Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Поклади цю інфографіку собі на робочий стіл

Нещодавно КМІС продемонстрував результати дуже цікавого соціологічного опитування. Українців спитали: «Що наступний Президент має зробити у свої перші 100 днів?".

Отримані результати не те щоб нас шокували (ми десь так і оцінювали політичну грамотність суспільства), але в черговий раз дали нам відповідь, чому лідирує саме цей кандидат у Президенти.

Перші місця у опитуванні зайняли переважно вимоги суспільства до Президента, які не входять до прямих повноважень Президента.

39,1% українців вважають, що Президент має знизити тарифи на комунальні послуги – Президент не може цього робити напряму.

35,5% хочуть, аби Президент подав законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів і президента (подати він може, звичайно, бо має законодавчу ініціативу, але ж подати не означає прийняти).

32,4% вимагають від Президента розпочати або пришвидшити розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів – Президент не може впливати на слідство, принаймні за законом.

23,3% вважають, що Президент у перші 100 днів має розпочати переговори з Росією (може),

18,4% - знизити зарплату топ-чиновникам (не може),

16,4% - розпочати переговори з Європейським Союзом та США щодо Донбасу та Криму (може, але переговорний процес триває вже шостий рік), 9,4% - пришвидшити розслідування злочинів проти Майдану (не може), і так далі.

Отже, українці як завжди хочуть не роботи і не законності, а дива. Що із цим робити? Тільки підвищувати їхню політичну грамотність.

Ми підготували вам інфографіку із максимально лаконічним поясненням, що може робити Президент, а що ні. Збережіть її собі і висилайте людям, які демонструватимуть тотальне незнання українського законодавства. Може, це щось змінить на краще. Принаймні, варто спробувати!Ваша партія D7.

Tags: ДемСокира, Полезное, Политика, Экономика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments