?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Безвиз же на хлеб не намажешь, правильно, Зеленофилы?

- а что это там так быстро побежало сразу после 1го тура?
- а это безвиз побежал проверять как хорошо закрываются ворота на западных КПП с ЕС...В ЄС вже почали підготовку до закриття безвізу з 1го липня. Бо вважають, що після приходу вазеліна до влади, Україна може перетворитися на тунельний коридор для русні в ЄС.

Ну мене вже майже рік переконували, що то заслуга не Порошенко, а "прастованарота", от і побачимо як той "нарот" вміє відстоювати право на безвіз.

Сергей Прач


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 2 апреля, 17:32
А що їм залишається???

ladydi9449 2 апреля, 20:03
Вы за себя подумайте. Как жить будете после 21 апреля. Или тоже поприкалываетесь и уедете?

vasylb 2 апреля, 20:21
Моя оцінка така: 20% - гірше, 30% - так само, 50% - краще. Я не вважаю, що станеться щось особливе, чого Україна ще не бачила. Я не знаю, чи проголосую за Зеленського особисто (і технічно чи буде можливість, і чи прийму я таке рішення в разі можливості проголосувати), але я точно знаю, що Порошенка потрібно прибирати з поста президента. Майбутні президенти повинні нарешті розуміти, що за свої дії доведеться відповісти. Як мінімум політично. А може і кримінально. І народ не проковтне будь-яку дурь, яку він буде творити. Окрім того, заміна Порошенка на Зеленського принесе свіжу кров в українську політику, як мінімум частина нових людей буде мати кращі моральні цінності. Не можна очікувати швидкого руху вперед із старими політиками.

Одним словом, ризик, звичайно, є, але з моєї точки зору він прийнятний.

ladydi9449 2 апреля, 21:34
Милый человек, вы не понимаете одного: у нас война. А какой с Зеленского полководец? Он перед Хуйлом готов встать на колени, договариваться по середине и попросил прощение у Кадырова. Для него дебаты не важны, куда важнее свои концерты. Как вы такого человека представляете у руля чего бы то ни было? Вот был бы Кошулинский вс Порошенко, можно было бы и проучить Пороха, а так вы проучите лишь самих себя. Вот только осознаете это уже живя в Юго Западном Федеральном округе, а не в Украине. И участвовать вы будете через 5 лет в выборах хуйла на царя. Вы это не забывайте. Историю почитайте - мы уже проходили вот это проучивание во время войны. Чем это закончилось? Напоминаю: оккупацией, голодомором и репрессиями.

vasylb 3 апреля, 10:14
Я офіцер запасу, ймовірність попасти на війну при повномасштабному конфлікті дуже висока. Війська на фронті фактично однаково проголосували за Порошенка і клоуна. Це дуже багато про що говорить. Вони там зараз ризикують життям, це голосування не забава. Ви можете багато повторювати слова Зеленського, але Порошенко вже двічі став на коліна перед Хуйлом. Він вже поставив свій підпис під компромісом десь по середині - погодився, що конституція України в чинній редакції не буде діяти на Донбасі, що там буде особлива зона зі своїм окремим статусом. Я не буду озвучувати зараз свої претензії до головнокомандуючого, їх до десятка і вони дуже конкретні. Скажу просто - не панікуйте і довіртесь військовим, які зараз воюють. Не думайте що тільки ви все розумієте, а всі інші нічого не розуміють. Ярош взагалі сказав, що не бачить катастрофи, якщо головнокомандуючим стане навіть Юля. Командувати військами буде в будь-якому разі начальник генерального штабу.

Edited at 2019-04-03 10:14 (UTC)

ladydi9449 3 апреля, 13:00
Вот если вы офицер запаса, значит Украина вам не безралична. Думайте и не рискуйте будущим своих детей, своей семьи и своим имуществом. Потерять все очень просто. Мне поверьте. Мне даже документы пришлось восстанавливать, ибо я тоже не верила, что может начаться война.

Про тех кто голосовал за Зеленского в войсках хорошо написал Лук. Ярош хороший человек и воин, но политик он никакой. Хотя да... лучше уж была бы Юля.

Командует войсками, к сожалению, главнокомандующий. Вот така херня малята.

  • 1