?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Как устроено государство с точки зрения избирателей Зеленского
promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
robofat 18 апреля, 12:51
Слишком сложно. там всего 3 тумблера должно быть.

vld_sergio_jr 18 апреля, 12:54
Одна кнопка - "Сделать Всё Всем Хорошо"

Реванш я вам приніс

rvun 18 апреля, 13:05
Суд не признал крушение Ил-76 на Донбассе агрессией РФ

Мелитопольский горрайонный суд не признал гибель украинских военных на борту сбитого в 2014 году в Луганской области российскими оккупационными силами Ил-76 следствием военной агрессии РФ.

Как пишет «Слово и Дело», об этом со ссылкой на вдову одного из погибших офицеров Татьяну Чимиркову передает УНИАН.

Как сообщается, такое решение судья Юлия Горбачева приняла 16 апреля после изучения соответствующего иска.

Согласно постановлению, она отказалась признавать гибель командира транспортного самолета Александра Белого и, соответственно, девяти членов экипажа и 40 десантников, результатом вооруженной агрессии России против Украины.

При этом в документе, который был выдан вдове, указана только вступительная и резолютивная часть, а мотивировочная, в которой суд должен аргументировать свое решение, отсутствует.

Сама же судья Горбачева отказалась комментировать свое постановление, сославшись на «отсутствие времени».

Ранее сообщалось, что 27 марта 2017 года Павлоградский суд признал генерал-майора Виктора Назарова виновным в деле о сбитом летом 2014 года в Луганской области транспортник Ил-76, приговорив его к семи годам лишения свободы.

Во время слушаний было доказано, что, находясь на посту начальника штаба, первого заместителя руководителя АТО он послал самолет в Луганск несмотря на то, что городской аэродром находился в окружении гибридных войск РФ, которые имели в своем распоряжении переносные ЗРК.

Напомним, 14 июня 2014 года оккупационные силы РФ сбили военно-транспортный самолет ВСУ, когда тот заходил на посадку на аэродром в Луганске. В результате крушения погибли все 49 человек, находившиеся на борту.

Сучка 5 років чекала, аби намазати лайном наші рила. Ловіть, панове, і це ше від того, кому не особливо є за що мститися. От приїде яник - буде зелємєром.

euthanasepam 18 апреля, 14:25
Вже зриває всі кінґстони.

rvun 18 апреля, 14:30
Прикинь, зе не виграє? А вони всі повспливали.

euthanasepam 18 апреля, 15:13
«Не вірю в силу слова я, а вірю в силу пиздюлєй!»

rvun 18 апреля, 15:22
Ну, перш хай виграє. Але як виграє - то фраєром буде, коли не проведе люстрацію шкварок.

В оточенні друзів

rvun 18 апреля, 13:08
Onet: Прем'єр Угорщини пропонував Польщі поділити Україну
За словами польського опозиційного депутата, угорський прем'єр схиляв Варшаву до захоплення українських територій в часи Революції Гідності.

В розпал протестів на Майдані прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вмовляв Польщу разом захопити українські території і поділитися ними. За словами депутата Сейму від "Громадянської платформи" Славомира Нітраса, угорський лідер "мріє про перегляд кордонів" у Європі, як і президент Росії Володимир Путін. Про це польський парламентар розповів в інтерв'ю Onet. При цьому, Нітрас назвав угорського прем'єра "дуже небезпечним і хитрим".
"Ми не хочемо дестабілізації Європи. Я вважаю, що Орбана треба вигнати, тому що він гнилий фрукт. Я знаю Віктора Орбана. Він дуже розумний чоловік, знає мови, він вміє просуватися в кабінетах. Про Ярослава Качиньського такого не можна сказати. Орбан дуже спритний політик", - охарактеризував угорського прем'єра Нітрас, натякнувши на те, як Качиньський захоплюється його неліберальним прикладом.
Нітрас додав, що Угорщина - "небезпечна країна". Тому що вона мріє про демонтаж повоєнного порядку. "Орбан мріє про такі зміни, я це знаю. Віктор Орбан намовляв нас, щоб в часи української кризи ми захопили землі і поділилися ними. Він мріє про перегляд кордонів у Європі, як Володимир Путін. Угорщина - це країна великих комплексів з часів, коли після війни їхні території скоротилися на половину. Орбан дуже небезпечний і дуже розумний", - сказав польський депутат.
Варто зауважити, що в часи Революції Гідності в Україні у Польщі уряд був сформований партією "Громадянська платформа". Тогочасний президент Броніслав Коморовський теж до неї належав. Лідер нині правлячої у Варшаві партії "Право і Справедливість" Ярослав Качиньський теж підтримував протести на Майдані.

rvun 18 апреля, 14:36
Зе і царь? Блазня хочуть і загубити свої життя.

takprosto13 18 апреля, 14:49
Всмислі Порох не царь, люди не знають що робити з можливостями і перспективами, які він надав.
Реги виправлять цю помилку, в стойлі спокійно, і пайок навіть деколи видають...

diablas 18 апреля, 14:37
Не хватает кнопки "Включить 95й квартал на все каналы"

rhat2017 19 апреля, 5:35
ну по большому счету пульт правильно нарисовали. Только надо еще и обратную сторону показать - там от каждого рычажка тяги к каждому другому идут. И тянут то вверх, то вниз.... ииии в любой момент - хрясь! тяги оборвались и все в ноль ;)

  • 1