?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Якщо б К. та Пу. вміли б у стратегію...

Припустимо, що є хтось К., який грає Зе, і який не має особливих принципів, а жадає лише максимальної влади.

Як би він міг зіграти, якщо його парнером у грі виступить, наприклад ВВП?

А можна зіграти, наприклад, таку партію:

1. Зе виграє вибори і стає таки Президентом.

2. Через певний час орки загострюють ситуацію, але наша армія утримує їх атаку, і на хвилі її куражу ЗеПрезидент віддає наказ про наступ та звільнення Донбасу.

3. Армія виконує наказ і, на подив, легко розбиває "ополченців", не зустрічає там їхтамнєтом і звільняє Донбас.

4. Зе - тріумфатор, який за два тижні закінчив війну і переміг в ній мінімальними жертвами.

5. Відповідно - ті, хто не міг закінчити цю війну до нього просто наживались на ній. ВВП вказує - бачите, у них була громадянська війна, наших там не було і бути не могло.

6. Оскільки народ Донбасу вільний - він приймає участь у виборах в парламент 2019 року. На тлі цього звучасть заяви Зе про повагу до цього народу, про право його на російську мову та навіть про статус субєкта федерації. Як ви думаєте, за кого будуть голосувати ці кілька мільйонів виборців?

7. На хвилі того, що "хтось навмисно тягнув війну 5 років і лише багатів на ній", партії Майдану в парламент якщо і потраплять, то однією або двома мізерними фракціями. Партія Зе + Опозиційний блок + За життя + щось з цієї когорти, і все це зможе потягнути і на конституційну більшість.

8. Далі можна переходити і до визнання Криму російським під тим чи іншим соусом.

9. Результат: ВВП отримує контроль над Україною через її політікум, знімає з себе гірі у вигляді розграбленого Донбасу, партії Майдану затавровані, як кровожерливі покидьки, поновлюється "дружба народів", яких розсварили "кривавий пастор" та "Барига", за що їх можна і під суд, буде визнаний Крим, і все це є підставою для скасування санкцій, бо Рафік виявився не винуватим.

Маємо: стан України на 2013 рік, але з дискредитованими політиками, які могли опиратись Росії, з федеральним Донбасом, з лояльними депутатами та Президентом і ще й Крим - вже російський.

Жирний профіт)

Руслан Ульянов

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Максим С. 8 апреля, 17:46
Надто поверхнева многохдовочка. Так просто неможливо.

rvun 8 апреля, 18:08
В купі з операцією "Регата" - то все так воно й є. Тільки триумфальні кроки можуть різнитися. А так - все воно.

robofat 8 апреля, 17:47
Нереальний план, враховуючи те, що хуйло втратить авторітет у свого бидла

ivanko_bogun 8 апреля, 17:56
Він і так втратив там авторитет)) його клянуть все більше і більше.

max_kukuruzkin 8 апреля, 17:47
"наприклад... припустимо". Если бы у бабушки был хуй - это был бы дедушка. А ссыкло оно и в Антарктиде будет ссыкло и назалупник Бени.
Все это пахнет уже вазелином для зелупенского. Пора ему задуматься и вечном и свои детские фотографии пересмотреть, жизнь вспомнить. За его бородатую бабушку я спокоен, а вот ссыкло может получить неприятности.

rvun 8 апреля, 18:10
Проте - ви ж читали про фінансування Зе ФСБ. Він - не якийсь там Трамп, він відвертий агент ФСБ, тут він реалізовуватиме план Кремля не більше, але й не меньше. Хз шо то буде за план, але отакий, який виклав автор - на гірший за інші.

vivagor 8 апреля, 17:48
Цілком можливо, ми це і побачимо... На жаль.

pasha_kiev_ua 8 апреля, 17:52
Пля, не подсказывайте.

Джон Ланкастер 8 апреля, 18:05
нехай думу думають...
З "новачком" вони послухались поради, та зробили прес-конференцією з петровим та бошировим.
Непогано вийшло)

trots1991 8 апреля, 17:55
Бред сумасшедшего.
В луганде (ОРДЛО) живет около трех миллионов человек (из них с правом голоса - ну пускай 2,5), причем теоретически большинство из них и сейчас могут голосовать - достаточно временно зарегистрироваться "на материке". И ваты там далеко не 100% - есть и нормальные люди. несмотря на.
Но допустим даже что сейчас они не могут голосовать, и что там все поголовно ватники, и что после освобождения все они поголовно ломанутся на выборы - что, +2,5 миллиона ватных избирателей так радикально изменят общую картину по стране? Ну чушь же собачья!

З.Ы. Более того - сейчас теоретически могут голосовать многие крымчане (оставшиеся под кацапами, т.ч. коллаборанты) - никто не пробивает же, получили они кацапское гражданство или нет.

З.З.Ы. "К." - это Коломойша? Надо быть сказочным долбоебом, чтобы ставить его в союзники "пу".

Edited at 2019-04-08 17:59 (UTC)

alex_sergant 8 апреля, 18:03
многие жители Донбаса выберут ЗЕ уже за то, что он начал пенсии выплачивать! :) и да, там не 2,5 млн избирателей будет, но под 90% "за ЗЕ!" вполне может получится. и покажите мне думающих, которые там до сих пор. Кто не смог всё бросить и уехать и АДА, в который ОРДЛО превращается. Нет, ну наберётся там пара тысяч особостойких (вечная им хвала и почёт) плюс некоторое количество пенсионеров, которые против руководства ЛДНР = но это даже не 5% жителей Донбаса, практически полностью уверен в этом.

alex_sergant 8 апреля, 17:58
в результаті - Третій майдан, але трішки пізніше (або сильно-сильно-сильно покращене життя для населення, чого не буде: Донбас в руїнах, 2 з гаком млн. "на соцдопомозі без роботи" "рускоговорящих", необхідність повернення бабла, яке будуть повертати КОломойський, Фірташ, Пінчук, Медведчук і т.д. по списку - він дуже длинний, потреба компенсувати затрати та втрати Російскій Федерації)
Так що = буде Третій Майдан. І Зеленському ще й за неповернутий Крим прилетить ( а Крим повертати ой як потрібно, як мінімум 30-20% населення Крим не пробачить: скільки туди УРСР грошей та ресурсів вгепала з 56-го року? а 5 років війни та під 400 тис. участників бойових дій, під 10 тисяч бійуів, що загинули - просто так?)
Максимально, що така "многоходовочка" дасть Путіну - відхід з Домбасу без додаткових трат та витрат, зараз йому війська вивести "просто так, без обтяжень та зобов'язань" складніше, ніж можна буде після ЗЕпрезедента.
Але РФ так чи інакше все одно буде покарана та буде виплачувати.
Хіба тільки - Україна як держава опиниться на рівні Сомалі (повне руйнування державних інститутів, здатності НАЦІЇ (політичної нації - а основи політнації Другим майданом вже показані) та економіка - будуть зруйновані вщент, й при цьому - населення все це буде переносити як РОСІЯНИ (що дуже навряд чи)

В цілому, так чи інакше, "многоходовочка" приведе до поразки РФ - при чому, у другому випадку ( ЗЕ переміг, а далі "по плану") - РФ прилетить БІЛЬШЕ та болючише (проте Путіну вже буде ПОХ... він до цього не доживе)
Без наслідків - тільки у випадку, коли помруть міжнародні інститути (у порядку "шкідливості для політики РФ" - НАТО, ООН, ЄС) , що Путін навряд чи здатен здійснити.

А ОТ ТЕ, ЩО САМЕ ПО ДАНОМУ ПЛАНУ ПУТІН ПРАЦЮЄ - цілком може бути, оскільки логічно та виконуємо (провести ЗЕ на пост президента) - плюс "командна ПУ" вже стільки разів свої "многозодовочки" показувала - то фігня, що вони обламуються у 80% випадків, вони все одно продовжуватимуть грати в цю гру.

Невтішно, але - ймовірніть того, що даний сценарій правдивий і зараз виконується - для мене особисто "ймовірніть 70 відсотків й прямує до 90"

vasylb 8 апреля, 18:09
Я схильний думати, що Коломойський має з Хуйлом конфлікт більший, аніж з Порошенко.

//Далі можна переходити і до визнання Криму російським під тим чи іншим соусом.

В який такий спосіб??? Якщо це не в конституційний спосіб, тоді відразу підпадає під державну зраду.

Edited at 2019-04-08 18:12 (UTC)

rvun 8 апреля, 18:12
це тому що ви спите й бачите Зе президентом ви так пишете.

chelovek_truda 8 апреля, 18:44
Идея правильная, но в таком масштабном виде вряд ли получится.

Скорее по мелочи будет - освобождать моряков, заложников...

Да и то это делать надо ближе к осени, что поднять падающий рейтинг.

Сейчас смысла нет

Edited at 2019-04-08 18:44 (UTC)

Alex Tsikavyi 8 апреля, 18:48
В п.3. автор тупо агитирует нестойкие души за Зе.

П.8 невозможен. конгресс США такое запретил.

oleksandr_zink 8 апреля, 18:51
Автор забув написати про кримінальні справи проти учасників АТО. Їх, при такому розкладі, судитимуть.

ivanko_bogun 8 апреля, 19:11
Хто і за що їх буде судити якщо ОРДЛО стане в составі України. Судитимуть "шахтарів та трактористів"

Yushchenkivets 8 апреля, 22:17
Надто обережний варіант для їхньої самовпевненості. Вони вже приготувалися їсти Україну самими губами. Та й дарувати українцям хай епізодичну, але перемогу... жирно для нас, на їхню думку. Ні, "русскій реванш", якраз в тому, аби змусити українців заплатити за всі ляпаси їхній імперії сторицею. Тому, вони робитимуть все, щоб ми вмилися лайном, впилися лайном та втопились у лайні, і щоб все це було напоказ, щоб "душа русская веселилась".

xmarino4ka 11 апреля, 6:51

Пункт 6-люди психологически там сломлены настолько, что проголосуют по указке за кого угодно, и это страшно


  • 1