?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Студенти повинні підтримати Володимира Зеленського та реформи Олександра Данилюка

Чому? Читай нижче!1. Олександр Данилюк — це екс-міністр фінансів, теперішній консультант команди Зе та майбутній член уряду Володимира Зеленського. Це людина з колосальним досвідом!

2. Ще з 2016 року Олександр Данилюк послідовно відстоює скасування стипендій та безкоштовного навчання на магістратурі.

3. Данилюк: «‎...Ми пропонуємо поміняти підхід до виплати стипендій. У порівнянні з іншими європейськими країнами Україна — унікальна країна. Стипендії отримують практично всі...»

4. Данилюк: «‎...З метою переходу на систему отримання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» виключно на контрактній формі навчання пропонуємо зменшити видатки за загальним фондом Мінкультури, Міносвіти та Мінфіну...»

5. Так, це непопулярні реформи. Але будьте впевнені, що команда Зе знає, що робить. Україна Зеленського — це заможна країна, де кожен зможе самостійно оплатити своє навчання та здобути якісну освіту!

_____________

Степуха — це не пруха!
Магістерка на шару? Ну, ти ж не лошара?!

Підтримай 21 квітня Володимира Зеленського! Не будь лохом!

Le Ша́ркань


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
akupec 11 апреля, 14:24
ну в принципе все верно - если студент голосует за Зе, то да - ему надо отменять стипендию. Потому что стипендии должны платить тем, у кого есть мозги

Підтримай 21 квітня Володимира Зеленського!

oleksandr_zink 11 апреля, 17:05
Так і зроблять. Не переживайте. Навіть не знаю, чи варто взагалі йти на вибори. Порошенко все одно програє. А мені їхати за 100 км.

Nata Lee 11 апреля, 17:57
Можна піти в держреєстр виборців і проголосувати поближче.

  • 1