?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Це була тільки перша зустріч з бізнесом

А інвестори вже повалили косяками в Україну. Уявляю, що буде після виборів.Дмитро Кучерак


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
Алексей Елькин 22 марта, 10:41
Ссылка с пруфом будет, свежесозданный?

blogbo 22 марта, 10:47
Разве «Еврокар» заинтересован в том, чтобы Шкода построила завод в Украине? Ведь тогда крупноузловая сборка Шкод станет невыгодной?

uasemperfidelis 22 марта, 10:50
І шо з того? Хотіли для себе виключних податкових та митних преференцій. Хотіли, щоб їх цілували у дупу. Не отримали. Пішли лісом далі.
В чому проблема?

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
lg_hater 22 марта, 17:19
Ага, тільки в твоїй цитаті відсутній найкрасномовніший пункт "претензій" цих підорасів до України: надто ліберальні правила ввозу автівок з-за кордону. Тобто вони, як колись Райан-Ейр, хочуть собі преференцій з тепличними умовами. Ну то нехай походять по базару, пошукають. Як не знайдуть у жодній з тих країн, що залишилися, велкам бек. Як той же РЕ, на загальних умовах.
Теж мені, зрада.

(Удалённый комментарий)
uasemperfidelis 22 марта, 11:02
У Київській області наступного року розпочнеться будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу, в який буде інвестовано понад 300 млн євро.
https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2605371-na-kiivsini-zbuduut-najbilsij-v-evropi-zavod-z-virobnictva-skla.html

===============
Всю передпроектну документацію по цьому заводу, бізнес-план, інвестиційний меморандум, безліч різнофакторових фінансових моделей робив особисто я.
http://www.bfm-ua.com/

І таких проектів в Україні зараз реалізується повно.

Підприємства, відкриті в Україні з початку 2015 року

meeedlenniy 22 марта, 11:15
здорово, а что по ожидаемому ассортименту будет? Должно быть достаточно разнообразным, при таких заявленных мощностях.

o_o_a 22 марта, 11:04
Уявімо страшне – Зе став президентом і на країну насувається повільно/швидко жопа. Хом'ячки, які за нього голосували, зроблять висновок, чи будуть шукати нового месію, а на цього скажуть "знов не вгадали"?

leprekono 22 марта, 11:12
Ну в тві - це відомий персонаж. Відомий передусім своїми "невидуманими історіями". Тут той випадок, коли нік підібраний ідеально.

ivanko_bogun 22 марта, 14:20
«Я бы спросил, сколько вам нужно времени, чтобы пойти и забрать все документы из ЦИК? Потому что этот стыд с Зеленским мы еще долго будем переживать. Допустить избрания подобного президента – это унизить нацию », - заявил Бессмертный.

jonnymenimozhno 22 марта, 14:20
Ось, приклад медіа... як його? Блядства? Хуйпоймихто написав твіт без жодної конкретики. Зате твіт "богоугодний", тому швидко поширюється в ЖЖ і фейсбуках. При цьому неважливо вигадана історія, чи ні.

Edited at 2019-03-22 14:27 (UTC)

  • 1