?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про "усвідомлений вибір"

Чомусь ніхто з опонентів не захотів чи не зміг назвати хоч 3 досягнення їхнього кандидата.

Я покажу як треба на прикладі свого кандидата. Заради справедливості, відмічу, що багато з них були в неможливими без НФ.

1) Порох звільнив 2/3 Донбасу, багато міст і сіл тепер є вільними. Звільнив би все, якби не пряме вторгнення свнсбчої армії

2) Порох відновив армію з нуля. Починаючи від зброї і харчування, закінчуючи новими ракетами і джавелінами та постачанням зброї в Україну (до цього був мараторій)

3) Порох витратив на армію сотні мільйонів своїх власних коштів/коштів Рошену, відновив систему ППО Києва своїм коштом. Ну він же мільярдер, скажете ви, може собі дозволити. Так. Але хотілося б почути скільки коштів на армію (не на білборди і ролики) витратив ваш зубожілий кандидат?

4) Порох створив міжнародну антипутінську коаліцію і санкції, завдяки яким ворог скочується на дно і істерить - це його заслуга. До речі, за будь-кого іншого про них можна забути. Власне, цього і добивається москва.

5) Україна подала і Гаагський трибунал слухає справу проти окупанта. Так, це надовго. Але хочу нагадати, що Грузія, Молдова свої шанси опустили

6) Нафтогаз виграв суд в Газпрому і тепер останній є нашим боржником. Нагадати як було за попередників? І як газова угода привела до окупації Криму?

7) Порох буквально вигриз угоду про Асоціацію з ЄС. Вигриз всупереч референдуму в Голландії і людям, які намагалися її зірвати. Вперше в історії експорт українських товарів в ЄС перевищив 20 млрд. доларів

8.) Україна перестала економічно залежати від ворога

9) Порох вирвав безвіз. Не я сказав, Меркель сказала

10) Чинна коаліція відкрила реєстри і запровадила онлайн послуги, побутова корупція зменшилася

11) Уряди відкрили ЦНАПи, побутова корупція зменшилася

12) Прозоро

13) Електронне декларування, поки не до кінця завершене

14) Ліквідований УБЕЗ, загальний нагляд прокуратури, спрощено ліцензування

15) Повернуто в держвласність багато майна, підприємства Фірташа, Укртелеком Ахметова, Укрнафта з-під контролю Коломойського, земля та ін. Деолігархізації нема, кажете?

16) Повернуто в бюджет 1.5 млрд. доларів бідного Янека, який дбав про простий нарід

17) Повернуто близько 20 млрд. доларів боргів. На єдиному казначейському рахунку в березеі 2014 року було 100 тис.грн.

18) Очищена банківська система від банків-пилососів

19) Окремо про націоналізований Приват. 20 мільйонів вкладників могли втратити сукупно 5 мільярдів доларів. І коли зараз розказують що мені поганого зробив Беня, то, як мінімум, в людей коротка пам'ять і вони не пам'ятають як істерично в грудні 2016 шукали банкомати Привату, щоб зняти гроші.

20) Золотовалютні резерви збільшилися до 20 мільярдів доларів з 5 мільярдів

21) З 4 кварталу 2015 росте економіка. Майже в 3 рази зросли офіційні зарплати

22) Децентралізація. Бюджети обласних центрів зросли вдвічі. Впроваджені громадські бюджети на реалізацію ініціатив громади.

23) Реалізовано інфраструктурні проекти, зокрема Бескидський тунель, відноволена робота аеропотів, нових заводів, дороги, школи, садочки, лікарні. Це все під час війни.

24) На ринок країни прийшов найбільший авіаперевізник Європи Ryanair

25) Відновлена незалежність української церкви, зупинена малоросизація України.

Це тільки те що я згрубша згадав без гугла.

Так, я розумію, що в Порошенка для того була влада, можливості, повноваження. Тому не прошу від вас 25 пунктів, назвіть всього 3 досягнення вашого кандидата, що він зробив для України?

Mason Lemberg


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
leprekono 26 марта, 13:39
Чуєш папуас, а купівля в рф вугілля, нафтопродуктів, міндобрив і ще дофіга чого - це економічна незалежність?
Пхах, а папуас dbmann - типова криса, пихдонув і сховався баном, ну хто б міг подумати.

Edited at 2019-03-26 13:40 (UTC)

(Удалённый комментарий)
leprekono 26 марта, 14:20
Якщо товар тобі конче необхідний, а купити його або проблематично, або в іншому місці набагато дорожчк, то безперечно так, залежиш.

  • 1