?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Безвиз же на хлеб не намажешь, правильно, Зеленофилы?

- а что это там так быстро побежало сразу после 1го тура?
- а это безвиз побежал проверять как хорошо закрываются ворота на западных КПП с ЕС...В ЄС вже почали підготовку до закриття безвізу з 1го липня. Бо вважають, що після приходу вазеліна до влади, Україна може перетворитися на тунельний коридор для русні в ЄС.

Ну мене вже майже рік переконували, що то заслуга не Порошенко, а "прастованарота", от і побачимо як той "нарот" вміє відстоювати право на безвіз.

Сергей Прач


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
btg 2 апреля, 14:57
Ну, якщо згадати про відоме рішення КС яке суперечить угоді, то може і не така вже і маячня. Та подивимось.

lem_kh 2 апреля, 15:16
Так потенційне скасування безвізу через те, що у одного з кандидатів програма незрозуміла, чи через те, що КС скасував закон, який ще на момент прийняття називали неконституційним, через що НАБУ було вимушено закрити кількадесят справ? Треба розрізняти. Пост (та інші розшари цих скріншотів) натякає на перше.

btg 2 апреля, 15:55
Звичайно. Я просто говорю про одну з гіпотетичних причин гіпотетичної ситуації.

  • 1