?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Боли пост...Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
alpetro_lj 22 марта, 9:17
Зато сократил расходы и не увеличил собственный внешний долг. Ну, по крайней мере, он так думал.

rvun 22 марта, 10:24
боже, шо ж люди ніколи не гуглять? Я от навіть звичні і буденні речі не полінувався погуглити і від половини відмовився, а інша робиться вп'ятеро ефективніше, безпечніше і швидше іншим способом, чи відповідним інструментом. Звідки ця тяга винайти лісапед, замість того, аби просто зробити, або найняти когось, хто зробить. Доречі - якшо плату не зіпсував - за домопогою епоксидки і склотканини чи металевої сітки все дуже реально зробити не гірше, ніж було, звістно - сумарно - 8 годин із життя на єблю з епоксидкою.
Мій варіант з такою самою траблою в ноуті Dell Vostro - глянув на ютюбі - пан розібрав ноут і залив роз'єм живлення термоклеєм (він ніби лежить в коробочці з елементів дна корпусу, туди зручно налити термоклею), з поясненням, що коли роз'єм наєбнеться таким чином, що не зможе утримувати штекер дроту ви завжди зможете паяльним феном розм'якшити термоклей і вийняти старе кріплення, потім встановити нове. Так шо кагбе - це невротєбатись наука, але попередньо треба трішки самопросвітитись. До керування державою це немає ніяких відношень, бо хоча я маю практичний досвід ремонту роз'єму живлення мого ноута без заміни корпусу і самого роз'єму - якби я був президентом, я би вам тут справ наробив, за сто років би не роз'єбались.

Edited at 2019-03-22 10:31 (UTC)

Пан Коцький 22 марта, 13:04
В тому то і справа: Ви б спочатку взанали, як бути президентом, подивилися як інші це роблять, і найняли б фахівців по відповідних питаннях. Керівник це не той хто все знає, а той хто вміє знайти і зацікавити того хто знає. Ну й проконтролювати результат.
А от такі рукожопи, як цей горе майстер - думають, що все знають і все вміють, і взагалі крутіше варених яєць.

  • 1