?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ти ще не проголосував, а дивись що вже здобувНаталья Бондаренко: Тогда можно поздравить и армию в тылу, которая голосовала за зелень, потому что первая пойдет под сокращение. Для выплат даунбассу понадобятся деньги, а где их взять в нашем бюджете?


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 10 апреля, 5:40
читаємо п.9:

"Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - в консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи."

lg_hater 10 апреля, 10:09
І? Що тебе бентежить у цьому пункті?
Спочатку вибори на підставі українського законодавства, тобто під неповним (спільно зі спостерігачами та/чи миротворцями) контролем законної влади України. Бо як інакше можна дотримуватися законів? Наступного ж дня контроль стає повним, помічникам дякуємо, вони вільні. Про представніків окремих районів я вже казав — ОВЦА їх назначить, бо обрати їх до проведення виборів вочевидь неможливо.

Але найголовніше, що все це було актуальним до кінця 2015-го року. Який зараз, пам'ятаєш?

  • 1