Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем..."

Ви знаєте, що я б із задоволенням з усіма подружився, всіх полюбив і погодився з тими, хто вважає, що при будь-якому переможці «все буде Україна» і всім треба заспокоїтись [при цьому заспокоїтись насправді б не завадило].

Мене в цих перегонах засмучує один момент - він навіть не про кандидатів, а більше про прихільників, працівників і оточення.

Звісно, я можу помилятись або знаходитись у власному «інформаційному пухирі» - але досить часто бачу дописи і статті від поміркованих прихільників Порошенка, де окрім перелічених досягнень є і конструктивна критика діючого президента, його прорахунки, перш за все кадрові, чи будь-які інші претензії. Прихільникі Порошенка висловлюють ці претензії, ок, можливо не всі, але принаймні деяких я бачу.

Як бачу і негативну реакцію на це більш палких прибічників президента.

Чого я не бачу - я не бачу дзеркальної відповіді із протилежних таборів.

Тобто жоден із прибічників Юлі чи Зеленського, або навіть Гриценка - жодного разу перераховуючи чисельні і страшні вади «режиму Порошенка» НІКОЛИ не артикулює, що досягнуті важливі речі - той же безвіз, децентралізація чи енергонезалежність або очищення фінансових інститутів.

Ну тобто така тотальна нівеляція ВСЬОГО, що відбувалось в країні за п‘ять років, вона ж вже не проти Порошенка, а проти всіх. Тобто це ми всі геть нічого не зробили доброго за п‘ять років.

Це і відзеркалення позиції власне кандидатів, жоден з яких не вийшов і не сказав, що ок, Порошенко - зло, але оці і оці речі було зроблено/закріплено/досягнуто правильно, і ми це не чіпаємо ні в якому разі.

Тоді б можливо не так мобілізувався «протестний електорат», але і не було б такого напруження в суспільстві, бо зараз і дійсно є таке відчуття, що розйобувати будуть усе, і хороше, і погане, і так, є відчуття реваншу, бо за таких обставин гарантії, що ми не змінемо принаймні про-західний курс немає ніяких.

І працівникі штабів, і прості прихільникі деяких “лідерів рейтингів” зробили все можливе для саме такого відчуття.

І жваво продовжують так робити.

Correct me if I’m wrong.

Sergii Iesipov

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments