?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну, спробуємо ще раз підсумувати

5 років "розкрадання армії" перетворюють 5000 голих і босих бійців, що їх годують, одягають та лікують волонтери, на 10-ту за силою армію Європи, із сучасним озброєнням, спорядженням, гуртожитками та ін.

5 років "мародерства" в "Оборонпромі" дають "Вільху", "Нептун", "Квітник", "Берест" та іншу високотехнологічну зброю.

5 років "страшної корупції" забезпечують повний перехід державних закупівель у прозору систему електронних аукціонів, що, в свою чергу, забезпечує економію мільярдів бюджетних гривень; приносить в бюджет дівіденди від компаній на кшталт "Укрнафти", котрі їх ніколи не сплачували.

5 років "знущання з простого народу" призводить до підвищення мінімальних зарплат (як наслідок - переходу зарплат з тіньових у білі), підвищення пенсій, відпрацювання системи субсидій, зростання майже вчетверо місцевих бюджетів.

5 років "офшорів" Президента знаменуються сплатою лише у 2018 році 2 млрд. грн до бюджету від "Рошен" та 1,2 млрд. грн на потреби АТО.

5 років "розвалу банківської системи Гонтаревою" відгукуються доларом, що підскочив у 2015-му, впав, трохи посмикався і 2 роки сидить собі здебільшого у коридорі 26-28, і що характерно - не падає разом із російським рублем. (І до речі - хто коли останній раз чув про "обнальників"?).

5 років "домовленостей з Путіним" та "небажання завершити війну" призводять до багатомільярдних втрат Росії від санкцій, іще багатомільярдних втрат Газпрому за рішенням арбітражу, позовів по Криму, МН-17 та ін...

Парадокс? Парадокс!
Дисонанс (когнітивний)? Для багатьох - ні!

Тому що 5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під "боротьбу з корупцією", "свободу слова", "продовження справи Майдана" - роблять з громадянина овоч.

Олег Шимко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
saburov_s 17 апреля, 9:44
У целом, Россия проделала то же что и на выборах президента США. Вылила поток грязи на неугодного кандидата. Это не означает что Трампа можно сравнивать с Зе, но сам принцип тот же. А различать отечественные и зарубежные потоки грязи трудно.

robofat 17 апреля, 9:53
Какой бы ни был Трамп, он на порядок выше Зеленского во всем.

po_cymbalam 17 апреля, 9:49
ibigdan, у друзі не напрошуюсь, але ж кацапів треба піздіть ломом.

Daria Nesterova 17 апреля, 11:06
Но сначала зав’язать в мішок, мішок завєсіть на балку, а пиздить нада ломом.©

Edited at 2019-04-17 11:06 (UTC)

iradysyuk 17 апреля, 9:56
Я просто отказываюсь верить, что Зе может победить(((
Блин-блин-блин!((

В самом плохом варианте, Верховная Рада ведь может устроить импичмент преЗЕденту? Хотя, и Рада состоит из таких же...

Раду ж теже будут выбирать, что и Зе

euthanasepam 17 апреля, 10:10
Я оце щойно переглядав, що пишуть зрадойоби:

https://tyler78.livejournal.com/884445.html

Коментувати це не хочу. Лише зазначу, що освіта, професія, стать, вік, майновий стан — ці фактори загалом не впливають на зебільність. Епідемія косить і молодих, і старих, і жінок, і чоловіків, і розумних, і дурних. Отже, на мою думку, ця чума вражає ті соціально зумовлені психічні структури людини, що мало залежать від вищого інтелекту. Це бунт хтивої мавпи проти поступу та порядку, це заколот внутрішнього пітекантропа проти розуму та цивілізації. Це хвороба насамперед нашої суспільної та індивідуальної моралі, друзі. До такого висновку я дійшов.

ibigdan 17 апреля, 10:22
> Отже, на мою думку, ця чума вражає ті соціально зумовлені психічні структури людини, що мало залежать від вищого інтелекту.

Має значення ось що: людина останні п'ять років дійсно цікавилась політичним життям країни, чи обмежувалась переглядом новин по ТВ та лайканням у фейсбуці.
Другий тип людей може повірити у будь-яку маячню, бо альтернативу (правду) їм не надали у належному обсязі.
Для таких людей у греків був термін: ідіотікос - "приватний, не маючий суспільної користі".

Политика — борьба множества интересов (искусство управления с учётом интересов всех слоёв общества). Определение связано с этимологией греч. πολιτικός, где πολι (поли) означает множество, а τικός (тикос) — интерес; (дословно — «множество интересов»). Так, государственные служащие в городах древней Греции именовались политикос, а граждане, которые мало интересовались и участвовали в политической жизни своего города, именовались ιδιοτικός (идиотикос).

Edited at 2019-04-17 10:25 (UTC)

Daria Nesterova 17 апреля, 11:00
Свинарчук!
Офшорны!
Прибыль в 95 раз!

/табличка, если что

А если серьезно - Даша буквально сегодня имела диалог со знакомой... После которого чуть не разбила лоб фейпалмом.
Суть - жить стало хуже, коммуналка дорогая, а Порошенко наживается на войне, а доходы в 95 раз! По "Интеру" сказали!

При этом перекладывает бумажки за минималку, "потому что можно на полдня отпроситься".

А с виду вполне адекватная...

vld_sergio_jr 17 апреля, 12:19
Ну да, у меня точно такая же знакомая, только не за минималку, а за чёрную-причёрную зарплату и без оформления, что-то около 5 кгрн. Зато "можно с хозяйкой договориться о графике". Зато "даже на еду денег не хватает, Порошенко - вор, коммуналка дорогая!"

oldpapuas 17 апреля, 11:20
Очень надеюсь, что Украина сможет без кнута Судьбы не обойтись.
P.S.: Надеюсь, теперь всем понятно, почему Прибалтика не вводит у себя русский язык вторым государственным, и закрывает школы с преподаванием на русском? Бо это - мина. Вот она у вас и рванёт.

Edited at 2019-04-17 11:29 (UTC)

chelovek_truda 17 апреля, 11:56
Уже много раз бахкало, тут народ контуженный.

Ты не представляешь, скольки, даже вполне образованным людям здесь "не важно на каком языке разговаривать", "язык не главное" и т.п

Это генетика малоросов, к сожалению

Они даже не понимают, что майдан случился именно потому что яныку и азирову ПРИШЛОСЬ говорить по украински (или делать вид, что разницы не имеет)

dimaa6_abc 17 апреля, 12:06
Быдлу похрен. Коммуналка дорогая и давайте договариваться с раисей и прекращать войну.

Ан Мур 17 апреля, 13:12
наскільки я зустрічав в ЗМІ, наразі ЗСУ визнаються не 10-ю, а 8-ю по міці армією у Європі. І у світі - десь15-ю...

euthanasepam 17 апреля, 20:18
Свинособаку в овечій шкурі anatoligreen даремно пустили в коменти. Воно грає роль «харошева русскава».

  • 1