?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

#Даю24години на аналізи

Даю 24 години Зеленському на те, щоб він зробив нормальний аналіз в будь-якій респектабельній лабораторії ЄС, якщо він так боїться робити аналіз крові та інших матеріалів в лабораторії, яка робить аналізи професійним спортсменам.

Довіряти російській лабораторії і актору серіалу Свати — це, як мінімум, дивно і це знущання над українцями.

Ховатися від аналізів крові, намагатися підсунути явно заангажовану клініку і своїх людей - мене особисто наштовхує на те, що чутки про його наркоманію не безпідставні.

Україні не потрібен президент наркоман.

Mason Lemberg

P.S. Терміни, що пройшли з моменту вживання і види аналізів на психоактивні речовини:promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
fretenio 5 апреля, 14:20
Блін, та єбанулися ви з тими аналізами чи що. Рейтингу ПП це ніяк не додає, зате рівень серйозного сприйняття України паде нижче плінтуса.

Джон Ланкастер 5 апреля, 14:35
то напишіть це сцикуну, він жеж почав "давати 24 години" )

lg_hater 5 апреля, 17:48
Хтось серьозний базує своє серьозне сприйняття інших держав на несерьозних публікаціях не завжди серьозних приватних осіб-блогерів? Ви серьозно?

fretenio 5 апреля, 18:52
Президент на вимогу клоуна йде здавати аналізи. В штабі президента мусолять цю тему аналізів.

lg_hater 6 апреля, 11:36
Це називається трохи інакше. Команда Президента влучно пиздить несмішного клоуна його власною зброєю. Зеко-манда власне й висувала усі ці недолугі вимоги, сподіваючися, що Президент відмовиться. Й попалася у власну пастку. Нормальна передвиборча бійка кандидатів.

В США он і взагалі клоун, що влаштовував цирк із перегонів, врешті переміг та очолив державу. Й ніхто в світі навіть не подумав сприймати цю країну якось несерьозно. Невже ми кращі за потугу номер один на ціц кульці, що маємо неодмінно бути серьознішими за них?

  • 1