?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

5 лет, за которые не стыдно

Пока одни радуются, другие "переобуваются", а третьи ругают первых, я имею сказать вам пару слов.

В не зависимости от результатов второго тура, хотел бы выразить огромную благодарность Петру Алексеевичу Порошенко.

За эти пять лет он не дал мне ни единого повода усомниться в правильности моего выбора в 2014-м году.

Он, действительно, Президент Украины, который оказался, в необходимое для страны время, на своем месте.

Он удержался от соблазна, "по законам военного времени", узурпировать власть. Он сохранил демократию. То есть состоялся как Гарант Конституции.

Хотя, могу предположить, ему было тяжело это сделать.

Значительно проще было ограничить разного рода "никому не нужные свободы", как требовали от него многие "революционеры", "посадить трёх друзей" (Сталин, например, вообще всех своих расстрелял) и остаться президентом на долгие годы.

Он остался верными себе и ценностям, за которые тысячи украинцев "проголосовали", отдав самое дорогое, что у них есть - свои жизни.

Он сохранил для украинцев основное - возможность сами определять будущее своей страны.

Он не несёте ответственности за то, как украинцы этой возможностью распорядятся. Он не "отец нации". Не ее "ум, честь и совесть". Он - Президент европейской демократической страны.

Во многом, благодаря ему, состоялась украинская армия, Украина победила на "дипломатическом фронте", были проведены важные реформы. Результаты этих реформ будут видны спустя годы. А может и десятилетия.

И если так случится, что он проиграете второй тур, то я напомню, что даже Уинстон Черчилль, который спас Великобританию во Второй Мировой Войне, проиграл выборы сразу после ее окончания. Демократия - она такая.

В общем, лично для меня, Петр Алексеевич Порошенко - это Президент, который сохранил страну для будущих поколений.

Anton Moyseyenko


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ПРО ФЕНОМЕН ЗЕЛЕНСЬКОГО

Насправді жодного феномену нема. Є закономірний історичний процес, коли на зміну революції приходить контрреволюція, на зміну Майдану — Янукович. Це відбувається не тому що хтось помилився чи хтось переміг, це відбувається тому що люди втомились.
Революція, Майдан дають людям свободу. Дають право вільно обирати своє майбутнє.
Але свобода приносить з собою і відповідальність. Відповідальність за свій вибір, за поступки, за власне життя. А відповідальність — тяжка ноша, люди втомлюються нести її довго. І тоді вони відмовляються від відповідальності, а заодно — й від здобутків власної революції. Не від всіх, а від значної їх частини. Це означає відкат назад, контрреволюцію.
Зараз багато хто звинувачує Порошенка що він щось не те зробив, або чогось не зробив. Насправді єдина його помилка (якщо це можна назвати помилкою) — те що він дав людям забагато свободи, багато прав. І разом з тим люди отримали відповідальність. Єдина реальна причина низького рейтингу Порошенка — втома людей від відповідальності за своє життя.
Це закономірний та незворотний процес. Я сподівався що запалу від Майдану вистачить надовше, але я помилявся. Зеленський дав своїм виборцям те чого вони так бажають: втечу від відповідальності за подальшу політику. Зеленський - президент означає що від громадян більше нічого не буде залежати. І Зе!Виборців це цілком влаштовує. Вони не цікавляться програмою Зеленського, не слухають його інтерв’ю, не хочуть дивитися дебати. Вони принципово не хочуть знати його програму, тому що знати програму свого кандидата означає розділити з ним відповідальність за майбутнє країни. А відповідальність — це те від чого вони тікають.
І коли все завалиться (саме не якщо, а коли), - ті хто обирали Зеленського будуть вважати винними за власний вибір будь-кого: Порошенка — що розвів таку корупцію і не лишив їм іншого вибору як голосувати за Зе!, порохоботів — за те що вони їх ображали і змусили обирати Зе! назло... Винні в тому як вони голосували будуть всі крім них.
І це було б нормально якби не війна. Бо чим менше наша доля залежить від нас, тим більше вона залежить від Путіна. Якщо він захоче піти на загострення, - знову будуть тисячі вбитих і мільйони біженців, зруйновані міста та розграбовані заводи, Україна знову втратить території... але Зе!Виборці будуть невинуваті, вони ж-бо віддали свою відповідальність своєму кандидату.

rvun 2 апреля, 10:35
Це все не відповідає на питання, як не проєбать нашу Україну. Якби Порох не був таким єбаним демократом - то заклик Муджабаєва ставати до зброї - слушна думка. Проте, судячи з усього Порох не згодиться на таке подовження терміну і ше нас покрутять за заколот. Пат.

Тоді тільки диктатура.
У вільному демократичному суспільстві завжди після революції іде контрреволюція і відкат.
Відкат не повністю, не до кінця. Так і рухається прогрес: три кроки вперед, два кроки назад, пауза.

rvun 2 апреля, 10:49
Пан забув, шо після революції Робєспьєр позтинав голови основній масі французького двору, а чЛенін - посадив на багнети всіх, хто хоч якось мов відношення до керування РІ. І так кругом. Одні йовбаки з українських терен дивляться очами недоєних корів на стару мафію, яку треба було, навіть не саму високу ланку, під приводом революції спусти під землю. Ну а так - згадайте 2010 - все повернулося, і ще й як повернулося, Крим і Донбас не дадуть збрехати.

Я нічого не забув. Тому і кажу про диктатуру,

rvun 2 апреля, 10:57
чую, багато панів з цих коментів будуть партизанити за пару років по лісам

rvun 2 апреля, 10:50
Ну і як на мене - українська диктатура значно ліпша кацапського концтабору на Новій Землі.

  • 1