?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Безвиз же на хлеб не намажешь, правильно, Зеленофилы?

- а что это там так быстро побежало сразу после 1го тура?
- а это безвиз побежал проверять как хорошо закрываются ворота на западных КПП с ЕС...В ЄС вже почали підготовку до закриття безвізу з 1го липня. Бо вважають, що після приходу вазеліна до влади, Україна може перетворитися на тунельний коридор для русні в ЄС.

Ну мене вже майже рік переконували, що то заслуга не Порошенко, а "прастованарота", от і побачимо як той "нарот" вміє відстоювати право на безвіз.

Сергей Прач


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 2 апреля, 23:00
Ми ж обоє добре розуміємо, що кадрові кацапи зроблять з бєніних приватних уберзольдатів у реальному протистоянні. То Бєня, мабуть, не розуміє, бо інакше не впрягся би ламати державу.

dimon_trigger 3 апреля, 8:07
я так думаю що він щей ізрядно імпульсивний. і відморозок.
карочі піздєц.

euthanasepam 3 апреля, 16:19
Проти ВВП це не допоможе, ггг.

От якими треба бути дебілами, щоби, достеменно знаючи про те, як кремлядь «рєшаєт вапроси» — підписуватися на щось з кацапами? Воно хотіло обскакати цю людожерську систему?

  • 1