Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Студенти повинні підтримати Володимира Зеленського та реформи Олександра Данилюка

Чому? Читай нижче!1. Олександр Данилюк — це екс-міністр фінансів, теперішній консультант команди Зе та майбутній член уряду Володимира Зеленського. Це людина з колосальним досвідом!

2. Ще з 2016 року Олександр Данилюк послідовно відстоює скасування стипендій та безкоштовного навчання на магістратурі.

3. Данилюк: «‎...Ми пропонуємо поміняти підхід до виплати стипендій. У порівнянні з іншими європейськими країнами Україна — унікальна країна. Стипендії отримують практично всі...»

4. Данилюк: «‎...З метою переходу на систему отримання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» виключно на контрактній формі навчання пропонуємо зменшити видатки за загальним фондом Мінкультури, Міносвіти та Мінфіну...»

5. Так, це непопулярні реформи. Але будьте впевнені, що команда Зе знає, що робить. Україна Зеленського — це заможна країна, де кожен зможе самостійно оплатити своє навчання та здобути якісну освіту!

_____________

Степуха — це не пруха!
Магістерка на шару? Ну, ти ж не лошара?!

Підтримай 21 квітня Володимира Зеленського! Не будь лохом!

Le Ша́ркань

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments