?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Не, ни разу не реванш рыгов, о чём выПруф


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
sly_mongol 17 апреля, 16:49
блядь!!! это уже какой-то трэш пошел

rvun 17 апреля, 17:08
Ну, це ше тіко справи на лідерів. От побачте, ще будуть серед зими приходити додому до політичних опонентів рангом по-нижче - дім розкидатимуть, а сім'ї або вбиватимуть, або просто гнатимуть на мороз. Мені баба все про 20-ті роки 20-століття розповідала, навіть не сумнівайтеся, що так буде.

Джон Ланкастер 17 апреля, 17:37
Так буде погано.
Мінімум декілька мільйонів патріотів - усіх треба зачистити.

rvun 17 апреля, 17:44
І шо, гадаєте проблема? Он у Венісуелі йобнули штучний голод, теж саме й нам буде. Ви, панове, женете злодіїв з їх хат, вселяєте туди переселенців, експропріюєте їх тачки до війська, та й просто грабуєте все нажите непосильною працею. Дозволяєте зайняти всий інфопростір і лити лайно на головнокомандувача. Програєте вибори. Ми знаходимось - отут, вони нам реваншу не дадуть, найліпше, на що можна розраховувати - нова революція за 10-15 років. Крим і Донбас ми втратили 100%, можливо, нам лишиться якась з прикордонних областей після тієї майбутньої революції. Коротше, ліпше перемогти так чи інакше зараз, бо в нас за спиною нема де поставити ногу.

chelovek_truda 17 апреля, 18:39
Чому Порох не знявся з виборів?

Тоді був би шанс їх зірвати і отримати нові перевибори.

Військовий стан - то Рада вже не проголосує.

Найгірше, що зараз пішла позитивна динаміка і ПОП реально думає що може перемогти ((

І ще найгірше буде, коли програє з невеликим відривом, і реально не зробить ніяких висновків по роботі своєї уйобської команди

rvun 17 апреля, 18:43
Ше може й переможе. Хай бореться. Його справа - балотуватись, моя - відкрити вам нові чудові перспективи, а би ви не проспали сходити на виборчу дільницю 21-го. Так я бачу свій обов'язок, як громадянина.

Edited at 2019-04-17 18:44 (UTC)

unkinderz 17 апреля, 17:07
Гребаный шлак.
Ну, пока что рано считать это чем-то более, чем проверкой реакции.

rvun 17 апреля, 17:12
Ну а шо такоє. От навіть якшо переможе Порох - ми й далі гратимемось в добряків, замість того, шоб перевішати всіх оціх чудових людей. Я от був наївним дурнем, Аваков пригрів викормиша ригів Трояна, я казав "а шо такоє, ну був в органах, чо на нього бочку котять" - тепер цей Троян - головний у підготовці майбутніх репресій. Всіх цих ссук треба спускати під землю. Хоча, скоріш за все вони спускатимуть нас.

unkinderz 17 апреля, 18:23
Сподіваюся, дядьку, що як в Пороха останній термін, то й цяцьки він грати не буде.

chelovek_truda 17 апреля, 18:40
Порошенко не виграє.

rvun 17 апреля, 18:44
Не кажи гоп, поки не перестрибнув. Бог дасть - виграє.

chelovek_truda 17 апреля, 18:46
Ти не уявляєш як я надіюсь на це чудо (і Корея виграла в Німеччини на ЧС, так що всяке буває)

Але треба бути реалістом

rvun 17 апреля, 18:51
Я реаліст. Зеланський - 30% ватних інфантилів, які голосували навіть за Януковича. Порошенко - це його результат + купа народу, які не хочуть ригів назад. Я реаліст і я багато спілкуюся з людями. В Пороха більш ніж реальні шанси.

chelovek_truda 17 апреля, 18:55
В Зе 41% голосують не за зе, а проти Пороха. Це українці з промитими мізками. І їм все одне, що та істота за яку вони голосує, знущається з України і українського. І навіть просто бидлан.

Це якийсь феномен.

Я думаю що реальність страшна - просто Україна для них не є цінносттю.

По факту їм важливіше помститись пороху (так вони думають), чим зберегти державу.

При такому населенні взагалі не зрозуміло як Україна існує.

Десь на близькому сході, в нас би так ніколи і не відбулось держави, як в курдів.

Бо там ніхто не панькається, якщо ти уйобок, тобі просто дають на клик і тримають як худобу.

unkinderz 17 апреля, 22:37
От й добре - дякую, пане. Сподіваюся, Ігор побачить нижчу гілку нашого спілкування. Або може у пошті знайде. Бо я недужий жж-шер, не знаю яко воно там.

quelopario 17 апреля, 18:17

Я тут сподобился посмотреть сериал Слуга Народа. Не понимаю, почему люди асоциируют Зе с Голобородько. По поведению, зависимости от Олигархов, популизму БлаЗЕнь - явно другой персонаж.


rvun 17 апреля, 22:19
Люди не асоціюють його з Голобородьком. Просто оті люди - гнилі покидьки, які брали роками гречку і гроші за голосування, сиділи на сраці рівно, поки риги грабували країну і було сцикотно, що за довгий язик можна лишитися без голови, ну і тєлік казав, шо Вітя - наш президент. Заздрість до Пороха - жінка-красуня, мільярди доларів, виграв президенські вибори, натикав дручків під хвіст путіну. Ні одна з нікчем "па-пріколу" не змогла навіть десяту долю відсотка з оцього всього. Уйобки намагаються помститися за те, шо вони уйобки.

Edited at 2019-04-17 22:28 (UTC)

podolianka 18 апреля, 7:43
але щось їх забагато, уйобків.

  • 1