?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Дно+ДноТому, що в Україні немає "українських ЗМІ" - є філії російських під патріотичними назвами, так само - як і немає української журналістики, є якісь унікуми, але загалом - це банда недоучок, які дружно намагаються копіювати російських "колег" та використувують їх фейки.

Svetlana Ljubovnikova

1+1 перед виборами дніще пекельне. От, наприклад, Порошенко вкрав на 46 млрд зношених купюр, які утилізував Нацбанк, бо ніхто не бачив, як їх утилізували. От ви бачили, як їх шредером різали? Ні. Значить, їх Порошенко вкрав, це ж очевидно.

Посол Іспанії особисто вивозить речі Порошенка, сумки важкі носить - евакуює його майно. Оніщенко особисто це бачив (півпрограми «Українські сенсації» - синхрони біглого Оніщенка, ще півпрограми - якась люта пурга невідтитрованих людей, яких за кадром називають «експертами», розбавлене двома чуваками з «асоціації платників податків»).

Закон про мову - злочинний, його заборонили в Європі (?!), війна - це піар Порошенка. Безвіз нікому не потрібен, більшість нікуди не летить, бо після нього «виріс долар» (лолшто?). Порошенко втік з мітингу (похуй, що це боянистий фейк).

Нагнітання чаду адового кутєжа зненацька без пауз і перебивок переходить у 95 квартал - одухотворьонний інший кандидат крутить баранку під заспокійливу музику.

Я на фейсбучику не пишу про свої політичні вподобання, це моє інтимне діло, і зараз нікого ні за що не агітую - я про інше взагалі. «Лайфньоз» з «Раша Тудей» в компанії з телеканалом «Звізда» нервово смокчуть півника з гімна на паличці. Так цинічно сцяти в очі, як українські ручні телеканали, навіть хтонічний Сурков не вміє. Раніше таке навіть анонімні «зливні бачки» тільки за дуже великі гроші могли поставити, а тепер цим телеупирям похуй, пляшуть. Бидло все стерпить.

Можна на правах отого бидла, яке має все стерпіти, одне питаннячко: а чи не охуїли ви там вкрай, уроди?

Євген Манженко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
leprekono 24 марта, 9:46
Нє, ну а що ви хотіли. Образився Ігор на Петра, тепер робить все, щоб Петро не пройшов на другий термін. В свою чергу команда Петра також не дуже пеербирає методами відносно кандидатів Ігоря. Алягер ком алягер.

Edited at 2019-03-24 10:27 (UTC)

chej_krym 24 марта, 9:51
Как то очень быстро вы переобулись.

от "президент это условная фигура, будем менять их как перчатки - он мало что решает" - до "если не Порошенко, нам хана, ни шагу назад , позади Киев"

(Удалённый комментарий)
vatnofob 24 марта, 9:58
цікаво, а якщо лайну не писати прямо - воно зрозуміє, що це про нього?

chej_krym 24 марта, 10:07
Как тут Игорь писал вам?
Низкая цена на газ для населения это плохо, потому что эта цена за счет государства идет да?

Субсидии на оплату газа:
2014г. 9,670,483,600 гривен
2018г. 73,708,080,600 гривен

Edited at 2019-03-24 10:07 (UTC)

nadia_76 24 марта, 10:00
Две свежевысратые русские свиньИ, вы там на одной табуретке сидите? И кто сверху?

euthanasepam 24 марта, 13:12
На побутовому стільці може сидіти чотири кацапи: по одному на кожні нозі. Якщо у стільця три ноги, то кацапам доведеться сидіти по черзі.

tiresome_cat 24 марта, 10:14
К телеканалу i+i я потерял всякий интерес и уважение. Как только господина К подвинули от государственного корыта, его карманные журнашлюхи как с цепи сорвались. Даже без какого-либо переходного периода, просто как кто-то (ха-ха) выключателем щелкнул. В принципе, в Украине (по моему мнению) на данный момент вообще нет незаангажированных СМИ. Ни стыда, блядь, ни совести. А поэтому пусть все идут лесом и прихватят с собой свои говном нарисованные рейтинги кандидатов в президенты.

kym_garbyz 24 марта, 10:26
Вчера на канале гроссмейстера по отмыванию кала, конь скрещенный с конем -- видел анонс док.фильма "Рейган". С деталями параллельной реальности: актор, який нєімовєрними зусиллями таки зумів побороти СРСР та зупинив охлаждьонну війну. А також по дорозі звалив берлінський мур, об'єднав дрєвні плємєна гєрманців, врятував Європу, навчив цілий світ добру та неабиякому щастю. І так, по мєлочі єщьо дєяній наваяв: перевів усіх бабушок через нерегульований перехід, підвищивши їм пенсію за рахунок зменшення комуналки, пріютіл у Білому Домі усіх бездомних бізонів Гамерики. А потім нагодував їми усіх голодуючих немовлят обездоленої малярійним комарем Африки. До речі, малярійного комаря також він заборов, поціливши в комаху на льоту зі стінгера. Врєдна комаха майже не постраждала, так як гуманний Рейган мудро мітив їй у сугубо сосущій хоботець. Після втрати хоботу, комаха стала переконаним веганом і випасла усі врєдоносні бур'яни Сахари.

Коротше, виявляється Ронні був супергероєм, на кшталт Чугунної людини, а супер костюм у нього був у характерних кольорах. Коли він летів на місяць, усі люди думали, що то Чек Пук.
Ось така дивина буває, якщо ваш цар -- наше всьо із акторського цеху. Галасуй за акторів, бо комарі висосуть доллар по вісім аж до зубожіння. А міністром оборони треба Вітальку поставити, но нє боксьора, а актора телеканалу ТЕТ

Edited at 2019-03-24 10:27 (UTC)

dimaa6_abc 24 марта, 12:19
Печеш щодо ресурсів для підвищення пенсії!!!

chej_krym 24 марта, 10:27
tiresome_cat , вас ждет сюрприз 31 числа, по поводу нарисованных рейтингов.

Если было бы это так, у порохоботов не было бы истерики.

Прошу заметить, в итоге ПАП все равно нарисует себе победу.
Но писать, что за ЗП и за Ю ни кто не проголосовал, уже не выйдет.

31го вы узнаете сколько людей в Украине ненавидят Порошенко.

Джон Ланкастер 24 марта, 10:31
31-шого ми дізнаємось скільки людей ненавидять хуйло

serp_ukrop 24 марта, 10:28
одне слово, медиагидота.

andreevmaryin 24 марта, 10:30
Почему украинские СМИ не пишут по вмешательство России в украинские выборы? Потому что Россия в выборы не вмешивалась. Она в них участвовала

jonnymenimozhno 24 марта, 10:32
5 канал чому не розслідує?

4ornobile 24 марта, 11:02
Тю! Ну нафіга якісь журналісти, якщо є ціла зграя елітних медіаблядей -- ЛОМИ-блогери і тому подібні професіонали прикоритних справ. Тільки вони правду-матку і скажуть. Тіки на них і надія. А чого вони досі не провели розслідування і не відзвітували -- загадка. Вони ж точно знають, як треба, точно зможуть і точно кришталево чесні, майже як Олешко, тільки більше Зайняті були, мабуть.Бо ж хто ще розповість невдячному плебсу (і вдячним хом'якам), як росте процент жирів у маслі, армія приростає бронею і дрижить переляканий супотат завдяки мудрому керуванню і оце от все.

Edited at 2019-03-24 11:05 (UTC)

zz_z_z 24 марта, 11:20
Обида прямо такая, как будто ты и есть журнашлюха, которую назвали журнашлюхой. Пичот?

euthanasepam 24 марта, 11:55
Зрадойоб завжди ідіот.

Сергей Быков 25 марта, 11:56
Справедливости ради - тут вот пишут, что "«Лайфньоз» з «Раша Тудей» в компанії з телеканалом «Звізда» нервово смокчуть півника з гімна на паличці. Так цинічно сцяти в очі, як українські ручні телеканали, навіть хтонічний Сурков не вміє."

Но на самом деле в другом месте написали, что это как раз творчество российской прессы одно-двухлетней давности, теперь перепетое нашей.

  • 1