?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

А помните как жили-то в 2018-м?

Ещё не раз вспомните.
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
histriko 2 апреля, 7:42
Клоун, ти або майку зніми, або фон ззаду, бо за совка тебе дальше Болгарії б не пустили.
Моя дитина вчиться в дев’ятому класі. На минулих вихідних їхній клас їздив в тур вихідного дня у Будапешт і Відень. Тур коштує 89 євро, включає в себе переїзд комфортабельним автобусом, одну ніч в трьохзірковому готелі зі сніданком, а також дві екскурсії по містах. Плюс 50 євро на кишенькові витрати (кафе, сувеніри). І вони їздять практично на кожні канікули, більше половини класу (з двох класів назбирується автобус).
Звісно є і багато заробітчан, але вони їдуть туди гроші не витрачати, а заробляти. І сума присланого за 2018 р. становить близько 11 млрд. доларів.

Да, конечно

ku_2_raza 2 апреля, 8:11
После 2014 живой труд стал главным предметом украинского экспорта. А ведь если бы производили и экспортировали самолёты, было бы лучше, не так ли?

histriko 2 апреля, 8:44
Кожен вирішує сам, як йому краще. Для когось добре пахати на заводі за 500 доларів, хтось трохи більше заробляє на будові в Польщі чи Чехії. Не бачу ніякої трагедії для звичайних людей. Нас не обнесли колючим дротом

Edited at 2019-04-02 08:46 (UTC)

  • 1