?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну, спробуємо ще раз підсумувати

5 років "розкрадання армії" перетворюють 5000 голих і босих бійців, що їх годують, одягають та лікують волонтери, на 10-ту за силою армію Європи, із сучасним озброєнням, спорядженням, гуртожитками та ін.

5 років "мародерства" в "Оборонпромі" дають "Вільху", "Нептун", "Квітник", "Берест" та іншу високотехнологічну зброю.

5 років "страшної корупції" забезпечують повний перехід державних закупівель у прозору систему електронних аукціонів, що, в свою чергу, забезпечує економію мільярдів бюджетних гривень; приносить в бюджет дівіденди від компаній на кшталт "Укрнафти", котрі їх ніколи не сплачували.

5 років "знущання з простого народу" призводить до підвищення мінімальних зарплат (як наслідок - переходу зарплат з тіньових у білі), підвищення пенсій, відпрацювання системи субсидій, зростання майже вчетверо місцевих бюджетів.

5 років "офшорів" Президента знаменуються сплатою лише у 2018 році 2 млрд. грн до бюджету від "Рошен" та 1,2 млрд. грн на потреби АТО.

5 років "розвалу банківської системи Гонтаревою" відгукуються доларом, що підскочив у 2015-му, впав, трохи посмикався і 2 роки сидить собі здебільшого у коридорі 26-28, і що характерно - не падає разом із російським рублем. (І до речі - хто коли останній раз чув про "обнальників"?).

5 років "домовленостей з Путіним" та "небажання завершити війну" призводять до багатомільярдних втрат Росії від санкцій, іще багатомільярдних втрат Газпрому за рішенням арбітражу, позовів по Криму, МН-17 та ін...

Парадокс? Парадокс!
Дисонанс (когнітивний)? Для багатьох - ні!

Тому що 5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під "боротьбу з корупцією", "свободу слова", "продовження справи Майдана" - роблять з громадянина овоч.

Олег Шимко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
takprosto13 17 апреля, 10:02
Раша тупо скупила укрнет.
Ти заходиш на ютуб, гугл - всюди 3е і г+г, та бруд на Пороха... І всі коменти під копірку..
Телевізором не користуюсь, думаю ситуація не сильно відрізняється.
Моменти на запас - скупка членів комісій по селах.

saburov_s 17 апреля, 10:16
Денег у группы Приват и без России хватает. А вот возможности качественно компостировать мозг нет. Сужу по фейсбуку, в патриотических группах льют грязь на коррупционера Порошенко, в группах восточно-промышленных враги – националисты и интеллигенция (не выдумка, так и было написано)

Джон Ланкастер 17 апреля, 10:47
Грошей в них вистачає але потрібні людські ресурси - ботоферми. Це має рашка.

anatoligreen 17 апреля, 12:44
А вы ещё и ДОБРОВОЛЬНО отказались от самого мощного оружия против ваты - РУССКОГО ЯЗЫКА!
Ведь вата не смотрит пропаганду на украинском.
И вы её отдали на откуп российским пропагондонам, ограничив вещание на русском!
Молодцы, чо сказать...
А потом "члены комиссий" виноваты...

anatoligreen 17 апреля, 17:49
the_simurg

Я тебя, фашистского засранца, и так забаню!

Edited at 2019-04-17 17:49 (UTC)

  • 1