесь.

Тільки організація має шанси диктувати свою волю державним керманичам. Тільки організація дає шанс на реальну протидію протизаконним рухам влади. Тільки організація може захистити вас. Поодинці ми жертви. Разом ми зброя.

Вступайте до лав організації. Дійте самі та вимагайте дій від організації. Якщо вам не подобається «Демократична Сокира» (а ми знаємо безліч причин, чому ми можемо не подобатись людям, бо ніколи не ставили задачу сподобатись усім одночасно) – вступайте у іншу проукраїнську організацію або створюйте її самі. Підтримуйте вашу організацію донатами (пожертвами), агітуйте за її ідеї, виходьте на її акції. Дійте і вимагайте дій. Завжди. Кожного дня.

Ми маємо шанси змусити нового президента грати за нашими правилами. Але ми можемо зробити це лише разом. Лише організовано. Лише у боротьбі.

Ми будемо протидіяти кожному кроку у напрямку Росії. Ми будемо виходити на вулиці кожного разу, коли новообраний президент буде намагатися звернути реформи або зрадити національні інтереси, цінності або принципи. Ми будемо переслідувати кожного політика, кожного чиновника, кожного народного обранця, який вирішить підтримати протиправні дії нового президента. Ми будемо вигравати вибори у парламент. Ми будемо вигравати місцеві вибори, заводити фракції в міські та обласні ради, просувати своїх голів міст та громад. Ми будемо блокувати кожен рух у напрямку реваншу проросійських сил. Ми знаємо, що на цьому шляху ми зазнаємо утисків. Ми це вже проходили. Ми не забули часів Януковича. Ми не забули нічого. Ми не забудемо ніколи.

Ми знаємо, що на нас будуть тиснути. Ми знаємо, що будуть обшуки, затримання, можливо – арешти і вироки. Ми знаємо і ми готові до цього. Це війна. А ми – зброя у цій війні. Ми – ваша зброя.

Нам немає, що запропонувати вам, окрім поту, крові та проблем. Але у плані організації проблем ворогам нам в принципі немає рівних.

Гостріть сокири. Ніч наступила, і вона сповнена жахів. Ці жахи – ми.22.04.2019
—————

Р.S. Для тих, хто вступає в ряди та бажає допомогти:

Допомогти партії грошима – https://donate.sokyra.party/ (регулярний донат краще налагодити через «Приват24»)
Стати до лав – https://sokyra.party/ua/enter
Координація дій у Telegram: https://t.me/DemS0kyra

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments