?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Мабуть за шоколадки продалися

REUTERS з посиланням на західних дипломатів: "З трьох кандидатів у президенти, які очолюють рейтинги, тільки один прогнозований - він втримав цілістність країни, відновив армію та розпочав реформи у банківському та енергетичному секторах".

Західні партнери України побоюються, що наступний президент, хто б це не був, згорне курс на реформування країни, який почав президент Порошенко. Про це пише Reuters, опитавши ряд західних дипломатів.

Агенція наголошує, що серед заслуг Порошенко - утримання цілісності країни після анексії Криму, відновлення армії, реформи в банківському та енергетичному секторах. Але є й те, що бентежить виборців: корупційні скандали і низький темп реформ.

Порошенко "не ідеальний", і тим не менш, він демонструє прозахідний курс України, бажання протистояти Росії, та й Захід уже працював з ним і знає як.

Зеленський, на відміну від Порошенка, є загадкою. Дипломатів хвилює відсутність у нього досвіду і характер відносин з олігархом Коломойським. Крім того, незрозуміло, як комік збирається просувати реформи через парламент.

Порошенко в якомусь сенсі став жертвою власних досягнень на посту президента: він зміг створити таку ситуацію спокою, при якій можна працювати, кажуть дипломати.

"Порошенко перев'язав рану під назвою Донбас так, що 90% людей в країні її не відчувають, і це дає їм привід думати, ніби вони можуть експериментувати. Це оманливий спокій", - підкреслює агенція.

Тимошенко для Заходу - суперечливий кандидат. З одного боку, ЄС зайняв її сторону, тільки-но Янукович заточив її до буцегарні. З іншого, її газові угоди 2009 року були вигідними Росії, а не України. "І це кидає тінь на її ореол мучениці", - підкреслюють дипломати.

Як на мене, цілком зрозуміло, кого підтримує цивілізований Захід - думайти й ви. Поборемо.

Helgi Sharp


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dbmann 26 марта, 18:43
кстати, про "ореол мученицы".
пишу без гугла, так что могу ошибаться в любых деталях:
где-то в Бирме/Мьянме жила-была диссидентка, которая много лет (побольше, чем Тимошенко) сидела то ли в тюрьме, то ли под домашним арестом и о ее судьбе весь мир прям беспокоился, фильмы о ней снимал и так далее.
в общем, потом это "новое лицо" (правда, не совсем новое, потому что ее папа когда-то был известным политиком) встало таки у руля страны (с ограничениями, которые ей навязала военная хунта), и сейчас ее обвиняют в том, что она попустительствует геноциду, который устроила та же военная хунта.

  • 1