?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Previous Entry Share Next Entry
ЖЖ Украина

Країна ображених діточок

Чому частина українців не хоче голосувати за Порошенка попри його здобутки для українців, для держави? Беззаперечні здобутки.

Ні, не через надумані історії про карупцию, маніпуляції (хоча це теж вплинуло).

Ключовою проблемою українців є те, що вони хотіли би сприймати сьогодення з висоти власних фантазій. От фантазував я в 2014 про Європу і зарплату хоча б 2000 євро, от нема в мене того, зрада зраденна. І далі включається купа вигаданих історій про зубожіння, ніколи так погано не жили (хоч це абсолютна брехня) і таке інше.

Але правдою є те, що в 2014 році українці не мали нічого. Абсолютно нічого. Ну так, формально в них було майно, будинки, квартири, машини, гроші, життя… але все це за 1 хвилину могло стати нічим. І так і сталося з багатьма людьми які жили на Донбасі і в Криму. Багато з них втратили все.

І в світлі цього, відновлення обороноздатності країни, відновлення армії, відновлення економіки, Асоціація з ЄС, безвіз, Томос та інші здобутки Порошенка - є просто фантастикою, неможливим. Тим, про що не можна було й мріяти в 2014, коли основним бажанням всіх людей було бажання вижити.

Ми не цінуємо те, що маємо. А ті, хто не цінують стоять найближче до того, щоб втратити все.

Бо ж не про Порошенка мова йде і не про його здобутки, а про розвиток держави під час його правління, про європейський напрямок розвитку, від якого фактично відмовилися всі його суперники.

Подумайте про це, коли будете голосувати.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
fretenio March 29th, 13:00
Особисто в мене є три основні базові причини чому не буду голосувати за ПП:
1) Відсутність адекватного покарання за вбиство Небесної Сотні
2) Співпрацю і домовленості з Ахметовим
3) Лояльність до колаборантів.
Є й інші причини. але з ними ще б можна було миритися, та не з цими трьома.

dark_hunter March 29th, 13:07
fretenio

Журнал fretenio

Аккаунт, Создан 28 марта 2019 (#85549593), не обновлялся [Подарить пакет "Профессиональный"]

Из Ольгино трудно будет голосовать на украинских выборах.

Edited at 2019-03-29 01:10 pm (UTC)

don_castelano March 29th, 13:08
В колі людей з інтелектом 120+ це всі розуміють. Більшість моїх колег по аутсорсинговій фірмі, колишніх колег з НДІ та однокурсників з університету не мають сумнівів за кого голосувати. Але вони вражаюча меншість.

reptilo March 29th, 13:10
В мому колі спілкування теж одиниці, з клінічними ознаками, хто не за пороха.

euthanasepam March 29th, 13:08
У десяточку!

Anonym Anonymous March 29th, 13:17
Тут скоріше не країна ображених діточок, а країна ображених довбойобів.

maxxim61 March 29th, 13:24
країна ображених довбойобів-
- причому всі останні 400 років.

sergey_nikol March 29th, 14:18
Так, і у 21-му столітті керівнику країни вже пора зрозуміти, що дурних громадян треба освідчувати, розвивати, правильно виховувати. Бо велика кількість дурнів - це головна проблема країни.

ariadnor March 29th, 13:47
Весной 2014 я не знал, куда жену с ребенком отправлять в случае чего. Был уверен, что экономике даже без большой войны капец. О каких-то надеждах на нормальную жизнь в Украине в ближайшие годы и речи не было. Но куче долбоебов простейшие вещи фиг докажешь. В головах только тарифы, липецкие фабрики и мессия голобородько.

trots1991 March 29th, 14:11
Что меня больше всего пугает в этой ситуации - это то, что адепты ПАПа начали оперировать любимыми аргументами кацапских ватников🤔

zz_z_z March 29th, 14:54
Пиздишь. Это как раз зрадоебы все ближе приближаются к кацапам. Прежде всего, конечно, пиздежом. Прямое повторение заголовков пропаганды ("война выгодна", "опшоры и мегафабрики", гиNоційд, убил и съел брата и пр. бред). Затем отметание всякой критики и нагромождение взамен алогичных конструкций, выгораживающих свой выбор. В итоге малоросс тупо переключается на кацапскую пропаганду типа Шквария.

maxxim61 March 29th, 14:16
-причому зрозуміло же, що лише Порошенку американці і НАТО дадуть ще куєву хучу джавелінів і прочіх теплих кальсонів воякам. Ні йулі ні зелі не дадуть ніґуя як мінімум років два, будуть дивитися - шо воно за чудо.... Але їбануті вояки Азова риють на Пороха, не розуміючи, без нього вони як мінімум згниють в мордовських лагерях, а як максимум - героїчно без толку загинуть.

fretenio March 29th, 14:18
--як мінімум згниють в мордовських лагерях, а як максимум - героїчно без толку загинуть.--
А могли б просто з'їбати в Канаду та й по всьому.

oleg056 March 29th, 14:29
Не всем языковая политика нравится. Т.е. как по мне Он разделяет, а не обьединяет Украину

Edited at 2019-03-29 02:34 pm (UTC)

euthanasepam March 29th, 14:50
Чімадан, ваґзал, нахуй в радниє бірьоскі.

(Deleted comment)
tmp_nik March 29th, 16:48
На самом деле, вопрос Мэйсона почти риторический.

За Порошенко не хотят голосовать потому что:
значительная часть населения ничего не получила от его правления в материальнмо плане. Какие уж 2000 евро, даже уровень последних лет Януковича для многих недостижим
многие, особенно призывного возраста или имеющие детей мужеска пола не приемлют его концепцию войны до победного конца, при том, что никто не говорит им, когда этот конец настанет

Это два главных минуса. А коррупция - вишенка на торте. На самом деле коррупция, отдых на Мальдивах - это факты, которые можно вербализировать без опаски прослыть ватником или сепаром.

Dmitriy Protsenko March 29th, 21:23
Йопт. Много коррупции ты встретил сегодня в течение дня?
Я вот встретил. Охуевший кладовщик клиента вымогал 200 грн за то, чтоб разгрузить машину, а не оставлять её до понедельника. Вопрос. Порошенко и тут виноват или человек просто гондон по сути своей?

  • 1