?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Підлога-тест проти Зе-ботів

Уже давно не секрет, что огромное число аккаунтов в соцсетях, топящих за Зеленского - кремлёвские боты. Чтобы не палиться, они меняют IP-адреса, вешают ультра-патриотические аватарки, но постоянно прокалываются на незнании украинского языка. Welt Schmerz предлагает простой способ отлавливания таких Зе-ботов:

Суть детектору очевидна: в питання для підозрілого коментатора акуратно вплітається така "підлога", що в СПРАВЖНЬОГО українця оченята рогом полізуть - і він без варіантів тицьне опонента писком в цю підлогу. Кацап же проганяє комент крізь гугл - і отримує підступно адекватний текст, тому не помічає пастку. Відповідає по суті запитання... і палиться - бо для українця яка може бути подальша дискусія, коли тут "борошна" і "парфуми"?


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
scar_shock 8 апреля, 12:19
Як би це було в моїх силах, тоді із великим задоволенням. Але загалом так, слушна думка.

Welt Schmerz 8 апреля, 14:30
Насправді тут не так вже й складно. Хоча... мені як чувакові з вищою філологічною освітою легко казати ))) але неспеціаліст теж може нагуглити приклади складнощів перекладу - зокрема фразеологізми та багатозначність слів може стати у нагоді.
Одне зауваження: тільки не треба тут вживати "філологічні занудства" (себто мовні тонкощі), бо так може і friendly fire трапитись - на жаль, ще багато українців каже й пише "я рахую" (замість "вважаю"), "на протязі" (а не "протягом") тощо. Ні, тут має бути жорстка, хардкорна підлога, від якої навіть у двієчника аж сльози течуть разом з очима. "Немає сечі терпіти ці пекельні борошна", "теліпати мовою", "настали годинники взяти бойові стовбури", "українці перуть з особи землі корупціонерів", "у влади рильце в гармату" - потрібно приблизно отаке. Щоб аж автоматично різало.

_bigbrother_ 9 апреля, 6:34
Ой, не могу. Ржу и ржу. Рильце в гармату. Пекельні борошна. Бойові стовбури. Это, как я понимаю, Торин Дубощит взял в руки как раз.

На самом деле всё это совсем не так весело, конечно.

Welt Schmerz 9 апреля, 9:39
Ага. А "за велінням парфумів" - это уже маньяк-парфюмер Жан-Батист Гренуй из романа Патрика Зюскинда "Парфюмер", там тема "веління парфумів" раскрыта более чем полностью )))))))))

  • 1