?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Представники патріотичних організацій для протидії реваншу створили ініціативу #Захисти_Україну

Шухевич, Ярош, В'ятрович, Квіт, мельниківська та бандерівська ОУН, Правий сектор, Самооборона Майдану, Вільні люди, КУН, Відсіч, УНА-УНСО, МНК та багато інших патріотичних структур об'єднались для протидії реваншу, локомотивом якого є Зеленський.

Активісти відзначають, що їх ключове завдання – не допустити російського реваншу, який, з огляду не перебіг політичних подій, вже у повний зріст стає перед Україною.

«Володимир Зеленський, що має великі шанси на перемогу в другому турі президентських виборів, є цілком зручною фігурою для тих, хто хоче повернути російський порядок денний в країні», - підкреслюють представники патріотичних організацій.

Учасники ініціативи поширили відповідну заяву, в який закликали український народ об’єднатися для відсічі російській агресії, захисту здобутків Революції Гідності, зовнішньополітичного курсу, державності:

«Патріоти, майданівці, активні представники українського суспільства – всі, кому не байдужа доля держави – об’єднуються для захисту України, головних національних та громадянських цінностей і здобутків. Ми вважаємо, що зараз найважливішим є:

1. Відсіч російській агресії та повернення окупованих територій Донбасу і Криму;
2. Інтеграція в ЄС та НАТО;
3. Зміцнення армії та сектору національної безпеки і оборони;
4. Захист українського інформаційного простору від російського вторгнення;
5. Підтримка та розвиток української мови;
6. Розбудова незалежної Православної церкви України;
7. Утвердження енергетичної незалежності;
8. Реальна економічна деокупація України.

Однак цього не відбудеться при Зеленському!

Українці не обирають того, хто готовий стати на коліна перед Путіним, кому аплодує Жириновський, ким захоплюється «кримська прокурорша» Поклонська, кого підтримує Пореченков і Зюганов, за кого виступає Губарєв і ЛНР-ДНР! Українці не обирають Зеленського!», - йдеться у зверненні.

Звернення підписали:

Юрій Шухевич, народний депутат, син командувача Української повстанської армії Романа Шухевича
Стефан Романів, Голова Проводу Організації українських націоналістів (бандерівців)
Дмитро Ярош, народний депутат
Микола Величкович, народний депутат, Самооборона Майдану
Андрій Левус, народний депутат, Голова Проводу Вільних Людей
Ігор Мазур, керівник УНА-УНСО
Андрій Тарасенко, Правий сектор
Богдан Червак, Голова Проводу Організації українських націоналістів
Степан Брацюнь, голова Конгресу українських націоналістів
Сергій Квіт, доктор наук, професор
Володимир В’ятрович, історик, учасник Революції Гідності
Юрій Журавель, OT VINTA
ФОМА, Мандри

А також громадські об’єднання:

Молодіжний націоналістичний конгрес
ГО «Автомайдан Тернопіль»
«Захист Патріотів»
Вавилон’13
Самооборона Майдану
Спілка добровольців.
Відсіч
Корпус захисників Революції Гідності
Асоціація українських правників
Українська стратегічна ініціатива
Громадська ініціатива «Вимкни російське»
Асоціація учасників АТО, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців
Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова
Антипутінський інформаційний фронт
Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій

P.S. Зараз розпочалася загальноукраїнська акція, під час якої 150 мобільних груп їздять по всій Україні й закликають громадян не віддавати державу в руки маріонетки Кремля.

Ми різні. Багато з цього списку посварені, розділені, але нас єднає мета - вільна Україна. Ми говоримо нову партію, а координуємось проти спільного ворога, як на Майдані. В єдності- сила.

Без штабів ПОП і адміністрацій. Діємо.

Окремий аспект Андрію Парубію без нього це не було б можливим.

Долучайтеся!
ProtectingUkraine@gmail.com

Сторінка ініціативи у фб.

Андрій Левус


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 12 апреля, 19:23
Дивилися переказ сурковської методички корисними ідіотами.

Якщо то було свідоме рішення Пороха, то я дуже добре його розумію: треба дати нації пройти через природній добір на свідомість, самостійність та критичність мислення, спроможність бути людиною державницького мислення. Якщо нація не пройде цього іспиту, від неї все одно не буде користі в розбудові держави. Після першого туру ми нарешті вперше маємо адекватну картину стану українського суспільства. Це добрий і корисний результат. Ми тепер точно знаємо, скільки в Україні патріотів, а скільки — інфантильного несамостійного люмпену. :)

З фейсбуку:

mysliwiec 12 апреля, 19:29
Dmytro Kaliszewski
Вчора о 09:53
Маю кілька слів з приводу комунікацій.

Як виявилося, наша країна серйозно поділена за комунікативною ознакою. Причому мова йде не про класичний поділ на україномовних і русскоязычных, а, образно кажучи, на тих, хто спілкується "порохоботською", і тих, хто спілкується "зеленською".

Незважаючи на спільний словниковий запас і однакові граматичні правила, кожна із сторін в однаково вимовленій фразі чи побаченій картинці вбачає свій сенс, іноді - діаметрально протилежний від того, що бачить опонент. То ніби як один доводить, що люстра має висіти на стелі, бо він таку практику бачив в інших приміщеннях, і взагалі, так кімната краще освітлюється - а другий відповідає, що це суперечить законам фізики, згідно з якими люстра зі стелі неодмінно гепнеться на підлогу - тому неодмінно слід її прикручувати десь внизу, нехай потім по кімнаті буде незручно пересуватися. Обоє психують, що опонент не бачить і не розуміє щось настільки очевидне, що ясно навіть першокласнику; вважають одне одного довбнями, сваряться навіки і знати одне одного не бажають.

І спроби переконати політичних супротивників завершуються фіаско не тому, що їм доводяться якісь хибні постулати - а тому, що робиться це незрозумілою для опонентів "мовою", яка лякає їх, як Івана Васильовича з кінокомедії Гайдая - магнітофон і ліфт.


Re: З фейсбуку:

mysliwiec 12 апреля, 19:29
Вчора ворогуючі табори одночасно вибухнули гнівом з приводу чергових рекламних посилань опонентів до суспільства.

"Фіолетова" громада зауважила потужний меседж протистояння на бігбордах По і Пу. Дійсно, "порохоботською" мовою згадка про зовнішнього агресора є найпотужнішою зброєю, що мобілізує "своїх" і дозволяє знайти чужорідні елементи, у яких не стискаються кулаки при згадці про плюгавого плешфюрера з-за поребрика.
Проте їх "зелені" опоненти (які здебільшого поділяють позицію не жорсткого протистояння, а "домовляння посередині"), не реагують на незрозумілий слоган "порохоботською" в той спосіб, як на те сподівалися автори; натомість вбачають у цьому інші приховані змісти - наприклад, що за ширмою відпору зовнішній агресії будуть тривати оборудки "свинарчуків", чи то усіх симпатиків криворізького актора гуртом записали до складу "п'ятої колони", відмовляючи тим самим у праві любити свою державу так, як вони вміють і прагнуть.

Натомість, "зеленською" мовою пролунав заклик до єднання пішоходів, яких розділяв "президентський" кортеж, і які наршеті змогли утворити спільну юрбу при загорянні зеленого світла. Здавалося б, зрозумілий меседж - але, знов-таки, висловлений незрозумілою для опонентів мовою.
Тому що "синє відерце" на даху спецмашини, що роз'єднує дві групи людей, в перекладі з "порохоботської" звучить як "російський спецсигнал на автівці - нас закликають до єднання з Росією, Росія - це агресор, ми не хочемо бути самогубцями".

Так само, лідери кожного з рухів артикулюють свої досягнення (або ж плани) у царині, максимально далекій від середовища опонентів; або ж навпаки - ці досягнення та плани сприймаються максимально вороже. Чи прихильно поставиться до розширення сфери вживання української мови особа, яка просить не перекладати "Сватів" українською, аби "не псувати хороше кіно"? Або, скажімо, як реагує пересічний "маршруточник", від якого вимагають безкоштовного проїзду для ветеранів? З іншого, "зеленого" боку, загравання з російськомовною громадою сприймається опонентами як зрада національної ідентичності і спроба перекреслити той рух, який вже почав давати свої плоди (зростання книговидання, квоти на українську музику, поява нових гуртів, розквіт українського кіно...); а нехтування інтересами армії - як підготовка до капітуляції перед агресором.

І головне - що навіть спроба будувати комунікаційні місточки ведуть опонентів у протилежні боки. Симпатики чинного президента вимагають дебатів і чіткого озвучення позицій з основних питань суспільного життя. Їх опоненти, які розуміють, що формат, досвід і результати грають на користь Порошенка, всіляко намагаються прийняти обтічну форму, ховаючись за шоу, жарти і обіцянки в стилі Наполеона "головне - розпочати війну, а там розберемося".

І ще раз підкреслю. Якщо раніше симпатики політичних опонентів мали більш-менш чітку ознаку (схід/захід, україномовні/російськомовні, бідні/багаті, селяни/містяни), то тепер такий розподіл є максимально розмитий. Значний прошарок лідерів "фіолетової" сили - російськомовні; натомість, безліч тих, хто називає себе "націоналістами" і навіть спить у вишиванці, радий долучитися до повалення "бариги".

Тому час шукати перекладачів з української на українську і з російської на російську. Я все ще сподіваюся, що суспільний розкол обмежиться лише передвиборчим киданням лайном, а далі знову доведеться впрягатися до спільного воза.

euthanasepam 12 апреля, 19:42
Я про це маю простіше означення:

зебіл це остання стадія деградації зрадойоба, а зрадойоб — завжди ідіот, зрадник та латентний кацап.

Є багато маркерів, що вказують на ідіотизм. Наприклад, нерозуміння безумовного пріоритету політики (що реалізує певну мораль та ідеологію) в суспільному житті, нерозуміння пріоритету війни над усіма іншими формами діяльності держави (бо держава постійно перебуває в стані війни) тощо. Це не лікується, я думаю. Це плід совєцької моделі виховання, що плекала добровільних рабів-інфантилів. Для подолання цієї проблеми нам потрібні щонайменше 40 років мирного часу, пустеля та Мойсей.

mysliwiec 12 апреля, 19:57
Після того як Зе мав розмову з бізнесменами, в фейсбуці не полінувалися і (не має значення хто) і надрукували стенограму - слово в слово тієї "промови" Зе.
Я десь 5-ом знайомим пропонував 1000 гривень за те, щоби вони, прочитавши стенограму того, що наговорив Зе бізнесменам, своїми словами переказали мені зміст того, що прочитали.
Давав їм в руки свій смартфон з цим текстом і чекав результату.
Жоден не зміг.

Це все одно, що спробувати переказувати своїми словами зміст монологів Голохвастова з "За двома зайцями".

Re: З фейсбуку:

chelovek_truda 13 апреля, 11:42
Ви дуже сильно все ускладнюєте.

Насправді ситуація простіша.

Зе - проросійський кандидат, який відверто не пропагує проросійськості , і цього ВЖЕ ДОСТАТНЬО щоб частина україномовниї українців , з недостатньо сильним національним стержнем купилась

Нема ніяких порохоботів і зеленоботів

Є росіяни (завжди за проросійські сили)

Є українці (завжди за проукраїнські сили)

І "золота акція" малоросів - яких бовтає залежно від кон'юктури.

Вчора вони кричали героям слава і путін хуйло, а сьогодні голосують за Зе.

Всіх трьох груп, приблизно по третині суспільства.

Росіяни + малороси = 60-70%

  • 1