?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ти ще не проголосував, а дивись що вже здобувНаталья Бондаренко: Тогда можно поздравить и армию в тылу, которая голосовала за зелень, потому что первая пойдет под сокращение. Для выплат даунбассу понадобятся деньги, а где их взять в нашем бюджете?


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 9 апреля, 21:02
Ну так пункт 11 мінських угод, які підписав Порошенко, передбачає, що сєпари будуть надавати свій дозвіл на текст конституції України, де буде описано особливий статус Донбасу. Це не автономія по вашому???

lg_hater 10 апреля, 1:17
До кінця 2015 року? Та нехай собі буде. І до чого тут сєпари, якщо в тексті — представники? З Військово-цивільної адміністраціі, бо іншого представництва немає.

От тому Хуйло й не намагається виконувати Мінські угоди, що не одразу збагнув, що його челядь підписала. Развілі как катят, ага.

Мене особисто засмучує хіба що п.5. Але ж про недопущення епідемії дивних самогубств у середовищі амністованих у документі не йдеться, то й те хліб.

vasylb 10 апреля, 5:40
читаємо п.9:

"Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - в консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи."

lg_hater 10 апреля, 10:09
І? Що тебе бентежить у цьому пункті?
Спочатку вибори на підставі українського законодавства, тобто під неповним (спільно зі спостерігачами та/чи миротворцями) контролем законної влади України. Бо як інакше можна дотримуватися законів? Наступного ж дня контроль стає повним, помічникам дякуємо, вони вільні. Про представніків окремих районів я вже казав — ОВЦА їх назначить, бо обрати їх до проведення виборів вочевидь неможливо.

Але найголовніше, що все це було актуальним до кінця 2015-го року. Який зараз, пам'ятаєш?

pyton 10 апреля, 6:03
Ну это трактовка Вас. И Медведчука, верно?
А не нас

vasylb 10 апреля, 6:09
А ваша яка трактовка цього тексту?

pyton 10 апреля, 7:51
Очень простая. Прям как там написано.

vasylb 10 апреля, 9:38
Ось і прекрасно, ваша трактовка така сама. Гарного дня.

pyton 10 апреля, 10:28
Нет, как легко видеть из текста. Если уметь читать.

  • 1