?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ти ще не проголосував, а дивись що вже здобувНаталья Бондаренко: Тогда можно поздравить и армию в тылу, которая голосовала за зелень, потому что первая пойдет под сокращение. Для выплат даунбассу понадобятся деньги, а где их взять в нашем бюджете?


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 10 апреля, 6:21
//это повторение тезисов российской пропаганды, чудо. мы "устали от войны" и все такое.

Ну і що??? Якщо російська пропаганда відображає реальний стан речей, то я повинен прикинутись ідіотом і казати, що це не правда??? Україна спустошується, мільйони українців вже виїхали і продовжують виїжджати в сусідні країни. Ми можемо радіти від того, що Росія розвивається повільніше, але українці виїжджають в Польщу, і Польща ПРОДОВЖУЄ розвиватись швидше від України, відставання від західних сусідів тільки збільшується. Від того, що ми прикинемось страусами і продовжимо кричати про "російську пропаганду" реальність ніяк не зміниться.

dbmann 10 апреля, 6:24
ахахахах, "російська пропаганда відображає реальний стан речей" - спалился, чувачок.

неудобную инфу про Коломойского вообще предпочел проигнорировать.

vasylb 10 апреля, 6:30
Спалився то спалився, тобі видніше. Про Коломойського поговори з кимось іншим, він мене не цікавить. Не знаю чи ти маєш до нього якесь відношення, але я жодного не маю. Гарного дня.

dbmann 10 апреля, 11:54
дадада, иди нахуй, ботва руснявая.

  • 1