?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Клятий вальцман довів людей!

От прийде Грінберг й звільнить націю від ярма ПДД!


видео на фейсбук


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Rain Sender 9 апреля, 7:29
Чего они его отпустили? Имбецилам разве можно давать права?

rvun 9 апреля, 11:36
змова олігархів
Раз Юлька знала, знач проект грають вже давно. Тут простими методами не проканає, їх всіх треба до стінки ставити, учасників цього заколоту.

Rain Sender 9 апреля, 21:22
Ну дик....
5 років задрочують зрадою, потім пускають "Слугу"
В 2016 Зеля на якійсь передачі кидає пробний камінь, але корчить із себе скромнягу в стилі "что ві, что ві, ах оставьтє"
Масові розстріли - не наш метод. Занадто простий і в іншому напрямку

rvun 9 апреля, 21:24
Думаю, ліпше ми їх, ніж вони нас. Вистріляємо паскуд і лишиться лише добро.

rvun 9 апреля, 21:48
Шкода, а в добра був шанс.

Rain Sender 9 апреля, 21:50
Чувак, є бажання постріляти: воєнкомат, армія, ООС. Не треба тут розмазувати кацапську пропаганду

rvun 9 апреля, 22:01
Якшо ви, пане, маєте дружину - то розкажіть ліпше їй як борщ варити.
В мене власні погляди, я їх без особливих комплексів викладаю. Чи стріляти заколотників - це знач не демократія, а от відразу шельмувати за такі думки - то знач демократія. Ви пан, і основна маса людей, з якими я балакаю - хобіти з "Володаря кілець". Тому нас теплими завжди й беруть.

rvun 9 апреля, 22:10
Непогане відео. Проте я й без ціх всіх технологій отакий, як є. Ну, просто такі в мене погляди, я не демократ, не ліберал, я просто бжола за вулик, українець за Україну. Хз, може треба по іншому, але мені зрозуміло отак.

Rain Sender 9 апреля, 22:38
Бждоли - не особистості. Власне, це безмозкі автомати, пристосовані до чітко визначеної функції. Краще ДУМАЙ, бо тебе використають не на користь вулика

rvun 9 апреля, 22:56
Бач, пан, як демократи швидко переходять на особистості. Це вже не вибори, а заколот, коли ФСБ фінансує кандидата, а політики за це знають вже три роки - ви звіняйте, але лишати таке без наслідків - це недоумство. Відплатою за любов має бути любов, за око - око, зуб за зуб і кров за кров, коли в країні громадянська чума - то інший розрахунок - безчестя й сума.

Може ти ше не бачив, це вже трішки не демократія. Якшо це лишать без наслідків і Зе не покрутять до другого туру в пару до Надюхи Савченко, ну я єбу, хай тоді буде Зеленський президентом. Але тоді без мене, боротися ти не хочеш, за Зе теж не топиш, шо ж тобі, болярин, треба?

Rain Sender 10 апреля, 12:23
Я ще раз тобі повторюю. Хочеш постріляти - йди в армію

rvun rvun 10 апреля, 15:31
Ой ти дикий. Я трохи пошуткував, а ти вже банами кидатися розпочав. Та так само я думаю, як і ти. Бляха, вже нема як розважитись, шоб відразу не забанили.

rvun rvun 10 апреля, 21:38
тут можна собі дозволяти те, що не можна дозволяти там. Мені нудно на роботі. А мережа - це розваги. Ну от я і розважаюся. А що ти шукаєш в коментах серед ночі, думаєш переконати прихильника пороха в чому? Не стріляти ватяників? Проголосувати на виборах? Ти, пан, перед тим як робити надто сурйозне лице перевір мотивацію і цілі, а то ти схожий на Донкіхоти, вгледів млина і побіг вперед рогами.

andreevmaryin 9 апреля, 7:54
конечно власть виновата, что у зубожілих жыпы в дорогу не вмещаются.

Олег Беляков 9 апреля, 8:38
No comments. Что тут скажешь..

Жесткие штрафы всем за любое нарушение закона.

Законы вылизывать, чтоб блестели лучше чем у моего кота - яйца, не подкопаться и не найти зацепки чтобы избежать наказания.

Но такой подход будет справедлив, только если будет жесткий контроль за исполнителями (т.е. за людьми в погонах). Потому что там - тоже наши люди, такие же как этот жирный боров. Такая же вата и такие же лентяи. Но только с большой властью решать людские судьбы.

И учить. Самые больше зп - учителям, к ним - самый жесткий отбор, самые строгие требования кпрофессионализму, патриотизму, знаниям, навыкам, опыту, культуре и т.д.

Только при таких условиях и несменяемом подходе, лет через 500-600 увидим результат.

rvun 9 апреля, 22:59
Все простіше - 20% штрафу поліцаю офіційно, все фіксувати на відео, штрафи від десяточки штук гривень. Будуть їздити так, шо будь де обзаздряться. Все інше теж потрібно, але воно не має відношення до оцього випадку.

Edited at 2019-04-09 23:00 (UTC)

vatnofob 9 апреля, 8:41
немає другого вихода - це блять як? тролейбусом? метроМ? дебіл

Oleg Steblyna 9 апреля, 9:26
Воно ще й Зебіл швидче за все...

yizhack 9 апреля, 9:43
Чувак - самоходная демонстрация зубожіння, геноциду й простіго наріду в одном ... кхм ... ряхе лице

  • 1