?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Безвиз же на хлеб не намажешь, правильно, Зеленофилы?

- а что это там так быстро побежало сразу после 1го тура?
- а это безвиз побежал проверять как хорошо закрываются ворота на западных КПП с ЕС...В ЄС вже почали підготовку до закриття безвізу з 1го липня. Бо вважають, що після приходу вазеліна до влади, Україна може перетворитися на тунельний коридор для русні в ЄС.

Ну мене вже майже рік переконували, що то заслуга не Порошенко, а "прастованарота", от і побачимо як той "нарот" вміє відстоювати право на безвіз.

Сергей Прач


promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 2 апреля, 20:30
Ну, якщо вже говорити "по закону", то він ніяк не міг впливати на рішення "його" суддів. Якщо говорити про реальний стан справ, то це легка операція прикриття перед виборами, щоб трохи відвести від себе очевидний негатив. Знаючи, що інші судді приймуть необхідне рішення, голосування трьох "його" суддів ніяких ризиків для підсумкового рішення не несло.
Я не знаю точно, як саме все відбулось. Це просто мої припущення.

lezginohohol 2 апреля, 20:37
Тогда объясни почему на выборах нет явки в 100% и 90 из них не за Порошенко? Если ему можно плюнуть на мнение Европы и продавить такой закон?

vasylb 2 апреля, 20:47
Нема за кого голосувати. Голосування йде не "за", а "проти". Надто високі антирейтинги в кандидатів.
Йому не потрібно було щось продавлювати, достатньо було пустити все на самотік... корупціонерів у нас зараз вистачає всюди, зацікавлених було дофіга.

lezginohohol 2 апреля, 20:56
Я говорю что если бы он крутил такие схемы с законами, то выборы были бы сфальсифицированы. И Порошенке нарисовали бы 90%

  • 1