?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ліцензія на "гріх"

Коли до меню мережі "Макдональдз" додали здорові страви, обсяги продажу біг-маків зросли вдвічі.

Як таке може трапитися? Людський мозок часто інтерпретує можливість бути "хорошою" людиною, тобто бажання зробити правильний вибір, як власне зроблений вибір.

Уявімо людину, яка хоче схуднути і нещодавно почала активно контролювати свій раціон. Вона заходить у "Макдональдз" з чіткою впевненістю, що замовить салат. Мозок людини вже сприймає це, як тріумф сили волі. І вже хоче нагородити себе за відмінний вибір. А як можна нагородити у "Макдональдз"? Звичайно, біг-мак-меню) І завершує цикл думкою: "А салат обов'язково замовлю наступного разу".

Теж саме трапляється, коли люди після тренувань навертають у 1,5-рази більші порції, бо ж "заслужили")))

Згідно досліджень на цю тему, переважна більшість людей обере найгірший перекус в автоматі, якщо до переліку перекусів заздалегідь додати хоча б один здоровий. Наприклад, йогурт 0% жирності чи батончик без цукру. Якщо ж в автоматі не буде умовно здорових перекусів, то люди обиратимуть не найгірший варіант, а щось середнє.

"Ці дослідження ставлять під сумнів рішення органів охорони здоров'я США додати хоча б одну здорову траву до меню в шкільних їдальнях. Якщо решта позицій меню залишатиметься шкідливою, існує ризик того, що відвідувачі обиратимуть варіант, ще гірший від того, якби в меню зовсім не було корисних страв."

Інформація на основі книги Келлі Макгонігал "Сила волі"
Ілюстрація: zordesign

Александра Сидорченко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
odd414 26 марта, 19:11
додати хоча б одну здорову траву
--
)))))))

akupec 26 марта, 19:27
Якщо людина вирішила схуднути і заходить в макдональдс, то вона просто виборець Зеленського геть тупа, і сила волі та якісь оті опціони здорової їжі у мені - до сраки. Або не дуже вона і хоче схуднути. Серйозно. Зайти у макдональдс поїсти салат, схуднути? Перший раз чую. Таке враження що взяли якихся збоченців і на прикладі їх поведінки намагаються продати поради нормальним людям, яки кліпають очіма і думають - а я тут при чому?

Edited at 2019-03-26 19:33 (UTC)

Rostyslav Maiboroda 26 марта, 20:00
Тіпа туди і в компанії можна потрапить. Чувак мислить: ну, вони там хай беруть, що хочуть, а я - салатиком схудну.
Аж гульк!

Edited at 2019-03-26 20:00 (UTC)

ztmr 26 марта, 20:28
Ничивонипонел, салатик — это здоровая еда?

learn_the_math 26 марта, 20:45
>Згідно досліджень на цю тему, переважна більшість людей обере найгірший перекус в автоматі, якщо до переліку перекусів заздалегідь додати хоча б один здоровий. Наприклад, йогурт 0% жирності чи батончик без цукру. Якщо ж в автоматі не буде умовно здорових перекусів, то люди обиратимуть не найгірший варіант, а щось середнє.

Хєрня якась, а не дослідження.
В чому логіка?
Або джерело - псевдодослідницька нісенітниця або хтось щось не зрозумів..

ban_derivets 26 марта, 21:30
Я не пердну.
То не я :))
Сила воли.

tank_ua 27 марта, 9:15
после открытия КФС я вообще забыл что такое макдачная. если нужно хомячнуть - тупо 2 неострые ножки и кофе - все, брюхо набито.

  • 1