Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Приблизно це я бачу, коли чую, що в запорєбріку теж люди і треба домовлятисяВи колись пробували домовлятися з чуваками, які пропонують віддати вам свого гаманця і тримають в якості аргументу в руці по бритві? У мене був такий досвід в 99-му на Борщагівці в парку за кінотеатром Лейпциг.

Коли проти тебе стоять кілька тіней з бритвами, домовленості можуть мати лише два варіанта. Віддати те, що просять, або битися. Відрахувати половину з гаманця не вийде.

Мені зробити вибір допомогла пляшка пива в руці. Я розбив її об стовп і почав перемовини. Навіть не перемовини. Я пояснив шо сьогодні за той єбучий гаманець хтось вмре разом зі мною. Ніхто не захотів. Огризалися, кричали «ми тебе запам’ятали»... однак вмирати не схотіли.

Такі діла. Висновків не буде, ви ж не діти.

Ruslan Gorovyi

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments