?

Log in

No account? Create an account
1px

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост Поделиться Пожаловаться Следующий пост
1px

Ну, спробуємо ще раз підсумувати

5 років "розкрадання армії" перетворюють 5000 голих і босих бійців, що їх годують, одягають та лікують волонтери, на 10-ту за силою армію Європи, із сучасним озброєнням, спорядженням, гуртожитками та ін.

5 років "мародерства" в "Оборонпромі" дають "Вільху", "Нептун", "Квітник", "Берест" та іншу високотехнологічну зброю.

5 років "страшної корупції" забезпечують повний перехід державних закупівель у прозору систему електронних аукціонів, що, в свою чергу, забезпечує економію мільярдів бюджетних гривень; приносить в бюджет дівіденди від компаній на кшталт "Укрнафти", котрі їх ніколи не сплачували.

5 років "знущання з простого народу" призводить до підвищення мінімальних зарплат (як наслідок - переходу зарплат з тіньових у білі), підвищення пенсій, відпрацювання системи субсидій, зростання майже вчетверо місцевих бюджетів.

5 років "офшорів" Президента знаменуються сплатою лише у 2018 році 2 млрд. грн до бюджету від "Рошен" та 1,2 млрд. грн на потреби АТО.

5 років "розвалу банківської системи Гонтаревою" відгукуються доларом, що підскочив у 2015-му, впав, трохи посмикався і 2 роки сидить собі здебільшого у коридорі 26-28, і що характерно - не падає разом із російським рублем. (І до речі - хто коли останній раз чув про "обнальників"?).

5 років "домовленостей з Путіним" та "небажання завершити війну" призводять до багатомільярдних втрат Росії від санкцій, іще багатомільярдних втрат Газпрому за рішенням арбітражу, позовів по Криму, МН-17 та ін...

Парадокс? Парадокс!
Дисонанс (когнітивний)? Для багатьох - ні!

Тому що 5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під "боротьбу з корупцією", "свободу слова", "продовження справи Майдана" - роблять з громадянина овоч.

Олег Шимко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…

  • 1
ibigdan 17 апреля, 2019
> Отже, на мою думку, ця чума вражає ті соціально зумовлені психічні структури людини, що мало залежать від вищого інтелекту.

Має значення ось що: людина останні п'ять років дійсно цікавилась політичним життям країни, чи обмежувалась переглядом новин по ТВ та лайканням у фейсбуці.
Другий тип людей може повірити у будь-яку маячню, бо альтернативу (правду) їм не надали у належному обсязі.
Для таких людей у греків був термін: ідіотікос - "приватний, не маючий суспільної користі".

Политика — борьба множества интересов (искусство управления с учётом интересов всех слоёв общества). Определение связано с этимологией греч. πολιτικός, где πολι (поли) означает множество, а τικός (тикос) — интерес; (дословно — «множество интересов»). Так, государственные служащие в городах древней Греции именовались политикос, а граждане, которые мало интересовались и участвовали в политической жизни своего города, именовались ιδιοτικός (идиотикос).

Edited at 2019-04-17 10:25 (UTC)

ivanko_bogun 17 апреля, 2019
Помітив, зеленофіли пишуть в основному, що в Україні при Порошенко-голод.

vld_sergio_jr 17 апреля, 2019
Проблема в том, что "у них" действительно, зачастую, голод. Если у большинства мелких и средних бизнесменов, самозанятых/фопов, прочих хороших специалистов, сторонников Порошенко, зарплата или доходы (в пересчете на доллары/евро) либо упали незначительно по сравнению с 2013 годом, либо даже выросли, то все эти грузчики на поденщине, парикмахеры или торговцы на рынке на проценте, кассиры в полулегальных валютообменниках и придомовых магазинчиках, перекладыватели бумажек в комунальных и прочих непонятной формы собственности предприятиях, реально просели в доходах. Они как получали, например, по чёрному на руки 3000 грн в 2013), так и продолжают получать по чёрному 5000 в 2019. Без оформления на работу, без налогов, без больничных и отпускных.

euthanasepam 17 апреля, 2019
Між античними демократіями та українською демократією мало спільного, крім грецького слова «демократія».

Зелекторат — це повноправні та не обмежені жодним цензом громадяни, що досить активно цікавляться політикою і на неї впливають. Але цікавляться і впливають вони у дуже конкретний спосіб — як споживачі послуг державних інституцій. І в цьому засадничо нема нічого поганого, бо держава для того й існує, щоб надавати громадянам певні послуги через свої інститути. Проблема в тому, що всі ці люди нічого не розуміють про те, як влаштовано державу, які функції мають гілки влади, які обов’язки та відповідальність покладено на посадових та службових осіб тощо. Люди не усвідомлюють, що повноправний відповідальний громадянин мусить знати певний мінімум законів власної країни, насамперед Конституцію, бо саме виборець персонально і колективно відповідає за виконання обраними шляхом виборів депутатами їхніх обов’язків, саме виборець несе політичну відповідальність за те, хто буде керувати державою — і про це записано в Конституції: джерелом влади в Україні є український народ. Своєї політичної відповідальності за владу виборець не відчуває, не знає і знати не хоче. Виборець до власної держави ставиться як споживач до товарів у крамниці: «Пакупатєль (клієнт) всєґда прав!» Тому так фантастично діє на нього агітаційно-пропагандистська реклама Запарєбріка. На людей, що мають інший рівень розуміння названих речей, свинособача реклама не діє — я це точно знаю на прикладі самого себе. Але зазначу, що це не проблема освіти, а це проблема моралі: люди, що хочуть красти колгоспне, їздити на євроблясі та не сплачувати податки — голосуватимуть за брехунів та популістів, за рекламу, а не за програму. Це така їхня етична система.

  • 1