?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Поклади цю інфографіку собі на робочий стіл

Нещодавно КМІС продемонстрував результати дуже цікавого соціологічного опитування. Українців спитали: «Що наступний Президент має зробити у свої перші 100 днів?".

Отримані результати не те щоб нас шокували (ми десь так і оцінювали політичну грамотність суспільства), але в черговий раз дали нам відповідь, чому лідирує саме цей кандидат у Президенти.

Перші місця у опитуванні зайняли переважно вимоги суспільства до Президента, які не входять до прямих повноважень Президента.

39,1% українців вважають, що Президент має знизити тарифи на комунальні послуги – Президент не може цього робити напряму.

35,5% хочуть, аби Президент подав законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів і президента (подати він може, звичайно, бо має законодавчу ініціативу, але ж подати не означає прийняти).

32,4% вимагають від Президента розпочати або пришвидшити розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів – Президент не може впливати на слідство, принаймні за законом.

23,3% вважають, що Президент у перші 100 днів має розпочати переговори з Росією (може),

18,4% - знизити зарплату топ-чиновникам (не може),

16,4% - розпочати переговори з Європейським Союзом та США щодо Донбасу та Криму (може, але переговорний процес триває вже шостий рік), 9,4% - пришвидшити розслідування злочинів проти Майдану (не може), і так далі.

Отже, українці як завжди хочуть не роботи і не законності, а дива. Що із цим робити? Тільки підвищувати їхню політичну грамотність.

Ми підготували вам інфографіку із максимально лаконічним поясненням, що може робити Президент, а що ні. Збережіть її собі і висилайте людям, які демонструватимуть тотальне незнання українського законодавства. Може, це щось змінить на краще. Принаймні, варто спробувати!Ваша партія D7.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
takprosto13 18 апреля, 15:51
бігдан, у вас там вкладка справа, віджет, остання, html, накидайте там лінків на поточні важливі шпаргалки.
всеодно тіц/пр всже всьо.

coder_in_ua 18 апреля, 16:13
Йобаньіе инфантильі

robofat 18 апреля, 16:17
Очень многа буков. Ізбірателі Зєлєнського такое не чітают.

polosaty13 18 апреля, 16:32
массы дебильны, просто "по умолчанию". стоит пытаться их образовывать, надеяться же, тем более полагаться на них, НИЗЗЯ!

coder_in_ua 18 апреля, 16:36
Порох наверно то же думал что тут люди, а не поголовье

polosaty13 18 апреля, 17:34
именно. но ему показали что живёт в Украине в массе. жаль что не только ему.

  • 1