?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Для українських Друзів. Про вибори.

Бачу, що для багатьох, більшості моїх друзів результат несподіваний та розчаровуючий.

Ви не враховуєте одної простої речі. Україна стала такою ж країною, як і усі демократії світу. За наявності у виборчому бюлетні популіста, або популістської пратії, 30-33% виборців обов'язково голосують за такого кандидата/партію, абсолютно без усякого зв'язку з чимось іншим.

Тому для мене, наприклад, 30% Зеленського були абсолютно очікуваними. Війна, майбутнє, минуле не мають при цьмоу ніякого значення. Більше того, кандидат Зеленський - не просто популіст. Він - розкручений через ТБ шоумен, розкручений та популярний саме серед тих, хто голосує за популістів за будь-яких обставин. Тому його поява у якості кандидата, та ще й під популістськими гаслами, гарантувала йому 30%. Україна у цьому не унікальна. Щойно абсолютно популістська, звасім нещодавно створена партія, отримала стільки ж голосів на місцевих виборах у Нідерландах. Дві популістські партії, права та ліва, виграли останні парламенські вибори в Італії. На ці 30% інші кандидати не могли претендувати в принципі.

Щодо 14% Йулі. Так, і серед них є ті, хто голосували за неї через її казкові обіцянки щось в 3 рази збільшити, а щось навпаки, в 3 рази зменшити, комусь щось роздати, а когось посадити. Але треба брати до уваги й те, що за ті понад 20 років, що вона із своїм вічно "новим курсом" перебуває в українській політиці, в неї сформувася невеликий, але її сталий, власний електорат, який завжди голосує саме за неї. Це точно не менш, як 5-6%.

Тепер про інше. Про 18% Порошенка. Це наявна кількість порохоботів, тобто щирих ідейних прихільників чинного президента плюс ті ідейні прихільники, наприлад, Народного Фронту, які за нього також проголосували. З цієї цифри, як на мене, випливає от що. Це не низький результат. Це результат, який показує, що майже п'ята частина виборців, які взяли участь у голосуванні, є стійкими ідейними прихільниками сучасної, європейської, цивілізованої України, як частини Західного світу. Скажете, що це мало? Не погоджусь. Принаймні це точно більше ніж сукупні 14% Бойка та Вілкула, за яких голосували ідейні прихільники "рускава мира".

У будь-якій демократичній країні до 50% виборців взагалі не мають сталих, ідейних політичних переконань, а живуть виключно своїм сьогоденням. І лише 18% чинного перзидента, які складаються переважно з голосів ідейних прихільників сучасної, незалаженої, цивілізованої України, свідчать, як на мене, про те, що його передвиборчий штаб не мав належної стратегії для агітації саме серед тої частини виборців, які не мають сталих політичних переконань. Тобто програв найважливішу, інформаційну складову кампанії.

Що робити далі?

Треба працювати. Є три тижні. Треба працювати з людьми. З тими, хто голосував за Гриценка, Смешка, Ляшка, Колшулинського, з частиною тих, хто голосував за Йулю. Що дуже важливо: треба працювати з тими 35% виборців, які взагалі не голосували у першому турі. Треба перш за все пояснювати людям, що і як може зміниттся в їхньмоу житті, якщо вони проголосують ЗА Порошенка, пояснювати для порівняння, що може їх очікувати, якщо вони проголосують за Зеленського та чого вони можуть дочекатись, не голосуючи взагалі. З людьми треба розмовляти. Ввічливо, з повагою. Говорити, пояснювати. Робити те, чого з якоїсь причини не організував передвиборчий штаб.

Три тижні - це досить суттєвий час. Теледебатів, якщо вони будуть, не буде достатньо. Як і поїздок президента по країні, коли на зустрічі з ним приходять його прихільники, які й так будуть за нього голосувати. Треба достукатись до решти людей. Людям подобається, щоб з ними говорили. Так, наприклад, вів свою кампанію у 2008 році Обама. У нього були десятки тисяч волонтерів, які стукали у самому буквальному сенсі у двері, пояснювали людям, чому треба голосувати за нього. Це працює.

Що не працює зовсім - це агітація не "за", а "проти". Вона примушує скоріше не голосувати взагалі, ніж голосувати за іншого кандилата.

31 березня відбулись праймеріз. Тепер будуть справжні вибори. З іншим розкладом сил. Не треба приплюсовувати Зе голоси Йу та інших. Не працює тут така арифметика. 21 квітня будуть інші вибори, за інших обставин, лише з двома кандидатами. Самі по собі голоси ні до кого не перейдуть.

Немає часу на те, щоб сидіти у розпачі. Треба працювати. Дуже наполегливо. Треба боротись за себе, за своє майбутнє, за майбутнє своїх дітей. Тому - за роботу!

Igor AizenbergМетки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

dazevup 1 апреля, 7:47
Порошенко не дає розвитку корупції, як щеплення від сказу не дає розвитку сказу.
Само по собі таке щеплення шкідливе, але не тоді, коли вірус повзе по аксонах до мозку.


Edited at 2019-04-01 07:48 (UTC)

o_o_a 1 апреля, 7:51
Варто вичитати текст, дуже грубі 'очепятки'

turkov 1 апреля, 7:58
Нужно учесть что помимо популиста Зеленского много голосов набрали популисты Тимошенко, Бойко, Ляшко и далее по списку. То есть, запрос на популизм крайне высок.

d_nielli 1 апреля, 9:31
запрос высок на изменение ситуации в сторону, которую избиратель считает лучшей. Большая часть избирателей даже не читают предвыборные обещания, голосуют больше на некий гипотетический "курс". Бойко - за курс нормализации отношения с РФ, даже за счет ликвидации Украины. За Тимоху - за курс на то, чтобы прижучить всех олигархов с кем она не в ладах (сейчас это читай Порох). и т.д.

Т.е. что есть популизм? Если вы говорите избирателю, что он - быдло, и он будет жить плохо следующие нестолько лет, и что его проблемы больше никого не интересуют - то с такой программой честных обещаний вы никаие выборы не выиграете. Политикам приходится говорить/писать что-то вроде "доллар по 5", потому что иначе вообще никто на избирательные участки не пойдет.

(Удалённый комментарий)

Re: Не друг ти мені, гнідо чорножопа!

ashot_7 1 апреля, 8:06
Привет, Воваидинахуй! Как там?

ashot_7 1 апреля, 8:05
Я ХЗ, но мне до сих пор лично не встречался человек, голосующий за Зе. Хотя судя по результатам их дофига. Стесняются штоле вслух сказать? Все говорят, шо за Пороха. А, не, теща за Смешко - не знаю, что за чувак. Но во втором туре точно за Пороха.

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
uasemperfidelis 1 апреля, 8:09
Кращий короткий ролік для шанувальників Зе, баби юлі та інших фріків.
Коли в твій тихенький глямурний життєвий устрій приходить війна


yura_vn 1 апреля, 14:14
Пане Андрію. На Донбас війна ВЖЕ прийшла і за кого ж проголосували "житєлі бамбаса" зараз?
Совковий довбоєбізм, на жаль, виліковується в більшості випадків лише могилою.

uasemperfidelis 1 апреля, 8:10
Игорь, бань этого кацапского пидараса. Задолбал уже.

rvun 1 апреля, 8:12
Я хз, ви вангуєте шо до підрахунку голосів, які публікують подільнично, тоб-то в умовах, коли підрахували 50% - гадати, яка різниця, і хто переміг - гівно-справа. Ну але якшо результати реальні, то ви, пацани, космонавти, відірвані від зеблі на мільйон км. Є дві складові роботи з виборцями - СМІ і низові партійні організації, які в Україні виродились в "гречку". З СМІ в вас швах, з ким не балакав про партійні організації - всі робили скушноє ліцо. Ота вам результатик. Я, наприклад, окрім як зустрічі з Порохом і полтавою - ніяких інших активностей пропорохових сил не бачив. Яка риба - така юшка, пацани.

Edited at 2019-04-01 08:13 (UTC)

Anonym Anonymous 1 апреля, 9:05
А зеленський що робив? На зустрічі він не їздив, з виборцями теж не зустрічався. За нього голосували "любітелі" квартала 95, сватов і голобородька. Соромно говорити, але у мене матір саме така. "Зеленский такой приятный человек", ага. Показував відео, де він бекав-мекав - ефекту 0. Руки опускаються...

tigora2010 1 апреля, 8:17
Є великі сумніви що до шансів на перемогу Порошенко у другому турі бо ті "прихильники" БабиЮлі і інших не менш одіозних "руськомирців" голосуватимуть (якщо прийдуть) не за когось, а проти, проти - зрозуміло кого, проти "злочинної влади на крові". І тоді буде нам "щастя" яке на мою думку і одного президентського терміну не протягне. І втратимо ми країну знов.

fretenio 1 апреля, 8:25
Навіть не уявляю що можна за три тижні зробити, щоб нівелювати такий розрив. Швидше за все вже нічого не допоможе.

Vitaly Trots 1 апреля, 9:18
А нахуя вот лично тебе что-то делать? Продолжай ныть. Свинарчуки, липецкая фабрика, офшоры, вот это вот все. Это же так легко и приятно!
Дебилы, бля...

brainfrezer 1 апреля, 8:31
а какая разница порох или клоун ?

Edited at 2019-04-01 08:31 (UTC)

dazevup 1 апреля, 8:38
Журнал brainfrezer
Account Створений 15 March 2019 ніколи не оновлювався


Всі кацапи йдуть нахуй.

Edited at 2019-04-01 08:40 (UTC)

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
d_nielli 1 апреля, 8:53
последнее расследование Бигуса сделало больше, чем любые другие "косяки". Я то конечно еще раз схожу проголосую за Порошенко, но президентом будет Зеленский, который получит голоса Юли, Гриценко и даже Бойко.

А Порошенко ничего не получит, и те 30% что не пришли голосовать - не все поголовно за Пороха.

Самое паскудное, что Зеленского еще можно было бы пережить. Но премьером будет баба Юля. И Это пиздец всим сподиванням.

з.ы. ну и военным, которые голосовали за Зеленского. Ребята, вы конечно рискуете жизнью и не мне вас осуждать. Но договариваться посредине будут именно по вам в первую очередь.

robofat 1 апреля, 8:57
Слитая информация по делу в суде. которое уже идет - это не расследования, хотя и не в этом суть.

Anonym Anonymous 1 апреля, 9:01
Есть большая разница между голосованием за популистов на западе и у нас. Страдать такой хернёй могут позволить лишь благополучные страны. У нас, имея под боком шикарного соседа, такой роскоши нет.
И говорить с людьми бесполезно. У нас народ тупой в большинстве своем. Никто не хочет вникать, а правда ли "бизнес на крови", "фабрика в липецке", "порох обогатился (на войне)" и тп. Хоть кол на голове теши.

histriko 1 апреля, 9:42
Результат Бойко+Вілкул практично дорівнює результату Порошенка. Якби не Вілкул, Порох точно би у другий тур не пройшов. Частина ватного електорату голосувала за Зеленського, боячись, що їхній голос пропаде за відсутності єдиного "проросійського" кандидата, за відсутності Вілкула поголосувала би за Бойка

Edited at 2019-04-01 09:48 (UTC)