?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

"Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем..."

Ви знаєте, що я б із задоволенням з усіма подружився, всіх полюбив і погодився з тими, хто вважає, що при будь-якому переможці «все буде Україна» і всім треба заспокоїтись [при цьому заспокоїтись насправді б не завадило].

Мене в цих перегонах засмучує один момент - він навіть не про кандидатів, а більше про прихільників, працівників і оточення.

Звісно, я можу помилятись або знаходитись у власному «інформаційному пухирі» - але досить часто бачу дописи і статті від поміркованих прихільників Порошенка, де окрім перелічених досягнень є і конструктивна критика діючого президента, його прорахунки, перш за все кадрові, чи будь-які інші претензії. Прихільникі Порошенка висловлюють ці претензії, ок, можливо не всі, але принаймні деяких я бачу.

Як бачу і негативну реакцію на це більш палких прибічників президента.

Чого я не бачу - я не бачу дзеркальної відповіді із протилежних таборів.

Тобто жоден із прибічників Юлі чи Зеленського, або навіть Гриценка - жодного разу перераховуючи чисельні і страшні вади «режиму Порошенка» НІКОЛИ не артикулює, що досягнуті важливі речі - той же безвіз, децентралізація чи енергонезалежність або очищення фінансових інститутів.

Ну тобто така тотальна нівеляція ВСЬОГО, що відбувалось в країні за п‘ять років, вона ж вже не проти Порошенка, а проти всіх. Тобто це ми всі геть нічого не зробили доброго за п‘ять років.

Це і відзеркалення позиції власне кандидатів, жоден з яких не вийшов і не сказав, що ок, Порошенко - зло, але оці і оці речі було зроблено/закріплено/досягнуто правильно, і ми це не чіпаємо ні в якому разі.

Тоді б можливо не так мобілізувався «протестний електорат», але і не було б такого напруження в суспільстві, бо зараз і дійсно є таке відчуття, що розйобувати будуть усе, і хороше, і погане, і так, є відчуття реваншу, бо за таких обставин гарантії, що ми не змінемо принаймні про-західний курс немає ніяких.

І працівникі штабів, і прості прихільникі деяких “лідерів рейтингів” зробили все можливе для саме такого відчуття.

І жваво продовжують так робити.

Correct me if I’m wrong.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
neuerbeobachter 27 марта, 15:50
Перед тим, як щось просити в українців, вийми хуя з рота, свинособако безграмотна )

neapoliitano 27 марта, 17:47
Лукавить Сірожа, ой лукавить.

Пишіть нормально

fedorenko sergiy 28 марта, 7:18
"ПрихІльники", бл#дь. Де ви таке слово знайшли, з Азіровського словника? Ну невже не можна грамотно писати, чи це такий спеціальний муд#цький стиль, для відповідної аудиторії?

  • 1