?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

У команді сцикла нове обличчя — майбутній герой України Павло Губарєв!


відео на фейсбуці


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Anton Usov 11 апреля, 7:33
Те, що це опускає усіх нас, хто підтримує Пороха, на один рівень із кремлядськими пропагандонами - це одне.
А друге, можливо більш важливе, це кричуща зневага до тих, хто "гірший за нас". І останній борд з Пуйлом, і оці "компромати", наявність на яких фейкового лого тільки руйнує ефект.
Суть теперішнього етапа піара Пороха - незважаючи на усі заклики не виходити із "зони комфорту", де ми найкращі, а вони усі - воно.

Пригадуєте "евреи продали Роиссю" (в Україні цього менше, але теж відчутно)? Завжди був принаймні один "еволюційний", назвемо його так, аргумент: якого ж дідька ви, усі, такі сильні, принципові та мудрі - дозволили якійсь невеличкій етнічній меншості (яка, за словами "носіїв Істини", є гірша й слабша за "титульну націю" та страшенно гріховна у всіх відношеннях) прийти до влади, зібрати усі необхідні засоби та здійснити такий помітний злочин?

Зараз "продавцями" виступають співвітчизники. Чим вони принципово відрізняються від "правильних" українців - покаже мабуть тільки розтин, судячи з настроїв. Але вони погані. А ми - хороші. І тому перемога буде за нами, будь-якою ціною. В тому числі ціною втрати здорового глузду.

Як щодо такого сценарію: Порох знаходить спосіб жорстко поставити край претензіям на владу зухвалого комедіанта, але моментально вилізають подробиці, які виставляють усе як справу протизаконну, брудну та просто образливу для усіх зе вболівальників. За звичайних обставин, якщо покладатися на аналітику, більшість з них нездатні на конструктивні і взагалі активні дії, і мали би мовчки проковтнути те, що дають. Але то за звичайних обставин, а в нас зовсім інакші. Зекоманда - модний фасад старої будівлі, добре знаної Кривавої Цитаделі Брехні. Контроль за зрадниками, колаборантами та корисними ідіотами-фанатиками вже встановлено, налаштування зроблено. Наскільки складно буде змусити їх влаштувати Зе Майдан або інші акції громадянської непокори? На що вони, будемо щирі, матимуть повне моральне право. А з логікою вони ж не рахуються, тож багато разів вже прогнозовані вторгнення "ввічливих чоловічків" (цього разу маленькими десятитисячними загонами, з кількох напрямків, ешелонованим бойовим порядком), вихід західних інвесторов, зупинка промисловості, загальний хаос - їх не гребуть анітрохи. Принаймні на хвилі адреналіна.

Чи буде тоді час почуватися переможцями?

akupec 11 апреля, 9:35
Ты эту херню про разделение и зневагу будеш кому-то другому наяривать, напрмер мокашанам:). Я сказал, что зелефанам обычными словами уже не доходит. Это не разделение, а констатация факта. Факта, что им задурили мозг. Так ты скоро волать начнешь что постановка двоек - разделение страны. И еще - Майдан еси шо будет не при Порохе, а при Зеле. Но ты ведь это и так знаешь, правда?

  • 1