?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Підлога-тест проти Зе-ботів

Уже давно не секрет, что огромное число аккаунтов в соцсетях, топящих за Зеленского - кремлёвские боты. Чтобы не палиться, они меняют IP-адреса, вешают ультра-патриотические аватарки, но постоянно прокалываются на незнании украинского языка. Welt Schmerz предлагает простой способ отлавливания таких Зе-ботов:

Суть детектору очевидна: в питання для підозрілого коментатора акуратно вплітається така "підлога", що в СПРАВЖНЬОГО українця оченята рогом полізуть - і він без варіантів тицьне опонента писком в цю підлогу. Кацап же проганяє комент крізь гугл - і отримує підступно адекватний текст, тому не помічає пастку. Відповідає по суті запитання... і палиться - бо для українця яка може бути подальша дискусія, коли тут "борошна" і "парфуми"?


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
mantikoshka 8 апреля, 9:45
Щось про ялини капусту логічно, а про зітхання - ні. Ну не кажуть російською "есть вздохи". Чи мій гугл транслейт не так перекладає?

Зітхання ))

Welt Schmerz 8 апреля, 9:51
Є такий серіал "любовь-морковь". У нас його переклали "кохання-зітхання". Ось із самонавчанням гугл-транслейту щось пішло не так ))
https://pbs.twimg.com/media/D0z3TRNXgAMJcKz.png

Пруф

Welt Schmerz 8 апреля, 10:42
Ось так при перекладі гуглом скажений текст перетворюється на підступно адекватний (дрібні похибки та граматичні кострубатості припустимі - вони сприймаються як "недосконалість машинного перекладу"). "Зітхання" в комплекті.
https://picua.org/images/2019/04/08/6cfdf265a2550c1ce1580d510e783f1c.jpg

Re: Пруф

mantikoshka 10 апреля, 11:05
Та наче вірю, але все одно незрозуміло як морква стала зітханням - спитала гуглоперекладач то каже морква.

nghtkot 8 апреля, 11:43
Мне зітхання на морковку перевело

unkinderz 8 апреля, 14:56
Гугол на нашому боці!

  • 1