?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Не перелетить...

- Тьоть, скажіть мені, просто скажіть. Як живучи на кордоні з росією – скільки від вас до границі, чотири кілометри? Ви ж на бомбі сидите, і при цьому голосуєте за шелупень, яка заведе сюди росіян. Ви ж першими удар на себе приймете, ну як же так?

- Доця, знаєш що, ти тільки не нєрвнічай, ладно? Я так собі думаю, якщо начнуть стрілять, то нас не зачепить. Воно через нас перелетить і дальше пуйде, а нас не тронуть.


фото Олексій Плиско

Мені до сліз шкода цих людей. Ось цих своїх тіток і дядьків, яких я знаю змалку, з чиїми дітьми разом виросли, і з якими ми так рідко бачимося, хіба на гробки раз на рік. Трудяги, все життя на землі і в роботі. Боже сохрани вкрасти, взяти чуже чи не помогти сусідові.

І як же ретельно і невиліковно їм перепрошали мізки з телевізора. Вони черпають уявлення про Україну, про політиків, про вибори тільки з телебачення. Вони дивляться всі російські канали – знову ж таки, прикордонна зона (хотіла написати «прифронтова»), а потім переключаються на українські, і приймають повторну дозу тієї самої отрути. Плюси, інтер лишають по собі випалену землю, вбиваючи найменші паростки адекватного сприйняття, громадянської свідомості, віри у себе як в народ, віри в Україну.

Тьотя Валь, не перелетить через вас. Вони підженуть буса і зайдуть у ваш дім. Вони заберуть вашу пасіку, вашого культиватора та інструмент із гаража. Скільки у вас телевізорів, два? Холодильник, пралку. Сантехніку, яку ви обновили минулого року, і унітаз, і краники. Видеруть вікна, знімуть шифер з вашого даху. І опелька ви свого не заховаєте, і ту другу «бляху», яку розмитнили за тридцять шість тисяч гривень.

Ви ж не змовчите, ви ж кинетеся захищати своє добро, і вас закопають прямо тут, на вашому городі, і ніхто, ні одна жива душа не прийде вам на допомогу.

А якщо якимось дивом спасетеся, то засядете вдома як миша у норі. Ви забудете про сон, прислухаючись до ранку, чи ніхто не лазить по двору. По вівторках, коли у село привозитимуть хліб, ви займатимете чергу з ночі. Щоб не так страшно, ви будете носити з собою дрючок і сапку, але толку від вашого дрючка.

І знаєте що? Я навіть не зможу вам сказати – а я ж попереджала! Скоріше за все, ми більше ніколи не побачимося.

Тамара Горіха Зерня (А шо там у ПП?)


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
wild_west_lutik 29 марта, 18:14
блять, ну вот как можно такими быть(((
и они реально есть, я таких знаю лично
их дохуя(((

akupec 29 марта, 18:17
таким надо наверное показывать фотки гаражных кооперативов на оккупированом Донбассе, пустые и без единых гаражных ворот. Очень наглядно

(Удалённый комментарий)
akupec 29 марта, 18:45
Точно так же как анексия Крыма привела к Донбассу. Так что оставь эту хуйню "япростохочуразобраться" себе, для внутреннероссийского употребеления, господин свежевысраный

Edited at 2019-03-29 18:47 (UTC)

fretenio 29 марта, 18:37
Така собі маніпуляція, хоча і з дуже хорошим текстом, але з заздалегідь маніпулятивною зав'язкою.
Що всі крім Пороха прямо і візьмуть і кинуться кликати сюди москалів?

(Удалённый комментарий)
akupec 29 марта, 18:48
Ти спецом терміново акаунт створив, так тебе все це хвилює?:)))

ibigdan 29 марта, 18:48
тут тебе кацап поддакивать начал (я его забанил).
видишь какой ты молодец, патриот, в одну дудку с кацапами дудишь.

теперь по сути твоего вопроса: да, они будут звать сюда россию.
потому что после того, как популисты кинут МВФ (что уже делали не раз) - отсюда уйдут кредиты, экономика наебнётся, а денег никто не даст.
кроме Путина.
как в 2013-м, Януковичу 15 ярдов, помнишь?

надеюсь тебе понравится.

zz_z_z 29 марта, 23:58
Ну вот полурубль уже заговорил по-кацапски.

Gitz Einik 29 марта, 23:41
"...Мені до сліз шкода цих людей..."
А мені не шкода. Пусть они все блять сгорят нахуй.
Детей только жалко. Потому что их предали все. Потому что о них, их судьбе и будущем вообще не подумали вот єти йобані голосователи по призыву российских бандитов.

zz_z_z 29 марта, 23:59
+500
Говорю как бівший житель Донецка. Кстати, моему родственнику прилетел снаряд в квартиру, но все равно норм.

ivanko_bogun 30 марта, 8:12
Ну це ти звичайно загнув. Да я в кацапії є таке. Я об'їздив усю європейську частину цієї країни. Але ти прикрашаеш наші реалії... Для файного слівця. Навіщо о так прибріхувати? Різниця з кацапією невеличка.

sani_smile 30 марта, 12:23
Екскурсии під Донецьк за гос-кошт, одна побаче - усім перекаже

gorky_look 30 марта, 17:04
А ведь лучшие люди на этой улице жили! Данецкая илита!


  • 1