?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ніч збирається, і починається наша варта.

І починається реванш, якого ми не допустимо.

Нового президента обрано тотальною більшістю голосів населення України. Ми не підтримуємо і не можемо підтримати їхній вибір, хоча готові віддати все заради їхнього права на цей вибір. Мінуси демократії.

Але є і плюси.

За останні роки критична маса українців перетворилася з населення на націю. Націю, що має волю. Націю, що хоче перемагати. Націю, яка знає свої права і готова сплачувати залізну ціну за те, аби кожен, хто посягне на ці права, захлинувся власною кров‘ю.

Ці люди не сприймуть реваншу. Ці люди не будуть стояти осторонь, дивлячись на несправедливість. Ці люди не здатні закрити очі, щоб не дивитися, як руйнується збудоване за останні роки.

Ці люди – ми з вами.

Ми впевнені, що новий президент є лише лялькою старих олігархічних сил. Ми впевнені, що він і всі, хто його оточує, є продуктами старої епохи, а отже, людьми, які не можуть мислити сучасними категоріями і вести за собою націю у стані війни з найбільшою країною у світі. Ми бачимо за їхніми словами і діями бажання повернути «як раніше». Але нам не потрібно в минуле. Нам потрібно в майбутнє. Якого в нас може і не бути.

Ми очікуємо на спроби домовитися з Росією замість вести війну з нею до перемоги. Усі ці заяви про «повстанців» і «домовимось посередині» – для нас не обмовки, а сигнали про майбутній підхід до війни. Ми не можемо і не хочемо сприймати такий підхід. Росія хоче знищити нашу націю і захопити нашу землю. Як домовлятися із нею «посередині», якщо це означатиме знищення половини нації та захоплення половини земель? Ніяк. Ба більше, жодна домовленість із Росією не варта навіть паперу, на якому написана. Тільки війна до перемоги дає нашій нації шанси вижити. Війна – і реформи, які дадуть державі гроші на цю війну.

Україна не є президентською республікою. І ще ніколи президент України не займав цю посаду, маючи настільки низьку легітимність серед інтелектуальної еліти. Водночас із заяв людей, що оточують нового президента, зрозуміло, що в його оточенні немає єдиного центру прийняття рішень, немає єдиного бачення напрямів руху, немає навіть єдиної стратегії, а є лише бажання збагатитися та помститися кожен своїм ворогам. Отже, принаймні перші рік-два це буде слабкий президент. Висновок: ми здатні не допустити найгіршого сценарію.

Якщо кожен протиправний крок нового президента буде отримувати опір суспільства, він (президент) буде слабшати. Це і є головна стратегія нашої партії на наступні роки. І саме цю стратегію ми пропонуємо українській нації. Жодних компромісів. Жодних домовленостей. Жодних перемовин. Лише і виключно організований опір суспільства будь-яким спробам розчавити наші права.

Хочеш забрати державний “Приватбанк” і покласти у кишеню Коломойського мільярди доларів із державного бюджету? Прийди та спробуй. Через мітинги, акції протесту й організований спротив тисяч людей.

Хочеш мати підконтрольний парламент? Прийди та спробуй взяти. Нам є що запропонувати суспільству, щоби повоювати за голоси українців, взяти парламент самим і спробувати викинути тебе до біса з крісла або принаймні обмежити твою владу. Прийди та візьми. Легкої прогулянки не буде, ми обіцяємо.

Хочеш переглянути результати декомунізації, хочеш згорнути реформу армії, звернути з курсу держави на ЄС і НАТО? Спитай у Віктора Федоровича, чи є де зупинитись у нього в Ростові.

За останню добу партія отримала величезну кількість листів та повідомлень. Хтось питає, як пожертвувати партії гроші на дії, хтось цікавиться, як вступити в партію, але всі разом хочуть дізнатися, що робити в нинішніх умовах.

Відповідь насправді дуже проста.

Об‘єднуйтесь.

Тільки організація має шанси диктувати свою волю державним керманичам. Тільки організація дає шанс на реальну протидію протизаконним рухам влади. Тільки організація може захистити вас. Поодинці ми жертви. Разом ми зброя.

Вступайте до лав організації. Дійте самі та вимагайте дій від організації. Якщо вам не подобається «Демократична Сокира» (а ми знаємо безліч причин, чому ми можемо не подобатись людям, бо ніколи не ставили задачу сподобатись усім одночасно) – вступайте у іншу проукраїнську організацію або створюйте її самі. Підтримуйте вашу організацію донатами (пожертвами), агітуйте за її ідеї, виходьте на її акції. Дійте і вимагайте дій. Завжди. Кожного дня.

Ми маємо шанси змусити нового президента грати за нашими правилами. Але ми можемо зробити це лише разом. Лише організовано. Лише у боротьбі.

Ми будемо протидіяти кожному кроку у напрямку Росії. Ми будемо виходити на вулиці кожного разу, коли новообраний президент буде намагатися звернути реформи або зрадити національні інтереси, цінності або принципи. Ми будемо переслідувати кожного політика, кожного чиновника, кожного народного обранця, який вирішить підтримати протиправні дії нового президента. Ми будемо вигравати вибори у парламент. Ми будемо вигравати місцеві вибори, заводити фракції в міські та обласні ради, просувати своїх голів міст та громад. Ми будемо блокувати кожен рух у напрямку реваншу проросійських сил. Ми знаємо, що на цьому шляху ми зазнаємо утисків. Ми це вже проходили. Ми не забули часів Януковича. Ми не забули нічого. Ми не забудемо ніколи.

Ми знаємо, що на нас будуть тиснути. Ми знаємо, що будуть обшуки, затримання, можливо – арешти і вироки. Ми знаємо і ми готові до цього. Це війна. А ми – зброя у цій війні. Ми – ваша зброя.

Нам немає, що запропонувати вам, окрім поту, крові та проблем. Але у плані організації проблем ворогам нам в принципі немає рівних.

Гостріть сокири. Ніч наступила, і вона сповнена жахів. Ці жахи – ми.22.04.2019
—————

Р.S. Для тих, хто вступає в ряди та бажає допомогти:

Допомогти партії грошима – https://donate.sokyra.party/ (регулярний донат краще налагодити через «Приват24»)
Стати до лав – https://sokyra.party/ua/enter
Координація дій у Telegram: https://t.me/DemS0kyra

Ваша Партія.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

пафосні котофани

rvun 22 апреля, 14:04
ГГГ
Можливо - варто лишити заявку.
І шильдіка з Тесли на герба партії в Маска потягли

Edited at 2019-04-22 14:07 (UTC)

Re: пафосні котофани

alex_sergant 22 апреля, 14:55
"Совпадєніє?...."(с)Треба запитати у художника, який малював логотип партії :) бачив він логотип Тесла Інкорпорейтед чи ні :)

Re: пафосні котофани

Nikolay Karpenko 22 апреля, 15:54
Ромб в основании - производное от тролльского ромбического щита из вов.

Re: пафосні котофани

ibigdan 22 апреля, 17:36
це дві сокири :)

niitro 22 апреля, 14:27
слуга Коломойского не президент - Коломойский президент

pasha_kiev_ua 22 апреля, 15:55
Просто ШЕСТЁРКА.
Для товарища майора поясню - "шестой президент" (по счёту), а не то что вы (товарищ майор) подумали.

А все остальные вольны думать что хотят :)

yellowblueflag 22 апреля, 19:29
Який "слуга" ? Вован - розмінна копійчина. Хоча, може взбрикнути. Ну, ще гірше буде.
В мене тільки одна надія на США - може вони "вгомонять" Коломойського. Не приємно, але з таким охлосом, як в нас - єдиний терпимий варіант.

dimon_trigger 23 апреля, 9:34
навєрняка спробують.
але США не будуть діяти методами кацалів.
тому ефективність може бути в рази нижчою.

yellowblueflag 23 апреля, 17:14
Так "відстрілювати" Бєню і не треба (не мАскалі чай :), він же розумний - просто пояснити, що буде "бикувать" - відберуть все

Филипп Muzika 22 апреля, 15:03
Демократия - это когда сознательное меньшинство поступается собственными интересами, чтобы у бессознательного большинства было право на выбор.

rvun 22 апреля, 18:33
и животноводство гулаг

nexator 22 апреля, 15:53
Це побачим, или не...

euthanasepam 22 апреля, 19:13
Підтримую, але хочу дочекатися, що Андрій Полтава (Карпов) запустить свою партію, може туди й запишуся. Потрібні нові та нарешті справжні (а не «під вибори») політичні партії зі справжніми програмами, потрібна реальна конкуренція партійних програм.

a_s_k_e_t 23 апреля, 8:52
Т.е. Карпов только создает партию - это не под выборы, а D7, к-й уже минимум год, и которая за год много уже чего сделала - под выборы? Л - логика...

euthanasepam 23 апреля, 8:57
> Л - логика


1. Я не дивлюся телевізор багато років і не розумію, що значать ці букви з додатковим словом, бо не знаю, з яких контекстів це взято.


2. Карпов давно партію створює, а не під парламентські вибори восени, але щось там не виходило. Які тут можуть бути претензії, на якій підставі? Чи це якісь особисті образи, як у зелекторату?

yellowblueflag 22 апреля, 19:23
"За останні роки критична маса українців перетворилася з населення на націю. Націю, що має волю. Націю, що хоче перемагати. Націю, яка знає свої права і готова сплачувати залізну ціну за те, аби кожен, хто посягне на ці права, захлинувся власною кров‘ю." і "Нового президента обрано тотальною більшістю голосів населення України".
Чому жоден "зелений" мені не зміг хоча б "на пальцях" пояснити переваги Зеленського ? Нє, з "нацією" - ще зарано, а от "має волю" - твердолоба впертість - нема питань.

Виталий Кручинин 22 апреля, 20:44
// Нє, з "нацією" - ще зарано, а от "має волю" - твердолоба впертість - нема питань.//
Прямісенько у яблучко)))

dimon_trigger 23 апреля, 9:39
we shall fight on the seas and oceans,
we shall fight with growing confidence and growing strength in the air!
We shall fight on beaches,
we shall fight on the landing grounds,
we shall fight in fields and in the streets,
we shall fight in the hills.
We shall never surrender !

  • 1