?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Мабуть за шоколадки продалися

REUTERS з посиланням на західних дипломатів: "З трьох кандидатів у президенти, які очолюють рейтинги, тільки один прогнозований - він втримав цілістність країни, відновив армію та розпочав реформи у банківському та енергетичному секторах".

Західні партнери України побоюються, що наступний президент, хто б це не був, згорне курс на реформування країни, який почав президент Порошенко. Про це пише Reuters, опитавши ряд західних дипломатів.

Агенція наголошує, що серед заслуг Порошенко - утримання цілісності країни після анексії Криму, відновлення армії, реформи в банківському та енергетичному секторах. Але є й те, що бентежить виборців: корупційні скандали і низький темп реформ.

Порошенко "не ідеальний", і тим не менш, він демонструє прозахідний курс України, бажання протистояти Росії, та й Захід уже працював з ним і знає як.

Зеленський, на відміну від Порошенка, є загадкою. Дипломатів хвилює відсутність у нього досвіду і характер відносин з олігархом Коломойським. Крім того, незрозуміло, як комік збирається просувати реформи через парламент.

Порошенко в якомусь сенсі став жертвою власних досягнень на посту президента: він зміг створити таку ситуацію спокою, при якій можна працювати, кажуть дипломати.

"Порошенко перев'язав рану під назвою Донбас так, що 90% людей в країні її не відчувають, і це дає їм привід думати, ніби вони можуть експериментувати. Це оманливий спокій", - підкреслює агенція.

Тимошенко для Заходу - суперечливий кандидат. З одного боку, ЄС зайняв її сторону, тільки-но Янукович заточив її до буцегарні. З іншого, її газові угоди 2009 року були вигідними Росії, а не України. "І це кидає тінь на її ореол мучениці", - підкреслюють дипломати.

Як на мене, цілком зрозуміло, кого підтримує цивілізований Захід - думайти й ви. Поборемо.

Helgi Sharp


promo ibigdan diciembre 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
heymdal_85 26 марта, 21:21
Ты, конечно, молодец, что воевал, что такой большой (еще раз можешь об этом упомянуть) и готов к любому зомбиапокалипсису. Но угрожая в интернетах разбить кому-то незнакомому голову (тем более тому, кто явно не является врагом) не пойми за что, выглядишь просто смешно и нелепо, как неумный ребенок.
Так что еще раз засунь свои угрозы себе в героическое очко. Услышал?

uasemperfidelis 26 марта, 21:26
Услышал. Все мы местами случаемся дикие и злые.

uasemperfidelis 26 марта, 21:32
Я ведь не шутил.
+380 97 489 58 03
www.bfm-ua.com
Что-то мне кажется, пришло время познакомиться. Вип'ємо кави для початку?

heymdal_85 26 марта, 21:46
Зачем? Попытаешься проломить мне голову? Может и не получится. Или друзей ищешь? Так я с двинутыми не дружу. Хз, где тебя так перемкнуло. Может на войне, может ты по жизни ебанутый, что ни с того ни с сего начинаешь людям угрожать, но ты мне малоинтересен, мужик.

uasemperfidelis 26 марта, 21:52
Блядь, сколько раз перед тобой нужно извиниться?
ты написал
=========
Пусть сами ебутся в своем говне
=========
Так и вали отсюда нахуй. А я пока с этим говном поразбираюсь. Может, сумею слегка навести порядок.

  • 1