?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ти ще не проголосував, а дивись що вже здобувНаталья Бондаренко: Тогда можно поздравить и армию в тылу, которая голосовала за зелень, потому что первая пойдет под сокращение. Для выплат даунбассу понадобятся деньги, а где их взять в нашем бюджете?


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pyton 9 апреля, 20:29
Нет. Не это. Прочти соглашения, они небольшие.

vasylb 9 апреля, 20:37
Читав я угоди. В чому відмінність?

Edited at 2019-04-09 20:37 (UTC)

Ну тогда покажите:

pyton 9 апреля, 20:43
1. Негайне і всеосяжне припинення вогню в окремих районах Донецької та Луганської областей України і його суворе виконання починаючи з 00 год. 00 хв. (київський час) 15 лютого 2015 року.

2. Відведення всього важкого озброєння обома сторонами на рівні відстані з метою створення зони безпеки шириною мінімум 50 км один від одного для артилерійських систем калібром 100 мм і більше, зони безпеки шириною 70 км для РСЗВ і шириною 140 км для РСЗВ "Торнадо-С", "Ураган", "Смерч" і тактичних ракетних систем "Точка" ("Точка У"):

- Для українських військ: від фактичної лінії зіткнення;

- Для збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей України: від лінії зіткнення згідно з Мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року.

Відведення вищепереліченого важкого озброєння має розпочатися не пізніше другого дня після припинення вогню і завершитися протягом 14 днів. Цьому процесу сприятиме ОБСЄ за підтримки Тристоронньої контактної групи.

3. Забезпечити ефективний моніторинг і верифікацію режиму припинення вогню та відведення важкого озброєння з боку ОБСЄ з першого дня відводу, із застосуванням всіх необхідних технічних засобів, включаючи супутники, БПЛА, радіолокаційні системи та ін.

4. У перший день після відводу почати діалог про модальності проведення місцевих виборів відповідно до українського законодавства і Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", а також про майбутній режим цих районів на підставі зазначеного закону.

Негайно, не пізніше 30 днів з дати підписання даного документа, прийняти постанову Верховної Ради України із зазначенням території, на яку поширюється особливий режим відповідно до Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" на основі лінії, встановленої в Мінському меморандумі від 19 вересня 2014 року.

5. Забезпечити помилування і амністію шляхом введення в силу закону, що забороняє переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей України.

6. Забезпечити звільнення і обмін всіх заручників і незаконно утримуваних осіб на основі принципу "всіх на всіх". Цей процес має бути завершений найпізніше на п'ятий день після відводу.

7. Забезпечити безпечний доступ, доставку, зберігання і розподіл гуманітарної допомоги нужденним на основі міжнародного механізму.


pyton 9 апреля, 20:44
8. Визначення модальностей повного відновлення соціально-економічних зв'язків, включаючи соціальні перекази, такі як виплата пенсій та інші виплати (надходження і доходи, своєчасна оплата всіх комунальних рахунків, відновлення оподаткування в рамках правового поля України). У цих цілях Україна відновить управління сегментом своєї банківської системи в районах, де є конфлікт, і, можливо, буде створений міжнародний механізм для полегшення таких переказів.

9. Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - в консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи.

10. Виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців з території України під спостереженням ОБСЄ. Роззброєння всіх незаконних груп.

11. Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року.

12. На підставі Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" питання, що стосуються місцевих виборів, будуть обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи. Вибори будуть проведені з дотриманням відповідних стандартів ОБСЄ при моніторингу з боку БДІПЛ ОБСЄ.

13. Інтенсифікувати діяльність Тристоронньої контактної групи, у тому числі шляхом створення робочих груп щодо виконання відповідних аспектів Мінських угод. Вони будуть відображати склад Тристоронньої контактної групи.

vasylb 9 апреля, 20:51
Це все давно відомі речі. Медведчук щось інакше пропонує?

vasylb 9 апреля, 20:55
Що саме він пропонує зробити інакше?

pyton 9 апреля, 20:56
Автономию в составе Украины.

vasylb 9 апреля, 21:02
Ну так пункт 11 мінських угод, які підписав Порошенко, передбачає, що сєпари будуть надавати свій дозвіл на текст конституції України, де буде описано особливий статус Донбасу. Це не автономія по вашому???

lg_hater 10 апреля, 1:17
До кінця 2015 року? Та нехай собі буде. І до чого тут сєпари, якщо в тексті — представники? З Військово-цивільної адміністраціі, бо іншого представництва немає.

От тому Хуйло й не намагається виконувати Мінські угоди, що не одразу збагнув, що його челядь підписала. Развілі как катят, ага.

Мене особисто засмучує хіба що п.5. Але ж про недопущення епідемії дивних самогубств у середовищі амністованих у документі не йдеться, то й те хліб.

vasylb 10 апреля, 5:40
читаємо п.9:

"Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - в консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи."

pyton 10 апреля, 6:03
Ну это трактовка Вас. И Медведчука, верно?
А не нас

dbmann 10 апреля, 5:22
посмотри на Боснию, чувак.
Медведчук, Путин, Лавров с самого начала хотят сделать у нас так же. полунезависимые республики, которые будут обладать правом "вето" на внешнюю политику. это и есть "федерализация", которой они хотят.

а Минские - это сначала вывод российских войск и только потом туманные определения о том, что мы должны принять изменения в Конституции. если бы они были выгодны для России и невыгодны для нас, то они уже давно вывели бы войска. но они спохватились и поняли, что подписали хуйню. что после вывода войск все будет зависеть от того, кто будет контролировать украинскую армию и кто будет писать Конституцию.

поэтому они исправляют свою ошибку. сначала они возьмут под контроль нашу армию и парламент, потом напишут нам портновско-медведчуковскую Конституцию, и только потом "выведут войска". может быть. когда-нибудь.

vasylb 10 апреля, 5:37
//а Минские - это сначала вывод российских войск и только потом туманные определения о том, что мы должны принять изменения в Конституции.

читаємо п.9:

"Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - в консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи."

читаємо п.11:

"Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року."

Це все разом з Хуйлом підписав наш герой Порошенко.

Edited at 2019-04-10 05:38 (UTC)

dbmann 10 апреля, 5:48
и? это то же самое, что говорю тебе я.
п. 11 - туманные определения. децентрализацию мы приняли по всей Украине. с каким еще "урахуванням особливостей"? где тут конкретика, чувак?

это как если бы ты отобрал у меня телефон на улице, и хочешь впарить его мне назад - в обмен на мою квартиру. и я тебе говорю - "ок, я согласен. сначала ты вернешь мне телефон, а в ответ я тебя не обижу, заплачу честно". ты сначала соглашаешься, потому что ты весь такой крутой и грозный, но потом соображаешь, что ты отдашь телефон, а потом я тебя пошлю нахуй, развернусь и пойду домой.
поэтому у тебя новый план. ты сначала перетянешь на свою сторону моих глупых родственников, а потом они сами перепишут на тебя мою квартиру.

итак, если ты не очередная русня, а просто у тебя с логикой негаразды, то ответь мне на простой вопрос: ПОЧЕМУ. РОССИЯ. НЕ. ВЫПОЛНИЛА. СТОЛЬ. ВЫГОДНЫЕ. ДЛЯ. НЕЕ. МИНСКИЕ. СОГЛАШЕНИЯ?

  • 1