?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про "усвідомлений вибір"

Чомусь ніхто з опонентів не захотів чи не зміг назвати хоч 3 досягнення їхнього кандидата.

Я покажу як треба на прикладі свого кандидата. Заради справедливості, відмічу, що багато з них були в неможливими без НФ.

1) Порох звільнив 2/3 Донбасу, багато міст і сіл тепер є вільними. Звільнив би все, якби не пряме вторгнення свнсбчої армії

2) Порох відновив армію з нуля. Починаючи від зброї і харчування, закінчуючи новими ракетами і джавелінами та постачанням зброї в Україну (до цього був мараторій)

3) Порох витратив на армію сотні мільйонів своїх власних коштів/коштів Рошену, відновив систему ППО Києва своїм коштом. Ну він же мільярдер, скажете ви, може собі дозволити. Так. Але хотілося б почути скільки коштів на армію (не на білборди і ролики) витратив ваш зубожілий кандидат?

4) Порох створив міжнародну антипутінську коаліцію і санкції, завдяки яким ворог скочується на дно і істерить - це його заслуга. До речі, за будь-кого іншого про них можна забути. Власне, цього і добивається москва.

5) Україна подала і Гаагський трибунал слухає справу проти окупанта. Так, це надовго. Але хочу нагадати, що Грузія, Молдова свої шанси опустили

6) Нафтогаз виграв суд в Газпрому і тепер останній є нашим боржником. Нагадати як було за попередників? І як газова угода привела до окупації Криму?

7) Порох буквально вигриз угоду про Асоціацію з ЄС. Вигриз всупереч референдуму в Голландії і людям, які намагалися її зірвати. Вперше в історії експорт українських товарів в ЄС перевищив 20 млрд. доларів

8.) Україна перестала економічно залежати від ворога

9) Порох вирвав безвіз. Не я сказав, Меркель сказала

10) Чинна коаліція відкрила реєстри і запровадила онлайн послуги, побутова корупція зменшилася

11) Уряди відкрили ЦНАПи, побутова корупція зменшилася

12) Прозоро

13) Електронне декларування, поки не до кінця завершене

14) Ліквідований УБЕЗ, загальний нагляд прокуратури, спрощено ліцензування

15) Повернуто в держвласність багато майна, підприємства Фірташа, Укртелеком Ахметова, Укрнафта з-під контролю Коломойського, земля та ін. Деолігархізації нема, кажете?

16) Повернуто в бюджет 1.5 млрд. доларів бідного Янека, який дбав про простий нарід

17) Повернуто близько 20 млрд. доларів боргів. На єдиному казначейському рахунку в березеі 2014 року було 100 тис.грн.

18) Очищена банківська система від банків-пилососів

19) Окремо про націоналізований Приват. 20 мільйонів вкладників могли втратити сукупно 5 мільярдів доларів. І коли зараз розказують що мені поганого зробив Беня, то, як мінімум, в людей коротка пам'ять і вони не пам'ятають як істерично в грудні 2016 шукали банкомати Привату, щоб зняти гроші.

20) Золотовалютні резерви збільшилися до 20 мільярдів доларів з 5 мільярдів

21) З 4 кварталу 2015 росте економіка. Майже в 3 рази зросли офіційні зарплати

22) Децентралізація. Бюджети обласних центрів зросли вдвічі. Впроваджені громадські бюджети на реалізацію ініціатив громади.

23) Реалізовано інфраструктурні проекти, зокрема Бескидський тунель, відноволена робота аеропотів, нових заводів, дороги, школи, садочки, лікарні. Це все під час війни.

24) На ринок країни прийшов найбільший авіаперевізник Європи Ryanair

25) Відновлена незалежність української церкви, зупинена малоросизація України.

Це тільки те що я згрубша згадав без гугла.

Так, я розумію, що в Порошенка для того була влада, можливості, повноваження. Тому не прошу від вас 25 пунктів, назвіть всього 3 досягнення вашого кандидата, що він зробив для України?

Mason Lemberg


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
cherrtina 26 марта, 19:22
Тимошенко была премьером. Посмотрите как в те годы рухнула экономика страны. Зеленский - актер. Что он понимает в управлении, экономике и пр.? Заслуги Порошенко беспорны. И пришел в политику он, имея опыт не только в управлении Рошен. Он не раз занимал крупные посты в правительстве. И стал президентом в самые трудные времена для страны.Надеюсь, народ Украины окажется не глупее своего президента.

tmp_nik 27 марта, 7:01
Мировой кризис не Тимошенко придумала. И при Порошенко Украинская экономика упала не меньше. Разница в том, что Порошенко застал и восстановительный рост, а Юля к тому времени перестала быть премьером и рост пришелся на Азарова. В общем, сложно сказать, но я бы предположил, что и Юля и Петя фигово справились с задачами в экономике, которые им поставила жизнь. Экономика в кризис упала очень резко, а восстанавливалась (при Пете) очень слабенько. При таком падении рост ВВП должен быть 5-7%

Зеленский не совсем актер, но отсутствие политического опыта - объективный минус. Но ведь тут в чем штука.
Его и поддерживают потому, что у него нет опыта. Его рейтинг - следствие разочарования во ВСЕХ традиционных украинских политиках. Если бы у него был опыт, у него не было бы такой поддержки.

cherrtina 27 марта, 7:37
У меня совершенно иной взгляд на результаты деячтельности и личности как Т., так и П. А попытка выбирать подобного З. - потому что опыта нет?? - говорит о политической незрелости народа. Что печально, но объяснимо. С опаской ожидаю дня выборов.

tmp_nik 27 марта, 8:23
Разочарование в существующих элитах случается в разных странах. Вследствие всплывают фигуры типа Макрона. Правда там более зрелые элиты и Макрона специально готовили под данный случай. Ничего особо выдающегося он не показал, никаких серьезных изменений в политике не предложил, но избиратель попробовал и эту опцию.

euthanasepam 27 марта, 12:24
> И при Порошенко Украинская экономика упала не меньше.


tmp_nik's Journal
Account Created on 12 March 2019 (#85502523) never updated


Вертайся на пляшку, набутилко.

  • 1