Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Газпрому поки що дуже погано

Суд Лондона заборонив "Газпрому" виводити активи з Англії та Нідерландів: як це пов'язано з "Нафтогазом"

Англійський комерційний суд постановив, що примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі між "Газпромом" і "Нафтогазом" стосовно транзиту може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа у Швеції, за умови виконання "Газпромом" певних дій. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Окрім цього "Газпром" зобов'язаний протягом 28 днів з моменту задоволення клопотання надати грошове забезпечення на рахунок суду чи ескроу-рахунок одного з лондонських банків як гарантію виконання вимог суду.

Водночас це не скасовує обов'язків "Газпрому" щодо неприховування активів та невиведення їх з території Англії.

"Якщо "Газпром" ухилятиметься від виконання ухвали Англійського комерційного суду, до нього будуть застосовані санкції у вигляді штрафів або притягнення до кримінальної відповідальності директорів чи інших посадовців Газпрому. Своєю чергою, "Нафтогаз" зможе безперешкодно продовжити виконання рішення Стокгольмського арбітражу на території Англії та Уельсу", – наголосили в "Нафтогазі".

Джерело

Tags: Скален, Экономика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments