?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Не такой уж нереальный сценарийСергей Стеценко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yura_vn 1 апреля, 14:39
Пане Андрію, більшість військових, які голосували по спецдільницях в Луганській, Донецькій і навіть у Львівській областях, проголосували за Голого Бородька. Ось така хуйня. Це підкосило мене більше навіть, чим 30% дебілів, які проголосували за Зєлупня серед "уставших ат вайни".
Ніхуя тут не змінити, от просто ніхуя.

uasemperfidelis 1 апреля, 14:46
Правило Парето. 80% тупого бидла. Це не змінити. На жаль. А що Армія? Армія - зріз суспільства.
Тим більше, замполітів зараз нема, ніхто з особливим складом в цьому напрямку не працює.
Та молже воно й добре.
Подивимося, як ситуація буде розвиватися далі.
Але те, що ще 5 років війни гарантовано - це точно.

geray_bek 1 апреля, 15:22
Сегодня был на волонтёрке. Уже и не удивился сильно, когда узнал, что часть голосовала "лишь бы не Шоколадный". Удивились моему вопросу:" Когда закрываться собираетесь? Далеко ли от "русского мира" местечко заприметили?" Обиделись....

wild_west_lutik 1 апреля, 16:03
якби ж тільки війни
Це було б, якби обрали Порошенка.
А з цим буде і ганьба, і війна.

yura_vn 1 апреля, 16:46
Те що армія - зріз суспільства я й так знаю. Однак проблема в тому, що по спецдільницях голосували не строковики, а добровольці-контрактники, які тримають фронт. Багато з них там з 2014 року. Їм що повилазило, вони реально не бачать змін з 2014 року? Чи наклався Іловайсь, Дебальцеве - "Порох зливає патріотів в казанах"? Що це взагалі, блядь, було?! Вони хочуть мати Верховним дебіла який слова в речення скласти не може?
Доброго в цій ситуації я нічого не бачу. "Простий нарід", який в 2010 проголосував за Чівокуню нічому не навчився. Ясно, що Голого Бородька цей "простий нарід" буде хуєсосити через місяців 6-8, буде шукати знову "доброго сцаря", але в цій ситуації як би нам не втратити ще кілька областей з такими настроями в Армії, коли 50% о/с самих мотивованим бійців бачать своїм головнокомандувачем Бєніного нацюцюрника.

uasemperfidelis 1 апреля, 17:03
ХЗ. Перебираю зміст тривожного заплвчника та роблю ревізію наявного н\з б\к

Сергей Быков 1 апреля, 17:41
Вот по таким утверждениям хотелось бы каких-нибудь пруфов.

yura_vn 2 апреля, 11:37
Сайт ЦВК підійде? ТВО №46 по Донецькій області cvk . gov . ua/pls/vp2019/wp336pt001f01=719pt005f01=46 . html Спецдільниці розпочинаються з номера "0000".
По інших ТВО Донецької області теж можете пройтися. По Львівській області для Яворівського полігону (ТВО №122) теж була створена така дільниця - можете й там результатами поцікавитися.

  • 1