?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Как устроено государство с точки зрения избирателей Зеленского
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

В оточенні друзів

rvun 18 апреля, 13:08
Onet: Прем'єр Угорщини пропонував Польщі поділити Україну
За словами польського опозиційного депутата, угорський прем'єр схиляв Варшаву до захоплення українських територій в часи Революції Гідності.

В розпал протестів на Майдані прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вмовляв Польщу разом захопити українські території і поділитися ними. За словами депутата Сейму від "Громадянської платформи" Славомира Нітраса, угорський лідер "мріє про перегляд кордонів" у Європі, як і президент Росії Володимир Путін. Про це польський парламентар розповів в інтерв'ю Onet. При цьому, Нітрас назвав угорського прем'єра "дуже небезпечним і хитрим".
"Ми не хочемо дестабілізації Європи. Я вважаю, що Орбана треба вигнати, тому що він гнилий фрукт. Я знаю Віктора Орбана. Він дуже розумний чоловік, знає мови, він вміє просуватися в кабінетах. Про Ярослава Качиньського такого не можна сказати. Орбан дуже спритний політик", - охарактеризував угорського прем'єра Нітрас, натякнувши на те, як Качиньський захоплюється його неліберальним прикладом.
Нітрас додав, що Угорщина - "небезпечна країна". Тому що вона мріє про демонтаж повоєнного порядку. "Орбан мріє про такі зміни, я це знаю. Віктор Орбан намовляв нас, щоб в часи української кризи ми захопили землі і поділилися ними. Він мріє про перегляд кордонів у Європі, як Володимир Путін. Угорщина - це країна великих комплексів з часів, коли після війни їхні території скоротилися на половину. Орбан дуже небезпечний і дуже розумний", - сказав польський депутат.
Варто зауважити, що в часи Революції Гідності в Україні у Польщі уряд був сформований партією "Громадянська платформа". Тогочасний президент Броніслав Коморовський теж до неї належав. Лідер нині правлячої у Варшаві партії "Право і Справедливість" Ярослав Качиньський теж підтримував протести на Майдані.

  • 1