?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Не такой уж нереальный сценарийСергей Стеценко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yura_vn 1 апреля, 16:46
Те що армія - зріз суспільства я й так знаю. Однак проблема в тому, що по спецдільницях голосували не строковики, а добровольці-контрактники, які тримають фронт. Багато з них там з 2014 року. Їм що повилазило, вони реально не бачать змін з 2014 року? Чи наклався Іловайсь, Дебальцеве - "Порох зливає патріотів в казанах"? Що це взагалі, блядь, було?! Вони хочуть мати Верховним дебіла який слова в речення скласти не може?
Доброго в цій ситуації я нічого не бачу. "Простий нарід", який в 2010 проголосував за Чівокуню нічому не навчився. Ясно, що Голого Бородька цей "простий нарід" буде хуєсосити через місяців 6-8, буде шукати знову "доброго сцаря", але в цій ситуації як би нам не втратити ще кілька областей з такими настроями в Армії, коли 50% о/с самих мотивованим бійців бачать своїм головнокомандувачем Бєніного нацюцюрника.

uasemperfidelis 1 апреля, 17:03
ХЗ. Перебираю зміст тривожного заплвчника та роблю ревізію наявного н\з б\к

  • 1