?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороші новини

1. Генпрокурор США Вільям Барр: за підсумками розслідування, проведеного спецпрокурором Мюллером, ані Дональд Трамп, ані будь-хто з його помічників не вступали у змову і не координували втручання Росії у вибори 2016 року. Водночас, у розслідуванні Мюллер не дав чіткого висновку, чи перешкоджав Трамп правосуддю.

NB. Поки що гора народила мишу. А я можу лише озвучити свої внутрішні переконання, які стали результатом не вичитування американських ЗМІ (які належать, в основному, демократам), а живого спілкування з американськими політологами з обох політичних таборів:

* Те, що Росія впливала на вибори в США, було відомо й до розслідування Мюллера - відповідні заходи вже прийняті.
* Імпічмента Трампа не буде. До цього ні юридично, ні політично не готова навіть демократична більшість у Конгресі.

Основне задання цієї більшості - максимальна дискредитація діючого президента в очах виборця з метою його необрання на другий термін.

* Трампа не буде обрано на другий термін. Я взагалі сумніваюсь, що республіканці висунуть його у якості єдиного кандидата від своєї партії.
* Які судові процеси очікують Трампа після складання своїх повноважень, мене абсолютно не хвилює - це відволікання на другорядний об`єкт, а у нас своїх проблем вистачає.
* Я згоден з нашим Президентом, який не ділить американську владу на "поганого" Трампа (він навіть назвав його великим другом України) і "хороший" Конгрес, а сприймає політичний істеблішмент США у якості єдиного організму, який на виході є головним стратегічним партнером України. І робить це Порошенко тому, що дуже досвідчений дипломат, і розуміє, які пастки можуть очікувати нас у випадку потурання одній з гілок влади в американських внутрішньополітичних процесах.

2. Зеленський в останню хвилину відмовився прийти на прямий ефір "100 хвилин з Оксаною Соколовою" на ICTV, але дав інтерв`ю каналу "1+1".

NB. Якомось диким суржиком ніс нісенітниці Зє-Лєнін, а соромно було мені. Соромно за кашу у його голові та перелякані оченята. Соромно за розумну ведучу, яка ледь стримувалась від того, щоб не пере@бати цього блазня своїм пюпітром.

Соромно за "простий народ" (скандувати ми нє бросім - нащо нам Томос, дай рупь по восємь!) - легковірний, нетерплячий та з оперативною пам`ятю хохулі. Який, обравши президентом недолугого бенедю (не дай Боже...) вже за місяць розпочне звинувачувати його у всіх бідах. Хіба не простіше тверезо оцінити ситуацію та не плекати надії на маленького телевізійного клоуна без розуму, досвіду, команди та програми. Без всього. Але з захмарними амбіціями і грошима тьоті Бєні - шельмує все акторський трюк: в кіно - герой, в житті - гівнюк...

Невже, щоб стати Нацією, нам судилось пройти не тільки через війну, але й через примітивні рефлексії власного народу? У черговий раз впевнююсь: основна прірва простяглася не між добром і злом, а між розумом і дурістю.

Що стосується "1+1", то цей канал за два місяці печерних маніпуляцій показав, у що може перетворитись інфополе України за преЗЕденства лакея Коломойського.

3. Два літаки з російськими військовими прибули до Венесуели.

NB. Венесуеланаш?) Дивовижний народ ці росіяни - віками нишпорять по світу, вмирають, "наводячи порядок" на чужих землях, а на своїх навести лад - зась. Вперто не бажають йти визнаним демократичним шляхом, а кожного разу винаходять нове лайно, називають його скрепами та на штиках несуть в інші країни. Але тут справа трохи в іншому - Мадуро віддав Росії жирні шматки державних нафтових компаній, ось Путін і лізе у цю кашу. Проте, Венесуела занадто далеко від Росії, а дядєчка Сем зовсім поруч... Кого-кого, а цю країну він скрєпним не віддасть. Хіба що новими 200-ми у "чорних тюльпанах".

Природні ресурси Росії оцінюються в $75.7 трлн - 1 місце в світі. Росія у числі лідерів з видобутку нафти, газу, алмазів, золота, платини, паладію, алюмінію, нікелю, титану. При цьому 38% росіян не вистачає грошей на їжу чи одяг...

4. ЄC спростував інформацію про антикорупційне розслідування проти Порошенка.

NB. Очікуєма тактика від ЮВТ - ложечки знайдуться, осад залишиться. Квест для друзів: легко спіймати леді Ю на брехні - спробуйте спіймати її на правді.

Що стосується самого Порошенка, то головний індикатор для мене - росТВ. Там він як був "фашистом", "вбивцею" та "алкашем", так і залишився. Проте, ЮВТ раптом стала "розумним політиком", Зє-Лєнін - "надією українського народу", а Білецький з нациста перетворився на "активіста" та командира нацкорпу. Зовсім балалаєчники не паляться.

5. Одним рядком:

* Більше 5000 російських фейків зафіксувала європейська група по боротьбі з російською дезінформацією за 4 роки.
Це по три з половиною фейка на день, два з яких - про Україну.

NB. І на тлі цієї інформаційної вакханалії в РФ прийняли закон про "відповідальності за фейки". Оруелл відпочиває.

* Експерти стверджують, що Порошенко у разі програшу перейменує партію і піде в Раду.

NB. Навіть не сумніваюсь! Порошенко довго ще залишатиметься фактичним альфа-керівником України. Незабаром напишу окремий текст, в якому обрунтую своє переконання у тому, що можлива поразка Пороха у президентських перегонах (не хотілось би, але історія не вчить "простий народ" нічому) може стати для нього запорукою впевненої перемоги на парламентських виборах. Які є стратегічно важливішими.

* Жінки без хусток і відспівування католиків: в рамках реформ ПЦУ змінить правила для вірян.

NB. Чому ні? Досить вже озиратись на ретроградні скрєпи московського улусу Золотої Орди.

* Петиція проти Brexit набрала 5 млн. підписів і стала найпопулярнішою в історії Британіїі.

NB. Чи не здається вже британцям, що процес доведено до абсурду, і простіше пережити відставку Мей та новий референдум, за результатми якого країна залишиться в ЄС?

* Хроніка зубожіння:

За даними Держстату, в 2018 році на 100 домогосподарств припадало 12 кондиціонерів (в 2015 році - 8). Істотно збільшилася кількість персональних комп'ютерів - з 25 до 37, ноутбуків - з 6 до 35, мобільних телефонів - з 167 до 203. Кількість автомобілів на 100 домогосподарств за рік зросло на 17% - з 21 до 25. Хм-м... Навіть не знаю, що скоріше опановує Україну - страшне зубожіння чи страшне ниття про таке "зубожіння".

Сьогодні понеділок. Моє побажання друзям просте: спробуйте не втратити розум та душевну рівновагу за той тиждень, який залишився до виборів. Йде гра в довгу, і нам ще знадобляться холодний розум та неабияка витримка.

Янукович виграв за формулою: "Аби не Юля!" Наразі розігрується карта: "Порошенко" чи "Аби-не-Порошенко". "Аби-не-Порошенко" має зо два десятки псевдонімів слова "капітуляція". Проте, історію робить не "простий народ", а 10% пасіонаріїв та їх вплив на ПН. Тому треба спокійно пояснювати, робити своє та вірити у перемогу. Шануймося!

Helgi Sharp


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
shine_line 25 марта, 13:43
вообще-то, чувачек, Трамп выиграл выборы в Штатах. Накидать тебе фоток счастливых американцев в кепках MAGA?
хотя я понимаю, что у леваков от этого не стухает со времени выборов.
уж очень хочется, чтобы все было по их правилам.
но, сорки, для миллионов и миллионов людей их подход к жизни - вонючий кал

Lan Ban 25 марта, 13:54
я тебе накидаю кучу фоток адептов Зе и Воной?
и так же будет куча радостных дебилов в Украине если ктото из них не дай Бог выиграет

shine_line 25 марта, 14:00
Зе и Вона - махровые леваки.
Трам - правый.

С чего вы, леваки, вдолбили сами себе в голову,
что ваш путь единственно верный?
Правые считают его вонючим мраком.
С многочисленными историческими доказательствами.

" куча радостных дебилов в Украине"
это будет отражение реальности -
что есть истинная Украина в большинстве на сегодняшний день.

Lan Ban 25 марта, 14:18
из трампона такой же правий как из воной или зе левые,
и те и те махровые популисты, подстраиваусчиеса под тренд.
тот же трампон взлады менал 3 раза.
а куча радостных дебилов (слава Богу) не большинство (),
истинная Америка сегодня

shine_line 25 марта, 14:24
"как из воной или зе левые"
не планирую участвовать в пустой болтовне,
но когда Зе говорит об "отнять и поделить" - это левачество самое что ни на есть.

Трамп мог менять взгляды сколько угодно раз,
но неоконсерваторы проголосовали за свои ценности.

Lan Ban 25 марта, 14:30
какие неоконсерваторские ценносто представлает трамп?
ври побольше,
когда поймаут на лжи отрицай все?
3 раза женат при етом бегает по блядям.
не платит налогов посредстом благотворительных фондов,
единственное что продвигает реально дак ето стену.
но если в стене вся идеология неоконов то они хиже отперых леваков

shine_line 25 марта, 14:35
Тамп для меня не бог и не святой.
Но он сегодня представляет правое крыло,
которое обычно стремится, например, снизить налоги и уменьшить роль чиновников в жизни государства.

"не платит налогов посредстом благотворительных фондов,"
дык засудите его.

Lan Ban 25 марта, 17:01
где уменьшилась роль чиновников?
произошло простоя сдвижка, вместо EPA,
тарифы
его и без меня засудили,
налоги он снизил а расходы увеличил,
что совсем не по неоконовским принципам

e_1_off 25 марта, 14:22

Трамп такой же "правый" как мое левое яйцо.


Запомни, малыш, левака всегда можно распознать по фразе "ххх украли ваше ууу" и предложению избавиться от всех ххх, чтобы получить это взад. Даже еслии ххх это не богачи, а нищие мигранты.


Более того, левачество, направленное против нищих и меньшинств - самая гнусная форма левачества.


shine_line 25 марта, 14:31
"Трамп такой же "правый" как мое левое яйцо."
дядя, что вызывает ваше сомнение в том, что Трамп правый?

"предложению избавиться от всех ххх, чтобы получить это взад."
Именно это и тулят сегодня в Штатах либералы.

"самая гнусная форма левачества."
левачество со слезами обещает заботится о низших слоях общества,
но в реальности получается нечто другое.
при капитализме эти самые работяги живут сыто и спокойно,
а у леваков полуголодные и под жестким прессом государства.
Если вы советовали "Дорогу к рабству", то все это знаете.

e_1_off 25 марта, 14:43
Ну на, а белый мусор из трейлеров это, по ходу, высшие слои. Сливки отбросов.

shine_line 25 марта, 14:51
их сколько процентов от всего населения?
живут ли они на $30 в месяц как при совке?
есть ли у них автомобили?

Lan Ban 25 марта, 15:03
в Америке автомобиль не роскошь
поетому ето не показатель,
30 доларов тоже нихера не показатель.
в совке на 30 доларов можно было прожить и с голоду не сдохнуть, в отличеи от US,
а показатель, кто есть кто видно по карте,
богатые голубые штаты, и нисчие красные,
Техас с нефтью и газом не в счет

e_1_off 25 марта, 15:06
То есть то, что они, а не элита - ядерный электорат Трампа, ты уже не отрицаешь, только пытаешься доказать, что это не низы? Это называется "стадия торга".

Lan Ban 25 марта, 14:32
во-во,
я как посмотррю, дак впечатление что религия выедает у людей остаток головного мозга

  • 1