?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну, спробуємо ще раз підсумувати

5 років "розкрадання армії" перетворюють 5000 голих і босих бійців, що їх годують, одягають та лікують волонтери, на 10-ту за силою армію Європи, із сучасним озброєнням, спорядженням, гуртожитками та ін.

5 років "мародерства" в "Оборонпромі" дають "Вільху", "Нептун", "Квітник", "Берест" та іншу високотехнологічну зброю.

5 років "страшної корупції" забезпечують повний перехід державних закупівель у прозору систему електронних аукціонів, що, в свою чергу, забезпечує економію мільярдів бюджетних гривень; приносить в бюджет дівіденди від компаній на кшталт "Укрнафти", котрі їх ніколи не сплачували.

5 років "знущання з простого народу" призводить до підвищення мінімальних зарплат (як наслідок - переходу зарплат з тіньових у білі), підвищення пенсій, відпрацювання системи субсидій, зростання майже вчетверо місцевих бюджетів.

5 років "офшорів" Президента знаменуються сплатою лише у 2018 році 2 млрд. грн до бюджету від "Рошен" та 1,2 млрд. грн на потреби АТО.

5 років "розвалу банківської системи Гонтаревою" відгукуються доларом, що підскочив у 2015-му, впав, трохи посмикався і 2 роки сидить собі здебільшого у коридорі 26-28, і що характерно - не падає разом із російським рублем. (І до речі - хто коли останній раз чув про "обнальників"?).

5 років "домовленостей з Путіним" та "небажання завершити війну" призводять до багатомільярдних втрат Росії від санкцій, іще багатомільярдних втрат Газпрому за рішенням арбітражу, позовів по Криму, МН-17 та ін...

Парадокс? Парадокс!
Дисонанс (когнітивний)? Для багатьох - ні!

Тому що 5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під "боротьбу з корупцією", "свободу слова", "продовження справи Майдана" - роблять з громадянина овоч.

Олег Шимко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 17 апреля, 20:41
Між античними демократіями та українською демократією мало спільного, крім грецького слова «демократія».

Зелекторат — це повноправні та не обмежені жодним цензом громадяни, що досить активно цікавляться політикою і на неї впливають. Але цікавляться і впливають вони у дуже конкретний спосіб — як споживачі послуг державних інституцій. І в цьому засадничо нема нічого поганого, бо держава для того й існує, щоб надавати громадянам певні послуги через свої інститути. Проблема в тому, що всі ці люди нічого не розуміють про те, як влаштовано державу, які функції мають гілки влади, які обов’язки та відповідальність покладено на посадових та службових осіб тощо. Люди не усвідомлюють, що повноправний відповідальний громадянин мусить знати певний мінімум законів власної країни, насамперед Конституцію, бо саме виборець персонально і колективно відповідає за виконання обраними шляхом виборів депутатами їхніх обов’язків, саме виборець несе політичну відповідальність за те, хто буде керувати державою — і про це записано в Конституції: джерелом влади в Україні є український народ. Своєї політичної відповідальності за владу виборець не відчуває, не знає і знати не хоче. Виборець до власної держави ставиться як споживач до товарів у крамниці: «Пакупатєль (клієнт) всєґда прав!» Тому так фантастично діє на нього агітаційно-пропагандистська реклама Запарєбріка. На людей, що мають інший рівень розуміння названих речей, свинособача реклама не діє — я це точно знаю на прикладі самого себе. Але зазначу, що це не проблема освіти, а це проблема моралі: люди, що хочуть красти колгоспне, їздити на євроблясі та не сплачувати податки — голосуватимуть за брехунів та популістів, за рекламу, а не за програму. Це така їхня етична система.

  • 1